Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

mes visdar be dygimo blush2.gif turėtų pramušt, laukiam dantis pakabinę. Ir vėl kaip ir pernai paskutiniai gausim biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, pasidalinkite receptais kaip marinuojat ziemai 4u.gif Nesu niekados marinavusi, vis prisibijau, bet is patyrusiu grybautoju suzinojus recepata ne taip baisu bus biggrin.gif Saldikluje nebeturesiu vietos doh.gif O ziema be grybu, man ne ziema schmoll.gif

Nors miske dar nebuvau ir nezinau ar ju bus, bet ryt ja leksiu akis isdegusi biggrin.gif
Papildyta:
Mūsų grybautojos grybauja user posted image

hugutel22 - Tauragės raj.
rituker - Labanoro girioje
Lerikyte- Prienų raj.
fukse - Nemenčinės miškuose, važiuojant link ežerų
Irjuda - Vilniaus apylinkėse, dažniausiai netoli Dūkšto arba Pagirių miškuose
Vėta - Šiaurės Lietuvoje
Smala- Nemenčinės miškuose link Tapelių
Minela*- Kėdainių raj. Josvainių miškuose, Medininkuose, Kaune
Valentina27- Biržų rajone Žaliojoje girioje
aurasta2 - dažniausiai aplink Prienus, kartais Kazlų Rūdoj ar Jurbarke
Streamy - Nemenčines miskuose
rastafarinas - Kauno r., link Braziūkų km., Šakių pusėje
Lyžuka - Ruklos poligone ir miškuose aplink Jonavą, Vievį, Strošiūnų šile, retsykiais Varėnos miškuose
Muzika mano siela - Utenos raj. Balčių girininkijoje
Teoleda - Gegužinėje, Ruklos poligone, Gaižiūnuose, Naujasodyje, Kulvos miškuose
ErikaN - Raseiniuose
IngridaB - Panevėžio rajone Upytės miške



Kad vel zinotumem kur kuri grybauja, nes ieskojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 19 rugpjūčio 2014 - 21:44
QUOTE(Lyžuka @ 2014 08 18, 08:58)
Prisiduodu ir aš iš varėnos miškų, su tų vietų žinovo pagalba  tongue.gif apie 7 l voveraičiu, kitokiu grybų net nemačiau smile.gif
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 18, 22:28)
numyniau ir aš vakarop tongue.gif 80 baravykų.
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 19, 11:51)
Tik iš  miško.170 baravykų thumbup.gif .
QUOTE(Vėta @ 2014 08 19, 17:16)
183 baravykai, neskaitant kitos smulkmės.
QUOTE(Valentina27 @ 2014 08 19, 20:27)
Teoleda, lygiai taip pat grybavau, kaip , kad tu aprašei  biggrin.gif
QUOTE(skirmule @ 2014 08 19, 20:45)
Kaip smagu,ko gero grybai jau visur dygsta, va šios dienos laimikis Pasvalio miškuose
QUOTE(Streamy @ 2014 08 19, 22:52)
Merginos, pasidalinkite receptais kaip marinuojat ziemai 4u.gif
Kad vel zinotumem kur kuri grybauja, nes ieskojau  biggrin.gif

WOW, kiek grybukų...bigsmile.gif
Aš tai šaldau kameroje, truputuką pasidžiovinam, dar sūdau stiklainiuose, nes marinuotų mes nelabai mėgėjai... mastau.gif
Bet šiemet kažkaip manau, kad nebus problemų ką daryti su grybais, nes jų tiesiog nėra cool.gif
Niu ką..., prisiduodu, ...penkios voveraitės... biggrin.gif
Ale bruknių prisirinkom bigsmile.gif
*********************************
QUOTE(saintlina @ 2014 08 19, 10:27)
Pas mus vis dar sausa.

