Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

gal kas šimoniu girioj grybavot ? paskutinėm dienom ,ryt planuojam lėkt
Atsakyti
Pas mus žmonių buvo, bet ne tiek, kad užpakaliais stumdytis. Kur stovi mašina, kita nestoja. Mes prie savo vietų mašinų nematėm. Vienoje vietoje radau 35 baravykus (kokiuose)10-tyje kvadratinių metrų. O sūnus kitoje vietoje pusė kibiro iš karto pririnko. Bet nėra taip, kad ištisai grybai, reikia tokių vietų paieškoti. Na, bet jei jau radai vieną, tai dairykis kur koją ar krepšį statyti.
Lerikyte, turiu klausimą, kas kiek dienų lankai tas pačias vietas? Kad baravykai pakankamai užaugtų. Nes pastebėjau, kad dvi dienos mažokai g.gif .

Valentina27, keliese grybaujat? Mes šiandien trys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 23 rugpjūčio 2014 - 20:38
QUOTE(AGFA @ 2014 08 22, 23:12)
Pasufleruokit mergytės bent jau į kurią pusę aplink Kauną pasiduot. Nu labai norisi ir man tokio derliaus.... mirksiukas.gif


Mergaitės pasidalinkite kur aplink Kauną pavažiuoti? Mama prašo nuvežti, o aš net miskų nežinau į kurią pusę link doh.gif Juk grybų visiems užteks wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eneida: 23 rugpjūčio 2014 - 20:56
Keletu puslapių anksčiau arba pirmame yra sąrašas, kur grybauja aktyviai čia pasisakančios grybautojos. Tiesiogiai iš Kauno, Šimonių girios kaip ir neatsiliepė. Paskaitykite, kur grybauja besidžiaugiančios derliais ir patraukite ton pusėn. O šiaip mes dabartinėn vieton atvykome iš kitų Lietuvos pakraščių, bet abu su vyru labai mėgom grybauti. Susiradom savas vietas net geresnes, nei gimtinėse. Ieškome vietų aukštesnėse vietose, pas mus grybai prasideda vėliau (šiaurė vis gi). Iškirto grybingą ruožą, ieškome naujo, nepasiteisino - ieškome kito. Mums grybavimas, riešutavimas puikus aktyvus poilsis. Grybai, riešutai puiki dovana artimiesiems, kolegoms.
Šiuo postu norėjau pasakyti, kad niekas nenurodys savo grybingų vietų, nors tame pačiame miške vienas praeis pro grybą jo nepastebėdamas, o kitas temps pilnus krepšius. Ką patys susirasite, tas bus jūsų, patys ištyrinėsite mišką, jį prisijaukinsite. Mes kartais juokiamės, kad į mišką važiuojame kaip į kolektyvinį sodą - lysvių patikrinti. Neįdėsite pastangų, nebus ir grybų. Ir leiskite paklausti, kaip paaiškinti internete kur auga grybai? Tam reikia pažinti mišką. Tame pačiame miške gali būti grybingų plotų, o už keleto metrų nieko nerasite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 23 rugpjūčio 2014 - 21:22
Vėta, aš dažniausiai grybauju viena, kartais su tėčiu. Šiandien su tėčiu. Vyro į mišką varyte nenuvarytum, tai gerai, kad tėtis grisybautojas kaip aš, arba teisingiau aš kaip jis. biggrin.gif Kadangi mums abiems važiuoti nepakeliui, tai mes tik miške susitinkam pagrybaujam abu ir skirstomės biggrin.gif O tvarkyti grybus padeda kaimynė, kuri už pagalbą gauna dubenėlį grybų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 23 rugpjūčio 2014 - 22:00
QUOTE(Eneida @ 2014 08 23, 21:55)
Mergaitės pasidalinkite kur aplink Kauną pavažiuoti? Mama prašo nuvežti, o aš net miskų nežinau į kurią pusę link  doh.gif Juk grybų visiems užteks wink.gif

Sveikutes,galiu pasakyt kad siandien vazevom link šakių , ten už Zapyškio, tai tikrai ten nieko nėra, sutikom grybautojų, kalbėjom, ir visi tuščiais krepšiais, girdėjau kad kaimynai buvo link Jonavos, tai rado nemažai, o kiti kaimynai tai kažkur prie Vandžiogalos buvo irgi pilni gryzo...
Atsakyti
Tai aš laiminga thumbup.gif - grybaujame tryse (aš vyras ir sūnus), valome tryse, valgome giminės, kaimynai ir kolegos biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 23 rugpjūčio 2014 - 22:05
QUOTE(Vėta @ 2014 08 23, 21:32)
Pas mus žmonių buvo, bet ne tiek, kad užpakaliais stumdytis. Kur stovi mašina, kita nestoja. Mes prie savo vietų mašinų nematėm. Vienoje vietoje radau 35 baravykus (kokiuose)10-tyje kvadratinių metrų. O sūnus kitoje vietoje pusė kibiro iš karto pririnko. Bet nėra taip, kad ištisai grybai, reikia tokių vietų paieškoti. Na, bet jei jau radai vieną, tai dairykis kur koją ar krepšį statyti.
Lerikyte, turiu klausimą, kas kiek dienų lankai tas pačias vietas? Kad baravykai pakankamai užaugtų. Nes pastebėjau, kad dvi dienos mažokai  g.gif .

