Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

kazin yra kur aplink Vilkaviski grybu? biggrin.gif ryt lekiu i darba i ta puse tai sakiau pries darba uzleksiu i kelis miskelius cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 28, 17:17)
Ieškok kokio bičiulio negi nėra???Brolis šiandien grybavo kažkur link Lyduvėnų,baravykų ir raudonikių be protoooooooo....Tik be džipo sakė ten niekaip,o pėstute toli kulniuot,kažkokie statūs šlaitai dar ten g.gif ...žmogaus nematė nė vieno,negrybauta.O Rakavinėje vakar tik lepšių rado ir baravykų kotų biggrin.gif .Gaila,aš toli,o tai ir be džipo pėdinčiau kelis km,kad tik rasčiau tiek,kiek video biggrin.gif

Man patinka vienai grybauti tongue.gif Atgavau masina, staigiai i Bedancius ir karzinka pilna, dygsta dar tie grybai: ir baravykai, ir raudonikiai, tik reikia moketi grybauti smile.gif O kuo daugiau kalbu kad grybai nebedygsta, tuo man geriau lotuliukas.gif O tuose slaituose man atrodo gal esu buvus, mes kazkaip ten link Velpesiu vaziuodavom, gal Godlaukis ta vieta vadinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 28, 16:11)
Geras thumbup.gif Gal iššifravote,kuriame krašte?Nervina tokie vaizdeliai biggrin.gif

Mano gimtine bigsmile.gif Butent tuose miskuose su seneliu grybaut mokiausi wub.gif Apie siuos krastus jau ir seniau straipsniu buta
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2014 08 28, 19:13)
Man patinka vienai grybauti  tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pradedu įsitikinti,kad vienai geriausia.Kaimynė pastoviai nueina ne į tą pusę,mama jau nebe paeina greitai. g.gif Vakar su kaimyne grybavome,tai tik pusė krepšio ir dar sulijome.Šiandien viena,tose pačiose vietose-pilnas krepšys.Raudonikiai dygsta,baravykas vienas kitas.Ruduokytės mažos sagutės dar nelabai sukirmyję.
Atsakyti
O man vienai liūdna, grybaujam dviese. Galim nublūdinti bele kur, bet tam yra mobilūs ir sutartiniai mūsų vietų pavadiniamai, link kurių einam ar praėjom, ar ten nieko gero, kur susitiksim ir pnš. Pvz. Link ten, kur įsmukom, pro šernų fermą, ritamės per "kuršių neriją", tavo arba mano daržas, prie eglės, netoli danielių, raudonikynas ir baravikynas, keliukas link kapinaičių (labai įdomi vieta - jau šimtas metų, kai nebėra sodybų - "naši snesli", o kapinaitės, su įaugusiasiais ažūriniais kryžiais ąžuoluose- tebėra, net kultūros paveldo skyriai nežino apie tai), dar Juzynas (tokio Juozo lankomos vietos), prie bokštelio, tamsusis miškas ir pnš.

O kaip jūs vadinate savo vietas???
Atsakyti
Nieks negrybaujate,kad temuke "apmirus"???
Atsakyti
Jei kas susiruošėt važiuoti grybauti link Varėnos - nevarkit. Mes buvome Netoli Valkininkų ir prie Varėnos tai labai liūdnas vaizdelis - vienas baravykėlis, keli kazlėkai ir truputėlis voveraičių, seniai jau taip prastai nebuvo... Liūdna.
Atsakyti
Grybavome...šiaip taip du krepšiukus prisignaibėm tongue.gif Jau visai tuštėja,jei užeini kokią vietelę,tai visas diaugsmas.Užtat naujai išdygę visi sveiki thumbup.gif Tik dygimas baisiai baisiai menkas
Atsakyti
As tai vaziavau link Vilkaviskio, tai bet kur sustojau, radau kokiu 30 silbaravykiu per valanda, nu sriubai uzteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 08 28, 22:04)
O man vienai liūdna, grybaujam dviese. Galim nublūdinti bele kur, bet tam yra mobilūs ir sutartiniai mūsų vietų pavadiniamai, link kurių einam ar praėjom, ar ten nieko gero, kur susitiksim ir pnš. Pvz. Link  ten, kur įsmukom, pro šernų fermą, ritamės per "kuršių neriją", tavo arba mano daržas, prie eglės, netoli danielių, raudonikynas ir baravikynas, keliukas link kapinaičių (labai įdomi vieta - jau šimtas metų, kai nebėra sodybų - "naši snesli", o kapinaitės, su įaugusiasiais ažūriniais kryžiais ąžuoluose- tebėra, net kultūros paveldo skyriai nežino apie tai), dar Juzynas (tokio Juozo lankomos vietos), prie bokštelio, tamsusis miškas ir pnš.

O kaip jūs vadinate savo vietas???

man patiko biggrin.gif

mūsų pavadinimai: pas piktą voverę, prie skroblyno, kur gražios samos, kur takelis, kur šabakštynų salelės, priekis, krūmai,ėdžios,duobutė biggrin.gif


grybaujam ir mes. Šiandien apie 150 baravykų, nedideli. Viso kito po truputį, nieko labai daug ir masiško nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 29 rugpjūčio 2014 - 18:20
Mūsų grybavimo vietos: eglutės, vidurinioji vieta, tolimoji, galutinė, kaimymo baravykynas, bendradarbės vardu pavadintas baravykynas, riešutynas. Kaimyno baravykynas - prirodė kaimynas. Bendradarbės baravykynas: bendradarbė pasakė, kad grybauja ta kryptimi. O ar tikrai ji tikrai ten grybauja, neaišku. Kaip matot, neišradinga biggrin.gif . Vaikystėje buvo įdomesni pavadinimai, bet dabar jau nebepamenu. Vaikystėje ir grybauti buvo smagiau - miško aikštelės iššienautos, visi maži lepšiukai matydavosi. O dabar, gaila, niekas miškų taip neprižiūri.

Šiandien vyras grybavo vienas riešutyne. Grybų nedaug, grybautojų pilna. Bet sriubai baravykų užteko. Ir dar prisikepėm nemažai rudmėsių. Apvoliojau su miltais. Šeima sakė, kad skanu.
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2014 08 29, 12:37)
Nieks negrybaujate,kad temuke "apmirus"???

Grybaujam, todėl ir apmirę.

Aga, o grybautojų, tai tabūnai , nervuoja jie biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 29 rugpjūčio 2014 - 19:56