Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

neiškenčiau,numoviau palakstyt.Nieko įspūdingo šiandien,gal koks 150.tiek pat žmonių.Sausa jau labai,jei negausime lietaus,grybavimas po poros dienų bus baigtas schmoll.gif .
Papildyta:
Astaite1,įspūdingi kiekiai thumbup.gif Ar niekas negrybaujate Kėdainių raj.aplink Josvainius?Sako ,ten geri miškai 4u.gif
Atsakyti
O mes buvom paleke i Prienu puse siandien, nu nieko isvis.Atrodo tuscias miskas doh.gif
Atsakyti
Gal kas grybaujate Anykščių ar Rokiškio raj.? Savaitgalį važiuočiau į kaimą vien dėl kokio baravyko biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 21 rugpjūčio 2014 - 13:20
QUOTE(Astaite1 @ 2014 08 21, 11:53)
Buvau parašiusi kitoje temoje.

gal atsklesite paslapti kurioj kauno rajono pusej grybavot? as kazkaip aplink kauna nezinau tu vietu, vaziuoju toliau.
Atsakyti
Idomu kokiuose miskuose siemet randate baravyku,ar kur samanos ir melynynai,ar kaip as vadinu "sabakstynuose" smile.gif g.gif ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hardute: 21 rugpjūčio 2014 - 13:56
QUOTE(Lerikyte @ 2014 08 21, 13:59)
jei nebus lietaus kažin kaip čia bus biggrin.gif šiandien vėl neįspūdingas kiekis smile.gif


o kiek tas neįspūdingas?

mano įspūdingiausias 22 biggrin.gif , bet tikiuosi rast kelis šimtus kada nors, nors laikraščiai apie mano kraštą nieko gero nerašo.
Šeštadienį nuo ankstyvo ryto darysiu patikrą arba ieškosiu naujų vietų.
Pas mus yra viskiais paupeliais kurie miške, kad ir išdžiūvę, arba ąžuolynuose, arba aukštuose samanuose, mano normaliuose vietose tuščia, per sausa. o ir nelyja kažko g.gif
Atsakyti
user posted image



240 su trupučiu. Jau radome ir raudonviršių - tik 14.
Atsakyti
o Viešpatie Dieve aukščiausias gelbėk mane nuo pagundų blink.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
karsta.gif nu ir vaizdai,gerai,kad sedziu,a tai nukrisciau turbut.
Nors persiplesk-nezinau i kuria puse vaziuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazi, ar apie Ezereli prasidejo nors koks dygimas, gal buvot kuri nors?
Atsakyti
kažin,kur ErikaN užsikasusi? rolleyes.gif Jokios ataskaitos iš gimtinės unsure.gif KIEK BARAVYKŲ ????
Atsakyti
Sveikos grybautojos,
labai "apetititna" jusu temele. Nuotraukas ziurint net silpna darosi...
mano tevai siandien buvo Jonavos rajone, per abu apie 140 baravyku rado, zmoniu, sake, kaip Laisves alejoje...
Mes planuojame savaitgali palekti, tik neapsisprendziame kur, nes vietas tai tik uz Varenos, prie Lavyso ezero ir Jurbarko rajone, uz Viesviles zinom.
kaip manot, kurioj pusej "derlingiau" butu? g.gif
Atsakyti