Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

Sveikos smile.gif

Prisiduodu ir aš iš varėnos miškų, su tų vietų žinovo pagalba tongue.gif apie 7 l voveraičiu, kitokiu grybų net nemačiau smile.gif
Atsakyti
Valentina, Veta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va koks laimingas grybautojas smile.gif, pavydas ima ir net sakyčiau juodas jau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 08 18, 15:33)
Va koks laimingas grybautojas smile.gif, pavydas ima ir net sakyčiau juodas jau  doh.gif  biggrin.gif

Ir as ten pernai buvai, ir tikiu kad nemeluoja bigsmile.gif Bet kazko siemet nera upo trenktis 100 km i viena gala smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 18 rugpjūčio 2014 - 18:36
Viskas supykau cool.gif Ryt važiuoju 40 km, vien tam, kad baravykynus žinomus patikrinčiau biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif . Sėkmės, Valentina27.
Atsakyti
Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
numyniau ir aš vakarop tongue.gif 80 baravykų.Nufotkinau,bet įkelsiu rytoj,jei pavyks,nes per sena ir per durna aš su tais įkėlimais biggrin.gif .Sausa pas mus.Storuliai,didesni ir mažiukai,bet masiškai tikrai nėra.Beveik sveiki,kotai pakirmiję,o galvos praktiškai sveikos 4u.gif
Atsakyti
Na vis daugiau vilties, kad atsigaus visur grybynai thumbup.gif .
Atsakyti
laukiu ir aš biggrin.gif žiūriu ir pernai ir šiemet pas mus vėliau nei pas šiauriečius baravykai pasirodo smile.gif
Atsakyti
Bandysiu šiaNDIEN LAIMĘ
baravykų pasižiūrėti.Pasiiiiiiiiiiilgau aš jų. ax.gif
Atsakyti
Prieš geras šešias savaites buvau prakeikusi grybavimą, nes stipriai pasiklydau. O dabar vėl niežti... Įdomu, aplink Kauną ar yra ko? Dirbu, neturiu kada turgaus patikrint, šiaip tai jis sudaro bendrą vaizdą.
Atsakyti