Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

SD koduko jokio nėra? Vis laukiu, laukiu... Kažin dar yra vilties sulaukt šį mėnesį? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 22, 09:59)
gal atsirastu kas is www.mytoys.de kur irgi nesiuncia i lietuva?  mirksiukas.gif uzsakyciau per vokietijos adresa. butu per puse (7 eur nuolaida) po minus 3.5 eur ir siuntimas is vokietijos po 10 arba 15 eur prisidetu , nes vezejai ima 20 ar 30 eur uz siuntini . priimciau tik viena mergaite su viena-dviem prekem  4u.gif geriausia is kauno

Įdomu batutą tie vežėjai už kiek galėtų parvežti? blush2.gif
Atsakyti
Prisijungcau prie mytoys Vilniuje su viena nebrangia preke (9 eur).
Butu gerai jei butu bent kelios pirkejos.
4u.gif
Atsakyti
Gal yra Alytiskiu norinciu pirkti is www.mytoys.de 4u.gif ar gal kas galetu priimti is kito miesto su viena preke ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar galite man paaiškinti, jei aš siunčiuosi per tuki, o mano prekės svers kokį 400gr, tai man reiks susimokėti už 2kg - ar kažkaip jie sukooperuos su to miesto siunta, ar man atskirai atidės ir lauks, kol aš prisirinksiu tą svorį? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 22, 13:24)
Mergaitės, ar galite man paaiškinti, jei aš siunčiuosi per tuki, o mano prekės svers kokį 400gr, tai man reiks susimokėti už 2kg - ar kažkaip jie sukooperuos su to miesto siunta, ar man atskirai atidės ir lauks, kol aš prisirinksiu tą svorį?  g.gif  blush2.gif

minimalus svoris yra 2kg (jei tiek nesveria, vistiek reiks mokėt, arba turit dar ką iš kitur užsissakyti)
o asmeni6kai siunčia nuo 7kg jei taip pamenu
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2014 05 20, 21:36)
Renku iki nemokamo siuntimo http://www.cocooncenter.co.uk, Vilnius, SEB
Krepsiukus siuskite bendri.laiskai@gmail.com


Vieno krepsiuko taip ir nesulaukiau, todel visai nedaug truksta, priimciau dar viena mergina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 22 gegužės 2014 - 13:31
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 05 22, 14:28)
minimalus svoris yra 2kg (jei tiek nesveria, vistiek reiks mokėt, arba turit dar ką iš kitur užsissakyti)
o asmeni6kai siunčia nuo 7kg jei taip pamenu

Supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
O kiek dabar butu ta temperaturine nuolaida mytoys.de? ir reikia vesti koduka ar ten jau kainos galutines? nesigaudau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2014 05 22, 14:44)
O kiek dabar butu ta temperaturine nuolaida mytoys.de? ir reikia vesti koduka ar ten jau kainos galutines? nesigaudau  blush2.gif

reik laukti 16val, tada krepšiuke automatiškai minusuojasi, jei nesiminusuoja, tada jūsų prekė ne iš to skyrio ir jai nebus taikoma nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 05 21, 19:51)
ui... kaina baisiai negrazi... Kinijoje uz 28 dol maciau unsure.gif

bigsmile.gif o kur matet ? as visur jau ptikrinau nieko panasaus nerandu doh.gif doh.gif pakabu jau uzsakiau o komodods nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 22, 14:53)
reik laukti 16val, tada krepšiuke automatiškai minusuojasi, jei nesiminusuoja, tada jūsų prekė ne iš to skyrio ir jai nebus taikoma nuolaida  4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti