Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

Šaunuolė Erika thumbup.gif . O mus vakar išgąsdino didelis derlius - vos sutalpinom džiovyklėn doh.gif .
Atsakyti
Sveikos grybautojos,

Gal kuri nors Kauniete turi arba tures pardavimui kibira baravyku? ax.gif
Atsakyti
Šakės, žiūriu į foto ir patikėt akim negaliu biggrin.gif Aš pati baravyko nesu radus gal 5 metus minimum biggrin.gif Tiesa, nesu labai jau aktyvi grybautoja, bet vis tiek.

Ir patikėjus spauda vakar 'iš lempos' nuvažiavau po darbo, sakau, gal nors kelias voveruškas rasiu, o ir močiutė labai norėjo, daug metų negrybavusi... Važiavau į Varėnos pusę, anksčiau ten vis pakeliui nusukus į miškus pagrybaudavau 'ant durniaus', ir visai padoriai vakarienei užtekdavo. Bet kad taip gali būti - nesitikėjau. Nuvažiavom apie 75km išvis, stojom bent 10 kartų miškų patyrinėti, tai šakės. Nemačiau NĖ VIENO grybo. Neperdedu absoliučiai. Jokio jokio grybelio, net kokių miniatiūrų, kaip būna kur ant kelmų kokių auga.
Taigi nusivylusios grįžom namo sad.gif
Nusprendėm antradienį jau tikslingai pavažiuot grybaut kur nors, bet suku galvą, kur. Nemenčinės miškuose randa, bet ten ir žmonių labai daug visada, tiek savaitgaliais, tiek paprastom dienom. Draugė vakar Pabradėj buvo, tai jai sekės taip pat kaip man biggrin.gif Gal, sakau, į Labanorą palėkt? Ar verta?
Mes tai voveruškų mėgėjos, į baravykus nesikėsinam labai, nors smagu būtų bent vieną rast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 08 24, 11:01)
Šaunuolės grybautojos  thumbup.gif

Nius,...ar patikrinot  biggrin.gif
Penktadienį buvom pušynuose, tuštuma... schmoll.gif 
Užjaučiame, sveikit  4u.gif
Kur yra tas savas miškutis  mastau.gif
Kokiame miške grybaujate  g.gif
Nu gražus baravykas, ale kokiame miške jis užaugo  ax.gif
***************************************************************
Mūsų grybautojos grybauja user posted image

aurasta2 - dažniausiai Dzūkijoj, aplink Prienus, kartais Kazlų Rūdoj ar Jurbarke;
Astaite1 – Vandžiogalos miške ;
B'ena - aplink Nemenčinę, kartais Labanore ar Pabradėje;
ErikaN – Raseiniuose;
fikuse – Jonavos rajone;
fukse - Nemenčinės miškuose, važiuojant link ežerų;
hugutel22 - Tauragės rajone;
IngridaB - Panevėžio rajone, Upytės miške;
Irjuda - Vilniaus apylinkėse, dažniausiai netoli Dūkšto arba Pagirių miškuose;
Lerikyte- Prienų rajone;
Lyžuka - Ruklos poligone, Jonavos miškuose, Vievyje, Strošiūnų šile, dar Varėnos miškuose;
Minela*- Kėdainių raj., Josvainių miškuose, Medininkuose, Kaune;
Muzika mano siela - Utenos raj., Balčių girininkijoje;
rastafarinas - Kauno raj, link Braziūkų km., Šakių pusėje;
rituker - Labanoro girioje;
Saintlina – Varėnos raj., ties Valkininkais;
Smala- Nemenčinės miškuose, link Tapelių;
Streamy - Nemenčines miskuose;
Teoleda - Gegužinėje, Ruklos poligone, Gaižiūnuose, Naujasodyje, Kulvos miškuose;
Valentina27- Biržų raj., Žaliojoje girioje;
Vėta - Šiaurės Lietuvoje;





As Rudninku girios biosferos palygone visada grybauju smile.gif Laukiu gydytoju leidimo vaiksciot ir iskart miskan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiša @ 2014 08 24, 12:59)
Gal kuri nors Kauniete  turi arba tures pardavimui kibira baravyku?  ax.gif

Pažiūrėkite šioje SM temoje (Miško, sodo ir daržo gėrybių turgelis), mačiau Justinos žinutėje baravykiukus smile.gif
http://www.supermama...;#entry67276003
Atsakyti
Šiandien 4 kupini krepšiai thumbup.gif .Auga kaip pasiutę tongue.gif .Sutikome keliolika grybautojų,ant dugno įsimetę ir kalba,jog nėra grybų biggrin.gif .jie nueina,mes iš paskos renkame.Arba randi didelį kotą nupjautą,o aplink kokius 5-6 "pirštukus" ir dar kelis sutraiškytus.Tai vat ir pasakyk žmogui,yra ar nėra grybų biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 24, 17:46)
Šiandien 4 kupini krepšiai thumbup.gif .Auga kaip pasiutę tongue.gif .Sutikome keliolika grybautojų,ant dugno įsimetę ir kalba,jog nėra grybų biggrin.gif .jie nueina,mes iš paskos renkame.Arba randi didelį kotą nupjautą,o aplink kokius 5-6 "pirštukus" ir dar kelis sutraiškytus.Tai vat ir pasakyk žmogui,yra ar nėra grybų biggrin.gif ...

drinks_cheers.gif , kaip mane nervuoja tie lekiantys kaip briedziai, pamato dideli ir puola, neziuri kad sutrypia maziukus doh.gif
Atsakyti
Tai kad tie "mažiukai" jau kaip pirštas,aklam reikia būt,kad nepamatytum,aš su binokliais,aprasoja,aplaša,voratinkliais apsitraukia,ale vistiek spitriju lotuliukas.gif
Atsakyti
na, mes dvi dienas blūdinėjom aklai - nieko neradom smile.gif vistik turbūt reikia arba žinot kur, arba jaust kur smile.gif nes taip pirštu dūrus važiuot - kažkaip nesigauna..
Atsakyti
Šiandien buvom Jonavos raj., paprastai tos vietos grybingos, bet dar turbūt ankstoka. Radom gal dvidešimt baravykų, kelis lepšius, ūmėdžių, kazlėkus kelis. Pietums bus, o toliau lauksim smile.gif
Atsakyti
Šaunuolės visos mergaitės vis daugiau ir daugiau randat thumbup.gif
Oi Teoleda kaip aš tave suprantu dėl akinių, grynas vargas biggrin.gif
Aš taip pat kas dieną grybauju, kol vyras iš namų dar neiškraustė su visais grybais biggrin.gif Šiandien sulaukėm giminų net iš Radviliškio, kurie atseit savo miškuose grybų neturi . Tai grybavom penkiese 3 val.
Rezultatas smile.gif
user posted image
Bej, pradėjo dygt visokie grybai: jau pilasi ruduokės, gruzdai, rudmėsės ir t.t.
Atsakyti
sveikos, grybautojos, jungiuos prie jūsų. Aš iš Vilniaus, grybaujame už Nemenčinės, beveik Baltarusijos pasienyje. Baravyko nė vieno, lepšiukai drėgnesniuose jaunuolynuose tik pradeda lįsti, bet per valandą - didžiuiausias krepšys jaunų kazlėkiukų, tokių 3 cm dydžio. Tokio dygimo dar nemačiau - regis, vienus pjauni, kiti šalia iš samanų lenda smile.gif . Vat, jeigu taip baravykai... Jų mūsų krašte jau porą metų iš širdies nėra blink.gif
Atsakyti