Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

Visada jų panaši kaina ir labai abejoju kad pigs, nes čia žiūrėk dygsta, čia žiūrėk jau nebėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 22 rugpjūčio 2014 - 18:17
na as pernai irgi siunciausi is Panevezio po 25 uz kila man rodos dar + siuntimas autobusu mokejau....salde man ten, saldytus siunte......
Atsakyti
Kadangi nelabai kas pas mus valgo grybus,tai vakar baravykų per valandą neliko turgelyje,susveriojau į dėžutes po pusę kilogramo ir bobutės beveik nesiderėję pusantro kibiro išpirko po 12,5olt.Šiandien avietėmis prekiavau,tai viena bobutė klausė,ar neturiu vėl grybų??????
.Man pats procesas-grybavimas.Rytoj vėl važiuojame gal bus mūsų vietoje vėl pridygę,tuo labiau raudonikiai pasirodė. ax.gif Bet jau dabar jei rasiu-džiovinsiu,bus per kalėdas dovanų. g.gif
Atsakyti
Mano siandienos baravykas smile.gif user posted image
Atsakyti
Gal kas yra iš Kretingos raj., įdomu kaip ten su grybais? Vyras buvo prieš dvi dienas dar miškas tuščias buvo, o jame grybauja kiekvienais metais ir parveža tik baravykus ir raudonikius smile.gif
Sėkmės grybautojoms 4u.gif
Atsakyti
Mes šiandien ne mažiau 500 partysėm,neskaičiavau,bet krepšiai mūsų po 20 ltr ir pilnutėliai su kaupu,bei pusė maximos maišelio.atrado mūsų slaptą vietą gun_bandana.gif ...Ją pasilikdavome pasigardžiavimui,o dabar apšluota kaip reikals...Susiparinau tongue.gif .Pas mus irgi dygsta kur juoda žemė,po lazdynais,beržai ir vietomis samanytė,Žodžiu,mišriakas.Atsibodo tvarkyt,galvojau,parduosiu,bet ir vėl gaila biggrin.gif .Man irgi pats procesas svarbus,o valgau beveik viena,dar džiovinti į trasą eina,o marinuoti tik "ant greito",jei nėra ką ant stalo padėt kokiam svečiui 4u.gif
Atsakyti
Pasufleruokit mergytės bent jau į kurią pusę aplink Kauną pasiduot. Nu labai norisi ir man tokio derliaus.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų šio ryto laimikis biggrin.gif
per 2 valandas radome virš 200 baravykiukų...
user posted image

O čia miške:
user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fikuse: 23 rugpjūčio 2014 - 08:30
Nebeužteks grybautojoms karūnų biggrin.gif . Šiandien turguje tik vienas vyrukas turėjo gal dešimt plastikinių dėžučių mažų baravykų. Po 25 litus. Mes vakar padarėm pertrauką grybavime ir išvažiavome riešutauti. Rezultatas - dubuo riešutų ir 47 baravykai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 22, 22:50)
.Man irgi pats procesas svarbus,o valgau beveik viena,dar džiovinti į trasą eina,o marinuoti tik "ant greito",jei nėra ką ant stalo padėt kokiam svečiui  4u.gif

o as nuvalau, i maiselius ir i saldikli zalius... paskui pakepini ant sviesto su svoguneliais prie bulvyciu , i troskinius.... neapsakoma taip sakant, jau sakiau nepirksiu siemet, bet pamaciau ir silpana pasidare....o grybauti nemoku ir misku nei zinau ir bijau, tai kai paskaiciuoji tai tas pats nusipirkti gal net ir pigiau iseina jei vaziuoti ir nerasti ir dar pasiklysti....
Papildyta:
QUOTE(fikuse @ 2014 08 23, 09:25)
Mūsų šio ryto laimikis  biggrin.gif
per 2 valandas radome virš 200 baravykiukų...
user posted image



ne, nu sakau- silpna ir cia aplin kaune kazkur????
Atsakyti
Toledada, neina jum atrasyti, pilna AZ ko gero....
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2014 08 23, 09:12)
ne, nu sakau- silpna ir cia aplin kaune kazkur????

Visai netoli Kauno, Jonavos rajone mirksiukas.gif
Atsakyti