Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

QUOTE(Griaustinė @ 2014 08 19, 08:38)
Prieš geras šešias savaites buvau prakeikusi grybavimą, nes stipriai pasiklydau. O dabar vėl niežti... Įdomu, aplink Kauną ar yra ko? Dirbu, neturiu kada turgaus patikrint, šiaip tai jis sudaro bendrą vaizdą.

Vakar vaziavom is pajurio,tai pokeliui prie Kauno pardavinejo baravykus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2014 08 19, 07:38)
Prieš geras šešias savaites buvau prakeikusi grybavimą, nes stipriai pasiklydau.


aš va pasiklyst irgi visad bijau. Stengiuosi labai nuo mašinos nenueit, nors grybauju tik savose vietose. Net ir telefoną naują vyras nupirko, kad navigacija kišenėj būtų smile.gif
Pas mus vis dar sausa. Vakar buvau miške, voveruškų šiek tiek radau, padžiūvusių tokių, kazlėkai bando lįst. Apie baravykus nė kalbos nėr. Šiąnakt stipriai lijo ir pas mus, gal kaip nors sulauksim ir mes šventės smile.gif
Atsakyti
Tik iš miško.170 baravykų thumbup.gif .Na,visus baravykais pavadinti gal ir per stipru-mažiukai.Savose vietose beveik nieko neradau,paskui kaip ir pasiklydau na ir prasidėjo:po 20-30 vienoj vietoj.tiesiog kaip bulvių į vagą pripilta smile.gif Kažkoks nerealus vaizdas.Ir gaila rinkti,ir dar gailiau palikti,nes nežinia,ar kitą dieną juos berasi smile.gif .Mašinų gal 6,bet žmogaus nesutikau nė vieno.ryt su vyru lėksim,bus drąsiau,nes savijauta ne kokia vienai nežinomoj vietoj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2014 08 19, 11:51)
Tik iš  miško.170 baravykų thumbup.gif .Na,visus baravykais pavadinti gal ir per stipru-mažiukai.Savose vietose beveik nieko neradau,paskui kaip ir pasiklydau na ir prasidėjo:po 20-30 vienoj vietoj.tiesiog kaip bulvių į vagą pripilta smile.gif Kažkoks nerealus vaizdas.Ir gaila rinkti,ir dar gailiau palikti,nes nežinia,ar kitą dieną juos berasi smile.gif .Mašinų gal 6,bet žmogaus nesutikau nė vieno.ryt su vyru lėksim,bus drąsiau,nes savijauta ne kokia vienai nežinomoj vietoj schmoll.gif

bigsmile.gif Kaip fainai, kuriam krašte grybauji?
Atsakyti
Jonavos raj 4u.gif
Atsakyti
user posted image


183 baravykai, neskaitant kitos smulkmės.
Atsakyti
Vėta thumbup.gif
Atsakyti
Širdis atsigavo...............pilna baravykiukų.Ėjau į vieną vietą raudonikių,o ten vien baravykai.O jau lepšiukų,kaip pripilta................. bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gražu Vėta smile.gif
Teoleda, lygiai taip pat grybavau, kaip , kad tu aprašei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, grybautojos!
Kaip smagu,ko gero grybai jau visur dygsta, va šios dienos laimikis Pasvalio miškuose:
user posted image
Bet labai keistose vietose dygsta grybai blink.gif Sustojom savo baravykiną patikrinti, o ten kazlėkų tiltai pridygę bigsmile.gif
Atsakyti
Kuo toliau, tuo smagiau - grybai pilasi visoje Lietuvoje thumbup.gif . Šaunuolės, grybautojos 4u.gif . Taip ir toliau. Aš šiandien penkis puslitriukus užmarinavau ir dar keptų privalgėm. O iš praėjusio karto du litrai marinuotų. Jau kaip ir pakanka. Ruošimės džiovinimui.
Atsakyti
pavarot,panos biggrin.gif Valentina27-jėga thumbup.gif Maunu rytoj vėl tongue.gif ....Skirmule,kazlėkiukai dygsta?Nėr kada į pušynus nulėkt jų,nors labai mėgstu marinuotus 4u.gif
Atsakyti