Valentina27, keliese grybaujat? Mes šiandien trys.

kas antrą dieną mums pats tas. Spėja užaugt ir peraugt kai jau auga. Tai max dvi dienos.
Atsakyti
Šiandien "antra serija" buvo... po vakarykščio žmonių kiekio, tikėjomės perpus mažiau nei vakar rasti, o gavosi priešingai.. šiandien virš 300 surinkom... pradžioje sunkiai ėjosi, o kai jau nutarėm, kad namo važiuojam, tada ir pasipylė... aplink mašiną beveik šimtą surinkom... smagumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentina27 @ 2014 08 23, 22:56)
Vėta, aš dažniausiai grybauju viena, kartais su tėčiu. Šiandien su tėčiu. Vyro į mišką varyte nenuvarytum, tai gerai, kad tėtis grisybautojas kaip aš,  arba teisingiau aš kaip jis.  biggrin.gif Kadangi mums abiems važiuoti nepakeliui, tai mes tik miške susitinkam pagrybaujam abu ir skirstomės biggrin.gif O tvarkyti grybus padeda kaimynė, kuri už pagalbą gauna dubenėlį grybų  lotuliukas.gif

Oj noreciau ta kaimyne buti smile.gif Cia kaip viena nare rase, gali ir numirti is pavydo tiek grybu pamacius 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolės grybautojos thumbup.gif

QUOTE(smala @ 2014 08 20, 11:23)
Gaila,kad fukse ne su kokiom naujienom  g.gif Bet vaziuosiu patikrint pati  tongue.gif
Nius,...ar patikrinot biggrin.gif
QUOTE(smala @ 2014 08 22, 15:20)
Auuu,ar aplink Vilniu yra baravyku  blink.gif I kuria puse vaziuot  doh.gif
Penktadienį buvom pušynuose, tuštuma... schmoll.gif
QUOTE(Millli @ 2014 08 20, 21:47)
Rudenejant sugrizau biggrin.gif Bet man siemet pravalas... pries gera savaite koja issisukau, raisciai truko - su langete sedziu ir elastiniu ant ciurnos doh.gif Tikiuosi bent rugsejo vidury atsigausiu ir i miska issausiu... sirdis verkia siuo metu, baravykus sapnuoju jau doh.gif Bent liepos gale aplankiau savo miskuti ir susirinkau 6 litrus voverusku doh.gif Pernai mano miskuose baravykai sienavosi rugsejo 15, tai taip save guodziu... kad dar turiu laiko atgaivint koja doh.gif Ir dziaugiuosi jusu vaizdais, ir keikiuosi, ir bliaunu  biggrin.gif
Užjaučiame, sveikit 4u.gif
Kur yra tas savas miškutis mastau.gif
QUOTE(Kali Kalifornija @ 2014 08 22, 11:28)
Jungiuosi prie grybautojų smile.gif Mes kol kas liūdnokai, užvakar vakare 28 baravykai, šiandien ryte įvairių kibiriukas, daugiausia baravykai. Miškai nušluoti... Žmonių tikrai labai daug.
Kokiame miške grybaujate g.gif
QUOTE(hardute @ 2014 08 22, 21:01)
Mano siandienos baravykas smile.gif 
Nu gražus baravykas, ale kokiame miške jis užaugo ax.gif
***************************************************************
Mūsų grybautojos grybauja user posted image

aurasta2 - dažniausiai Dzūkijoj, aplink Prienus, kartais Kazlų Rūdoj ar Jurbarke;
Astaite1 – Vandžiogalos miške ;
B'ena - aplink Nemenčinę, kartais Labanore ar Pabradėje;
ErikaN – Raseiniuose;
fikuse – Jonavos rajone;
fukse - Nemenčinės miškuose, važiuojant link ežerų;
hugutel22 - Tauragės rajone;
IngridaB - Panevėžio rajone, Upytės miške;
Irjuda - Vilniaus apylinkėse, dažniausiai netoli Dūkšto arba Pagirių miškuose;
Lerikyte- Prienų rajone;
Lyžuka - Ruklos poligone, Jonavos miškuose, Vievyje, Strošiūnų šile, dar Varėnos miškuose;
Minela*- Kėdainių raj., Josvainių miškuose, Medininkuose, Kaune;
Muzika mano siela - Utenos raj., Balčių girininkijoje;
rastafarinas - Kauno raj, link Braziūkų km., Šakių pusėje;
rituker - Labanoro girioje;
Saintlina – Varėnos raj., ties Valkininkais;
Smala- Nemenčinės miškuose, link Tapelių;
Streamy - Nemenčines miskuose;
Teoleda - Gegužinėje, Ruklos poligone, Gaižiūnuose, Naujasodyje, Kulvos miškuose;
Valentina27- Biržų raj., Žaliojoje girioje;
Vėta - Šiaurės Lietuvoje;



Atsakyti
per 2 val. as viena 197 baravykai, raudonikiu ir lepsiu neskaiciavau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 24 rugpjūčio 2014 - 11:13