Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

QUOTE(***nora*** @ 2014 08 23, 11:11)
Toledada, neina jum atrasyti, pilna AZ ko gero....

JUSU VEL GAVAU BET ATSAKYTI NEGALIU, RASO MAN: Šis pranešimas negali būti išsiųstas, kadangi gavėjas negali naudotis asmeninių pranešimų gavikliu arba jis yra užpildytas.

Ši asmeninė žinutė nebuvo išsiųsta
Atsakyti
laba,

klausimas ne į temą. Padėkite pažinti grybą smile.gif Galvojau, kad žvynabudė, bet kad kotas visiškai lygus:

user posted image

user posted image

kotas tuščiaviduris, kvepia maloniai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo QQuska: 23 rugpjūčio 2014 - 13:32
Valentina27, vejuosi biggrin.gif - 402.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(QQuska @ 2014 08 23, 14:30)
laba,

klausimas ne į temą. Padėkite pažinti grybą smile.gif Galvojau, kad žvynabudė, bet kad kotas visiškai lygus:

user posted image

user posted image

kotas tuščiaviduris, kvepia maloniai..


Kiek imanoma is nuotrauku suprasti, tai zvynabude 4u.gif
Atsakyti
Man irgi panasiausia i zvynabude, bet ju yra kiek zinau ne viena rusis, tai tiksliai pasakyti nedrisciau. Na bet jeigu nezinot ir neisitikinusi, tai geriau ismest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2014 08 23, 17:07)
Valentina27, vejuosi  biggrin.gif  - 402.


ohohoho! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu supergrybautojos jus ir duodat: Valentina, Veta, Teoleda, fikuse thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 08 23, 16:49)
Man irgi panasiausia i zvynabude, bet ju yra kiek zinau ne viena rusis, tai tiksliai pasakyti nedrisciau. Na bet jeigu nezinot ir neisitikinusi, tai geriau ismest  4u.gif


tiesiog įdomu pažinti, valgyt neketinu - kol kas:D

gal yra pažįstančių?
Atsakyti
Šaunuolė Vėta clap_1.gif
Na o man šiandien lietus sutrukdė, nebespėjau aplankyt visų vietų kur susiplanavus buvau. Kaip užėjo miške toks "štorminis" lietus, rodės kad kibirą kas vandens iš viršaus piltų, atsimerkt buvo net sunku. Teko prie mašinos išsirengt pusplikei, nes nebuvo kaip į mašiną lipt, gerai kad nieks nematė blush2.gif Tačiau dėl lietaus tai džiaugiuosi smile.gif
Štai poros val. rezultatas (nebeskaičiavau )
user posted image

Papildyta:
QQuska, sakyčiau kad tai Palšoji žvynabudė"Macrolepiota mastoidea" smile.gif
Atsakyti
Geruliai thumbup.gif .Ar žmonių daug?Šiandien išeiginė pas mane,vakar baravykus apdorojus vakarop nulėkiau kazlėkų,tai šiandien rankos schmoll.gif ....gal kas žinote gerą būdą jas atbalint?Jokios rūgštelės nebeima,pemza irgi biggrin.gif .Labai tikiuosi rytoj nukakti į girią,įdomu,kaip vaizdelis po šiandienos "atlaidų" biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 23, 20:29)
Geruliai thumbup.gif .Ar žmonių daug?Šiandien išeiginė pas mane,vakar baravykus apdorojus vakarop nulėkiau kazlėkų,tai šiandien rankos  schmoll.gif ....gal kas žinote gerą būdą jas atbalint?Jokios rūgštelės nebeima,pemza irgi biggrin.gif .Labai tikiuosi rytoj nukakti į girią,įdomu,kaip vaizdelis po šiandienos "atlaidų" biggrin.gif ...

Pabandyk, jei turi, balta CIF pieneli smile.gif
Atsakyti
Ačiū,ErikaN,neturiu...Teks pirkti rytoj 4u.gif
Atsakyti