Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 09:28)
Kaip jums toks oras, mane prie zemes spaudzia, miego truksta...tingiu juodai.

Toks kaip šiandien ryte - fantastika bigsmile.gif Vėsiau, gaivu, kaifas tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 10:28)
Aspskritai sotieji ir mononesotieji riebalai organizme greiciau skaidomi nei polinesotieji, nes pastariesiems suskaidyti reikia papildomu dvieju fermentu smile.gif

Tai kokia išvada ( atsiprašau už nesupratingumą blush2.gif ) - geriau polinesotieji ar mononesotieji?
Dažnai paskaitau protingą sakinį ar nuorodą - o išvadų ir nesugebu padaryt blush2.gif
Atsakyti
Iseina taip, kad apdorojimo atzvilgiu organizmas lengviau tvarkosi su sociaisiais ir mononesociaisiais riebalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 21 gegužės 2014 - 10:29
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 11:28)
Iseina taip, kad apdorojimo atzvilgiu organizmas lengviau tvarkosi su sociaisiais ir mononesociaisiais riebalais

O ar neišeina taip pat, kaip su greitaisiais angliavandeniais - lengviau, bet blogiau? Gal taip ir su riebalais - geriau naudoti tuos, kurie sudėtingesni? (Čia tiesiog mano išvedžiojimai be jokio pagrindo, ieškant teisingo keliuko metabolizmo džiunglėse) ax.gif
Atsakyti
Rasa, ne:) Geriausi - sotieji, pusetini - mononesotieji, brudas - polinesotieji.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 21, 12:01)
Rasa, ne:) Geriausi  - sotieji, pusetini - mononesotieji, brudas - polinesotieji.

Va čia tai suprantama ! thumbup.gif Daugiau tokių aiškių ir konkrečių tiesų, neužmaskuotų sudėtingose formulėse mirksiukas.gif O aš prisiskaičiau apie nesočiųjų "naudą" ir niekaip galų suvest negalėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 21 gegužės 2014 - 11:10
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 20, 21:10)
Taigi savaite neturesim karsto vandens, zodziu zaidziam su puodais ant virykles. Blin kaip erzina mane tokie vandens atjunginejimai  schmoll.gif


QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 20, 22:37)
Nu teip, pripratau, nors iki paauglystes gyvenau su lauko sikanu ir prausiausi bliuda ant taburetes pasidejus tongue.gif


Va va, o tikra paleolito moteris ir tiek neturėjo, išpuikom biggrin.gif

QUOTE(Hippie @ 2014 05 21, 00:11)
Labanakt, vyras ateina iš garažo, tuoj gausiu, kad dar nemiegu su savo tokiais kataboliniais nukrypimais biggrin.gif


O gal kaip tik apsidžiaugtų, nes nu ka veikt su miegančia žmona, tegul ir pilna nukrypimų biggrin.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 09:28)
Kaip jums toks oras, mane prie zemes spaudzia, miego truksta...tingiu juodai.


Aš tai visą gyvenimą tingiu, net nuo oro nepriklauso biggrin.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 09:49)
As vos issiritu is lovos ryte  biggrin.gif  vyrui tas pats, vos i darba atsikelia sia savaite  doh.gif


Čia, matyt, priešingai nei Hippie - vyro sulauki, neini miegoti, o tada jau savime žinoma atsikelti sunku, abiem biggrin.gif

Atsakyti
LumiLumi, vis pamirsdavau, ko norejau paklaust taves, kaip priekabiautojas, vis dar neduoda ramybes ar jau susidorojai su juo? 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 21, 12:20)
LumiLumi, vis pamirsdavau, ko norejau paklaust taves, kaip priekabiautojas, vis dar neduoda ramybes ar jau susidorojai su juo? 4u.gif  cool.gif

vis dar taip paciai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2014 05 21, 11:07)
Va čia tai suprantama !  thumbup.gif Daugiau tokių aiškių ir konkrečių tiesų, neužmaskuotų sudėtingose formulėse  mirksiukas.gif O aš prisiskaičiau apie nesočiųjų "naudą" ir niekaip galų suvest negalėjau  biggrin.gif

Na gal as nemoku paprastai, man vis norisi dar pridurti kodel taip yra. Na bet aisku viena, ka i burna desi is to organizmas save konstruos.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 13:40)
Na gal as nemoku paprastai, man vis norisi dar pridurti kodel taip yra.

Oi, ne, LumiLumi, čia ne priekaištas tau - čia saviironija ax.gif
Labai tau ačiū - juk būtent tu ir privedei prie to, kad "išmąsčiau" klausimą ir Nidulia atsakė. Ačiū visoms, kurios ne tik savo klausimus pateikia, bet ir nesibodi mažiau išmanančioms atsakyti, patarti.. Čia ir yra forumų jėga thumbup.gif
Atsakyti
Oi, man net minties nekilo apie priekaistus biggrin.gif

Panos, kaip sloga apramint? Man jau virs savaites nosis uzgulta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 14:20)
Oi, man net minties nekilo apie priekaistus biggrin.gif

Panos, kaip sloga apramint? Man jau virs savaites nosis uzgulta sad.gif

prasiplauti druskos tirpaliuku nenori ir pakvepuoti nosimi arbatmedzio aliejuko kelis lasiukus I karsta vandeni?
Atsakyti