Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

QUOTE(Lerikyte @ 2014 08 19, 22:29)
mes visdar be dygimo  blush2.gif turėtų pramušt, laukiam dantis pakabinę. Ir vėl kaip ir pernai paskutiniai gausim  biggrin.gif

Užtat ilgiausiai grybausit smile.gif
Atsakyti
Mes šiandien miške irgi pasijautėm ,kaip miesto šventėje biggrin.gif O lekia,puola už akių,kad tik pirmi biggrin.gif .O mes ramiausiai einame iš paskos ir grybaujame.Sutraiškyti,sumindžioti,įsimetę po 10-15 didelių ir laksto,kaip briedžiai...Žodžiu-po artipilnį krepšį prisirinkom "pacaniukų",tokių nei didelių,nei mažulių ir nuvarėm į kitą mišką.Išgrybauta,bet kažkiek radome.Galutinė stotelė-slapta vieta,kur nikeas kol kas per 2 metus neužsuko tongue.gif Va ten pagrybavau thumbup.gif .Galutinis rezultatas apie 400 šimtus tai tikrai,tik tie mažiai skaičius,o naudos ne kas...Gaila,neturiu kokio malūnsparnio,kad nusileisti ten,kur tabūnais žmonių nėra.A,tiesa,šernas ant kapoto vos neužšoko tongue.gif *****,per sprindį spėjau kalt per stabdžius,tokio dydžio kiaulės nemačiau dar biggrin.gif .Na,visą istoriją parašiau,einu baiginėt tvarkyt derlių.Beja,vakar dienos buvo sveikesni,šiandien kotai beveik visų pakramsnoti.Rytoj poilsis,penktadienį malonumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 20, 19:15)
Užtat ilgiausiai grybausit smile.gif

būtų gerai, tik dar lietučio reiktų biggrin.gif
Atsakyti
Rudenejant sugrizau biggrin.gif Bet man siemet pravalas... pries gera savaite koja issisukau, raisciai truko - su langete sedziu ir elastiniu ant ciurnos doh.gif Tikiuosi bent rugsejo vidury atsigausiu ir i miska issausiu... sirdis verkia siuo metu, baravykus sapnuoju jau doh.gif Bent liepos gale aplankiau savo miskuti ir susirinkau 6 litrus voverusku doh.gif Pernai mano miskuose baravykai sienavosi rugsejo 15, tai taip save guodziu... kad dar turiu laiko atgaivint koja doh.gif Ir dziaugiuosi jusu vaizdais, ir keikiuosi, ir bliaunu biggrin.gif
Atsakyti
Užvakar 200 baravykų, vakar net neskaičiavom 2 dideli kibirai ir vienas mažiukas. Grybai sveiki, gražūs. Grybavom Kauno r. miške.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Va jetau net seilė nutįso po tokių vaizdų blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o aš tiek ieškojau temos pasirodo ne ten tai gal kraustomės ten,, nes ten matau daug visos yra.
Bet kiek grybų pas jus kiošmaras sėdžiu darbe ir sprogstu iš pavydo, bet neužilgo einu atostogų....ech kaip čia greičiau jos.. Vakar radau 22 baravykus, sveiki labai, reik ieškot kur ąžuolų daugiau.
Atsakyti
Jurkinas Ačiū kad parodėt tema, nes ne ten pasirodo ieškojau.
Aš vakar 22baravykai, tik žinoma, bet kaip pradžiai neblogai, sakė randa ir daugiau netoliese kibirais neša, man kol kas nepasisekė.
Įdomu ar kas nors neša grybus i supirkimo punktus? Kokios kainos? Kai tokie grybai sveiki tai geriau turgun biggrin.gif

Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hugutel22: 21 rugpjūčio 2014 - 08:48
QUOTE(Astaite1 @ 2014 08 21, 08:57)
Užvakar 200 baravykų, vakar net neskaičiavom 2 dideli kibirai ir vienas mažiukas. Grybai sveiki, gražūs. Grybavom Kauno r. miške.
user posted image
user posted image


Buvau parašiusi kitoje temoje.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...ai-baravyku.htm

Į neviltį varo tokie straipsniai...
Jau naktim sapnuoju mišką ir grybavimą, bet priršta prie darbų, prie namų, o Kauno Centre, deja, tokie grybai neauga...
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=65615242 As ir sapnuoju biggrin.gif
Atsakyti
jei nebus lietaus kažin kaip čia bus biggrin.gif šiandien vėl neįspūdingas kiekis smile.gif
Atsakyti