Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 221 tema

QUOTE(blacksunflower @ 2014 05 21, 21:57)
Prasyciau merginu kurios jungesi VILNIUJE prie MYTOYS atsakyti i mailus nes nelabai zinau ar laukti Jusu ar ne...

Primenu kad temperaturos nuolaida eina tik http://www.mytoys.de...t.mk.sommer.16/
Atsakyti
Aš tai tikiuosi, kad Berlyne dar labiau atšils cool.gif Laikausi ir tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 05 21, 22:54)
Aš tai tikiuosi, kad Berlyne dar labiau atšils  cool.gif Laikausi ir tikiuosi biggrin.gif

iki kada akcija? Pagal gismeteo, nelabai daugiau silumos zada bent iki savaitgalio.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 05 21, 21:37)
dekui, bet mane suaugusiu rubai domina  4u.gif

galiu tik dzinsus ir kelnes pakomentuoti ax.gif tikrai didinti
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 05 21, 18:41)
merginos, reikia patarimo. Kaip su GAP suknelem, didintos ar ne?  4u.gif
kad megztiniai, maikutes didintos ta zinau, bet va kaip su suknelem? nusiziurejau tokia lengva maxi vasarine suknele ir niekaip neapsisprendziu del dydzio  4u.gif

Šiek tiek padidintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 05 21, 21:54)
Aš tai tikiuosi, kad Berlyne dar labiau atšils  cool.gif Laikausi ir tikiuosi biggrin.gif


pagal oru prognozes, kurias rode per vokiskas zinias, bent jau iki antradienio silciau nei siandien nebus. Siandien pranasauja iki 32, o paskui iki 27 laipsniu silumos
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 05 21, 20:57)
GAP drabuziai didinti, bent jau vaikiski tai tikrai.

aš tai sakyčiau atitinka pagal matmenis kuriuos jie rašo. ne amžių, nes aplamai juk ne tai yra rodiklis, bet rodmenis pagal cm.
Atsakyti
gal atsirastu kas is www.mytoys.de kur irgi nesiuncia i lietuva? mirksiukas.gif uzsakyciau per vokietijos adresa. butu per puse (7 eur nuolaida) po minus 3.5 eur ir siuntimas is vokietijos po 10 arba 15 eur prisidetu , nes vezejai ima 20 ar 30 eur uz siuntini . priimciau tik viena mergaite su viena-dviem prekem 4u.gif geriausia is kauno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 22 gegužės 2014 - 09:00
Kaune renku iš http://www.mangooutlet.com/LT/women su 50 proc. nuolaida nuo pradinių kainų. Nemokamas siuntimas nuo 100 Eur. Krepšelius siųsti saule222pirkimai@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 05 22, 08:34)
pagal oru prognozes, kurias rode per vokiskas zinias, bent jau iki antradienio silciau nei siandien nebus. Siandien pranasauja iki 32, o paskui iki 27 laipsniu silumos

Na jei šiandien tiek laipsnių bigsmile.gif thumbup.gif bandysiu pirkti mytoys.de Klaipėdoje (labiau šiaurinė jos dalis, nes gyvenu Kalotėje) blush2.gif
Tvarkingų krepšiukų laukiu elizieja@gmail.com po 16val, nes tada krepšiuke matosi ar jūsų prekei taikoma nuolaida 4u.gif
Atsakyti
nu gaila, kad nieko labai reikalingo tame mytoys.de temperaturos nuolaidu skyrelyje nera biggrin.gif
galetu papildyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.marksandspencer.com
20% off Clothing, Lingerie & Beauty Orders at Marks & Spencer
kodas: MAY14VC

1. INCLUDES: clothing, lingerie, beauty, footwear, accessories and stationery.
2. EXCLUDES: schoolwear, made to measure shirts, made to measure suits, Best of British, sale and clearance items, homeware, furniture, tailoring alterations, 'your school uniform' service, name tapes, Personalised Cards, Gift Card/Vouchers, food, flowers, beers, wine and spirits.
3. Valid from 22nd May until 26th May 2014 in selected M&S stores in the UK (excluding Channel Islands, M&S Outlets, M&S Outlet Online and M&S stores located in airports, railway stations, motorway services, hospitals and at BP Connect as well as M&S Café, M&S Food to Go takeaway counters, Delis, Kitchens and Restaurants).
4. Voucher cannot be used in conjunction with any other M&S discount voucher or staff discount card. One voucher only per transaction. Online code is valid multiple times at marksandspencer.com.
Atsakyti