O kur čia pas mus, sąraše neradau unsure.gif
Atsakyti
nuo kai kuriu ataskaitu net bloga darosi, kaip suima pavydas... nei geru vietu zinau, nei grybu randu...
Atsakyti
Marinavimo recepto negaliu parašyti, nes dedu iš akies. Visada laikosi, niekada neiššovė, neišpūtė dangtelių. Pridedu penkių litrų puodą švariai nuplautų grybų, pilu litrą ar daugiau vandens, užvirus graibau putas. Verdant grybus atsiranda nemažai skysčio, tai dalį nupilu. Beriu druskos gal porą šaukštų, kad būtų gerokai sūru paragavus. Lauro lapų, kvepiančių ir juodų pipirų, šaukštą cukraus. Paverdu apie dvidešimt minučių, pilu acto pagal skonį, keletą šaukštų, ragauju, kad būtų gerokai rūgštu. Niekada nepilu acto tiek, kiek rašo receptuose, ten arkliškos dozės. Paverdu dar kokias penkias minutes ir į karštus, tik iškaitintus stiklainius. Uždarau sterilizuotais dangteliais ir viskas. Visada marinatą darau tame pačiame sultinyje, kur virė grybai. Mums taip skaniau. Marinatas gaunasi tirštas. Žiemą atsidarai, aliejaus ir svogūno, mmmmm...

Čia gal neblogas receptas:
http://www.mamosrece...i-grybai-3.html
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 08 19, 22:52)
Merginos, pasidalinkite receptais kaip marinuojat ziemai 4u.gif Nesu niekados marinavusi, vis prisibijau, bet is patyrusiu grybautoju suzinojus recepata ne taip baisu bus biggrin.gif Saldikluje nebeturesiu vietos  doh.gif O ziema be grybu, man ne ziema  schmoll.gif


Marinuoju labai paprastai, nededu jokio cukraus ir acto. Grybai islaiko naturalu skoni. Paprasciausiai verdu, dedu pipiru zirniukais, cesnako pries pat pabaiga ir daug druskos, kad butu labai suru, nes tada garantuotai viskas bus ok. O atsidarius stiklaini niekada nenuvirinu, o numirkau.
Varau i miska. siandien pasiduosiu i Jurbarko raj., nes sake mano miske zmoniu milijonai doh.gif Visas miestas sneka, kad ten yra grybu, tai visi ir lekia.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 08 19, 22:25)

O kur čia pas mus, sąraše neradau  unsure.gif


Varėnos raj., ties Valkininkais smile.gif kadangi naktį buvo stiprus lietus, nulėkiau vakarop vėl į mišką - mažu bent kazlėkų pridygę, man jie šaldyti labai skanūs. Nu nėr blink.gif sausa miške, kaip jokio lietaus nė nebuvę.
Atsakyti
Aš dar kai niekur nebuvau savo krašte paskutiniu metu biggrin.gif , tai vis paganau akis

http://www.liveinter.../post280435671/

nu čia man kaip koks įkvėpėjas smile.gif ir jaučiuosi lyg tiek pat radus lotuliukas.gif

Beje pastebėjau, kokios rusų moterys storos smile.gif, matyt maistas geras tie grybai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 rugpjūčio 2014 - 08:32
Eina sau net verkt norisi po tokių vaizdų doh.gif Buvau savaitgalį netoli Druskininkų tai tuštuma totali - gal saują voveraičių per 3 valandas, o čia.. Audžiu mintį gal po darbo kur palėkt netoli, bet neįsivaizduoju kur netoli Kauno galima pagrybaut. Gal kas patarsit? Paprastai tai grybauju netoli Merkinės dar Labanore kartais, bet po darbo nenulėksi ten..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 08 20, 08:11)


man atrodo, kad Sibire visas tas gėris smile.gif
Kai surinkti kalnai baravykų, man ne taip gražu. Bet kai gamtoj kilimas kepurių iš samanų kyšo... wub.gif wub.gif wub.gif
Jaučiu, pradės dygt grybai kai mano atostogos pasibaigs, pradės vaikas į mokyklą eit, ir į mišką be savaitgalio pakliūt jokių šansų nebus unsure.gif
Atsakyti
Per 2 valandas 103 baravykai, 6 raudonikiai, tikejaus geriau g.gif
Atsakyti
Oho,pasirodo grybai dygsta biggrin.gif Per sausra nosies nekisau nei cia,nei i miska ,kol fb nepamaciau,kad siaures Lietuva baravykus sienauja thumbup.gif
Gaila,kad fukse ne su kokiom naujienom g.gif Bet vaziuosiu patikrint pati tongue.gif
Atsakyti