Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

QUOTE(Valentina27 @ 2014 08 26, 09:24)
Ale, kad lipo žodis "rakinėti"  lotuliukas.gif

thumbup.gif 1žiauriai smile.gif .tiesiog tobulas žodis,apibūdinantis esmę thumbup.gif
Atsakyti
Aš ar nesukirmiję tikrinu ir tokių neimu, bet šiemet kaip nekeista baravykai nesukirmiję, nors kasmet gal trečdalį parsiveži iš rastų grybų. Ir dar aš renku mažiukus, o vyras visus iš eilės, todėl jo kibirus lengviau darinėti, nes aš jo daug išmetu, o kai pas mane tik maži, tai darbo daug daugiau.
Atsakyti
Sveikos, meldžiu greito atsakymo, labai jau pyktis ima doh.gif

Nusipirkau turgelyje gražių raudonviršių, pradėjau juos pjaustyti, įmečiau į vandenį ir bum, po keletos minučių jų raudonos galvos nusidažė juodais plėmais! Daug metų pati rinkdavau raudonviršius, žinau, jog jų minkštimas visada pamėlynuoja, bet niekada nebuvo, jog po reakcijos su vandeniu raudona paviršiaus spalva dingo, ir tapo juoda, nelygiomis dėmėmis schmoll.gif

Įtariu chaltūrą, jog pardavėjas senus grybus kažkuo nupurškė, jog jie ilgiau išsilaikytų, ar gali būti kokios "nekaltos" priežastys? Nesinori ir rizikuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2014 08 26, 15:03)
Sveikos, meldžiu greito atsakymo, labai jau pyktis ima  doh.gif

Nusipirkau turgelyje gražių raudonviršių, pradėjau juos pjaustyti, įmečiau į vandenį ir bum, po keletos minučių jų raudonos galvos nusidažė juodais plėmais! Daug metų pati rinkdavau raudonviršius, žinau, jog jų minkštimas visada pamėlynuoja, bet niekada nebuvo, jog po reakcijos su vandeniu raudona paviršiaus spalva dingo, ir tapo juoda, nelygiomis dėmėmis  schmoll.gif

Įtariu chaltūrą, jog pardavėjas senus grybus kažkuo nupurškė, jog jie ilgiau išsilaikytų, ar gali būti kokios "nekaltos" priežastys? Nesinori ir rizikuoti  unsure.gif

O iš kokio metalo Jūsų puodas? Manau, kad aliuminio puodai (jei dar kas tokius naudoja) tikrai gali bile kaip nudažyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 08 26, 15:21)
O iš kokio metalo Jūsų puodas? Manau, kad aliuminio puodai (jei dar kas tokius naudoja) tikrai gali bile kaip nudažyti  smile.gif

Ačiū už atsakymą, bet ne, aliuminio nenaudojam, puodai geri, emaliuoti unsure.gif Et, ir dar kaip tyčia visai šeimynai neblogą krepšioką užpirkau doh.gif
Atsakyti
ir sekasi zmonems blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif http://www.15min.lt/...17-449126?cf=df
Atsakyti
Laba ,


grizau is misko, buvom dviese ,nieko neradom doh.gif iki 10 baravyku graziu ,jaunu ir viskas . Nu gi kur teisybe verysad.gif , kai net ne grybo metai buvo visada po keleta krepsiu tose vietose rasdavau per keleta valandu (prie Traku )bendrai ivairiu valgomu grybu , o dabar kai tiek daug baravyku visi randa , kaip tik nieko g.gif ... Labai megstu grybauti , atidziai ieskau , bet vat siandien likau nesuprasta g.gif Ne tau Martynai melynas dangus lotuliukas.gif

Pas vyra darbe savaitgali draugas su seimyna grybavo , per lietu ,per nepilna diena 4iese rado apie 400 baravyku .....kazkur prie Ignalinos grybavo.
Atsakyti
Kalnas grybų - 586.

user posted image

Žinokit, net oro pritrūko, tiek miške pamačius. Tik įkeli koją į mišką ir krūvom, krūvom. Širdis daužytis pradėjo, orą gaudau, o vyras tai kaži kur nuėjęs doh.gif . Vieną vietą išgrybautą radom, bet per abu dar apie 70 pririnkom. Labai jau neatidūs grybautojai, numinti baravykai, iš krepšio išmėtyti, matyt nebetilpo. Vienas išpjaustytas, kokie trys šalia tebeauga. Viena pusė keliuko apgrybauta, kitoje ne. Mano sūnūs nuo metukų ant sprando jojo po mišką. Bet vienas grybautojas, o kitas ne.
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2014 08 26, 16:29)
Kalnas grybų - 586.

user posted image

Žinokit, net oro pritrūko, tiek miške pamačius. Tik įkeli koją į mišką ir krūvom, krūvom. Širdis daužytis  pradėjo, orą gaudau, o vyras tai kaži kur nuėjęs  doh.gif . Vieną vietą išgrybautą radom, bet per abu dar apie 70 pririnkom. Labai jau neatidūs grybautojai, numinti baravykai, iš krepšio išmėtyti, matyt nebetilpo. Vienas išpjaustytas, kokie trys šalia tebeauga. Viena pusė keliuko apgrybauta, kitoje ne.  Mano sūnūs nuo metukų ant sprando jojo po mišką. Bet vienas grybautojas, o kitas ne.


Kaip nerealu! thumbup.gif Mano sirdis nuo nuotrauku dauzosi biggrin.gif Guodziu save, kad kitas LTU galas... ir keikiu save, kad koja susivariau unsure.gif kad rugsejo gale bent pora baravyku dar butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2014 08 26, 16:29)
Kalnas grybų - 586.



blink.gif mega_shok.gif clap_1.gif
Atsakyti
Labukas ir būkit pasveikintos su tokiais laimikiais! thumbup.gif Kaip reikaliukai dzūkijos miškuose? Gal kas grybavot apie Druskininkus? 15 min. tai jau čia nerealiai....gal jau dygsta ir ten?
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2014 08 26, 15:39)

Tai jau tikrai kiek čia tų grybų, tai iki 107 kg labai dar toli. O ir surinkę - tokius tik sėklai miške palikti.
Atsakyti