Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

QUOTE(riberte @ 2014 08 25, 14:39)
sveiki
buvau sestadieni uz pirciupiu , tuscia  visiskai , tai link varenos galit nevaziuot , ir beja net pardavinetoju nebuvo  prie kelio


Šakės sad.gif Tai kur važiuot? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2014 08 25, 15:58)
Šakės sad.gif Tai kur važiuot?  verysad.gif



Į vidurio Lietuvą dabar važiuoti reikia.


Beje, o traku-aukstadvario pusėje kas girdėti ?
Atsakyti
O kaip su zemaitija? Yra buvusiu?
Atsakyti
Na,mes šiandien nieko įspūdingo schmoll.gif ,kaip ir apstojęs dygimas,žmonių-masė,pustuščiai visi.Pasvėriau-11 kg baravykų.pradeda dygti raudonikiai.AISTE -kažkas neįtikėtino tokie kiekiai.Super,šaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Na ką gi Vilnius už pagirių karjeras- visi giriasi kad oi kiek daug ten kazlėkų- sekmadienis- NIEKO- prigrybavom gal litrą voveraičių- ir viskas- kiti iš viso tušti vaikšto- čia mes žinodami voveraičių vieteles pririnkom- o štai kazlėkų- nieko- raudonviršių kur kemsyne būdavo iš viso nei vieno- samanos miške šlapios, tačiau po didesnėmis eglėmis visiškai sausa- reiškiasi paprasčiausiai per mažai ten lyta... ryt tikiuosi įkalbėt pavažiuoti dar kartą- bet kažin... unsure.gif
Papildyta:
peržiūrėjau nuotraukas:
super vaizdai- tokių niekad neturėsim- nes mes tikrinam ar grybas nesugedęs- kam tysti krepšius jei jie bus sukirmiję? Aš visad vietoje patikrinu- todėl jei ir randu tai baravykiukai būna apipjaustyti smile.gif bet vaizdai geri... net pavydas apima- mes pagrinde renkam :
voveraites,
ūmėdes (mažutes)
raudonviršius
pieniukes
ikazlėkus
BARAVYKUS (per visą gyvenimą radau gal 50 iš kurių sveiki gal 10 biggrin.gif )
aišku gudukus (bet juose daug cezio tai stengiuosi rinkti kitus, bet kai nėr tai nėr
Pavasarį renkam bobausius... ax.gif va tų tai prisigrybaujame pilnus krepšius smile.gif cool.gif tik ruošti juos reik mokėti...
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2014 08 25, 09:48)
Mes vakar su vyru važiavome į Vandžiogalą.

O tai tėvai tik du kibirus namie turėjo ir vieną Maximos maišą g.gif
Draugų neturit, kam baravykų pasiūlyt, t.y. su kibirais atvažiuot??? g.gif
Nu netikiu, užmuškit, tikrai nepalikčiau tiek radusi, gi galima ir geriems žmonėms duoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinis @ 2014 08 25, 20:10)
O tai tėvai tik du kibirus namie turėjo ir vieną Maximos maišą  g.gif
Draugų neturit, kam baravykų pasiūlyt, t.y. su kibirais atvažiuot???  g.gif
Nu netikiu, užmuškit, tikrai nepalikčiau tiek radusi, gi galima ir geriems žmonėms duoti  bigsmile.gif

toks atvejis buvo vyrui, bet su voveraitėmis kažkada- seniai- tai jis bagažinėje visad vežiojasi tokį adialą (maža kas gal po mašina lyst reiks- tai išklojo išvertė ir vėl nuėjo rinkti biggrin.gif bet nepaliko- nu ir ne suvalkietis nieko bet nepaliko... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinis @ 2014 08 25, 19:10)
O tai tėvai tik du kibirus namie turėjo ir vieną Maximos maišą  g.gif
Draugų neturit, kam baravykų pasiūlyt, t.y. su kibirais atvažiuot???  g.gif
Nu netikiu, užmuškit, tikrai nepalikčiau tiek radusi, gi galima ir geriems žmonėms duoti  bigsmile.gif

O tai Jūs tikitės,kad prisikviesi draugų,kaimynų ir rodysi vietas? biggrin.gif Žmonės brangieji,tikras grybautojas savo vietų nerodys,nebent būsi iš kito šalies krašto ir kartą gali nusivesti pagrybauti.Pilnai tikiu,kad tiek rado,Vandžiogaloje grybų yra,bet vėlgi,reikia ieškoti vietų,o tam laiko nėra,savas vos spėji aplėkt tongue.gif .Ir neįsivaizduoju savęs ,sėdinčios miške ir valančios grybus biggrin.gif .Vos spėji suktis ir žemes kažkiek apskusti,negi kelis šimtus grybų pjaustysi po egle? g.gif .Aišku,jei matai,kad kotas sukirmijęs,nupjauni arba aplamai neimi tokio,kurį vistiek teks išmesti.Aišku,kiekvienas turi atidirbęs savo sistemą,gal kam ir miške geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 25, 21:17)
.Ir neįsivaizduoju savęs ,sėdinčios miške ir valančios grybus biggrin.gif .Vos spėji suktis ir žemes kažkiek apskusti,negi kelis šimtus grybų pjaustysi po egle? g.gif .Aišku,jei matai,kad kotas sukirmijęs,nupjauni arba aplamai neimi tokio,kurį vistiek teks išmesti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pilnai sutinku.
Na, bet jei žmogus randa 50 baravykų tai gal ir galima leisti sau knibinėti, bet kai randi 500 tai kada iš miško reiktų grįžti?
Pareini namo ir ramiai susitvarkai, o ne miške lupenom savo vietas žymėt..
Atsakyti
Pilnai pritariu grybautojoms drinks_cheers.gif . Kai randi daug grybų, vos spėji žemes apvalyti. Kartais grybauji, kai miške jau nėra šviesu, ką ten pamatysi. Grybauju be akinių, o namuose valau su jais. Susėdi ramiai ir darbuojiesi. Beje, šiais metais ne tiek daug ir išsimeta.
Atsakyti
sakykit kaip jus spejate juos sudoroti tokiais kiekiais, dabar kai šlapia jie aplipe zememis. As viena kašę 4 valandas tvarkiau doh.gif . Bandziau ir plauti pradzioj po viena, ir neplautiems valyti zemes, bet dar labiau išsiterlioja doh.gif biggrin.gif Kaip jus darote kad butu greiciau bigsmile.gif
Atsakyti
Man taip pat nepatinka rakinėti miške grybų. schmoll.gif Esu mačius kaip skrodžia grybus pusiau, kad pažiūrėtų ar geras ir gerasias puses nešasi namo, arba dar smulkiau susičeškavoja. Juk grybai purvini, pribyra šiukšlių tai kas ten iš tokių palieka schmoll.gif Geriau namie ramiai susitvarkyt, juk daug dar galima išsipjaustyt ir iš apkirmijusių grybų: žiūrėk vieno šonas geras, kito pusė galvutės... Aš nemėtau grybų, jai jau prisirenku tai nuo širdies ir išsidoroju smile.gif Studijos išmokė mane vertint gamtą ir tai ką ji duoda - esu ekologė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 25 rugpjūčio 2014 - 21:45