Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Labas vakaras

informacijai - knyga apie Paleo isleis lietuviskai, jau versti nereikia biggrin.gif

http://www.tytoalba....deda-nuo-maisto


Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 19:55)
Ai tiesa, dar Kalio ant mažiausios ribos ax.gif


jei dar turėtum didelį šlapimo tankį ir jo rūgštinį pH, tai viskas kartu rodytų į
katabolinį disbalansą




Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 19:55)
lotuliukas.gif man irgi dar tokių perliukų pamėto..
Ouuujeeee  wub.gif  biggrin.gif

Aš tokiais atvejais atlaidžiai pasišypsau, o jei dar nesiliauja, su mažyte doze gailesčio (kaip visiškiems nesusipratėliams doh.gif ), paaiškinu:
- Reikalas tame, kad aš apie jūsų mitybą esu lygiai tokios pat neigiamos nuomonės, tik neaiškinu jums to (duodu suprasti, kad esu tolerantiška ir nesijaučiu turinti teisę žmonėms aiškinti, kaip jie turi gyventi ir maitintis).
Dažniausiai iš to šoko, kad ir apie juos kažkas drįsta prastai pagalvoti blink.gif , užtyla momentaliai, o jei dar bando įrodinėti savo teisumą/"aukštumą" (aukštesnį lygį), nutraukiu debatus sakydama:
- Na, padiskutuot būtų įdomu, tik jums reikėtų truputėlį daugiau "pasikaustyt" - pasidomėti, paskaityti. (Jei domina, galiu pradžiai duoti keletą lengviau suprantamų nuorodų) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 19:03)
Apie virusus-man  Rožinė dedervinė swoon.gif Išrašė hormoninį tepalą, praeina nuo 1-2sav. iki 2-3mėn.  bigsmile.gif Jokių vonių (vandens ir saulės) gijimo metu schmoll.gif Neužkrečiama. Virusas, vieni gripu perserga, kitiems va tokiomis nusausėjusiomis rožinėmis dėmėmis išmėto kūną. Sakė yra dar įvairiaspalvė dedervinė, tai vaikštai margas, bet ta jau grybelinės prigimties.



Esu turejus sita geri smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad pas mane darbe niekas man neaiskina apie mano mityba. Pasakiau, kad to ir ano netoleruoju, alergija prasideda ir viskas. Jei nenusinesu savo maisto ir valgau valgykloje, galiu pasukti jiems ryte, paklausti kokios mesos turi ir paprasyti, kad ta ar ana man isvirtu ir tokiu tai anokiu salotu padatytu. Va, kokie geruoliai pas mane kavineje dirba:) Jie patys ir pasiule man man si variant, kai suprato,kad as daug ko nevalgau. Pasakiau, kad alergijos.Tik mano mama vis bando man ipirsti grudus ir duona kaip gyvybes ir sveikatos saltini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 20 gegužės 2014 - 20:13
QUOTE(Vailet2 @ 2014 05 20, 18:57)
informacijai - knyga apie Paleo isleis lietuviskai, jau versti nereikia  biggrin.gif

http://www.tytoalba....deda-nuo-maisto


bigsmile.gif clap.gif Kaip žinot kas, kada ir pan.? bigsmile.gif Būtų graži proga visoms forumą sekančioms susitikti knygos atsiradimo knygynuose proga smile.gif Įsivaizduojat, susirenka toks tuntelis ir iškart "10-20 knygų mums duokit, prašau" biggrin.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 05 20, 19:09)
jei dar turėtum didelį šlapimo tankį ir jo rūgštinį pH, tai viskas kartu rodytų į
katabolinį disbalansą


Niu rimtai panašu. Tai ką dabar daryt? g.gif Valgyt pagal Paleo ir laukt balanso atėjimo? smile.gif O gal kur matėt kas katabolikams geriau valgyt ir ko vengt?

QUOTE(Nidulia @ 2014 05 20, 20:09)
galiu pasukti jiems ryte, paklausti kokios mesos turi ir paprasyti, kad ta ar ana man isvirtu ir tokiu tai anokiu salotu padatytu.


O-ho, kaip smagu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2014 05 20, 18:57)
Labas vakaras

informacijai - knyga apie Paleo isleis lietuviskai, jau versti nereikia  biggrin.gif

http://www.tytoalba....deda-nuo-maisto


kodėl toks negražus viršelis g.gif biggrin.gif

pamąsčiau, kad per tris paleo dienas valgiau įvairesnį maistą negu per paskutines kelias savaites iki paleo bigsmile.gif šiandienos vakarienė - apelsininė triušiena http://www.janssushi...-glazed-rabbit/ (gaminau be medaus ir vyno nes įsivaizduoju kad laikausi whole30, su jais tikiu kad būtų dar skaniau)
niam essen.gif
rytoj - jūros lydeka. Kol kas nužiūrėjau tik kažkokį Gustavo receptą (neprasilenkia su paleo, išskyrus kad kepama ant paprasto sviesto). Gal jūs kažką irgi turit pasiūlyti lydekai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 20 gegužės 2014 - 20:47
QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 18:55)
Kiek tu jau Paleo? Ir kada susitraukė, nes mano dar OI didelis biggrin.gif
Mes irgi šašlykiuką pasikepėm smile.gif


Metai ir septyni menesiai ax.gif sakyciau, gal po metu pradejo trauktis g.gif biggrin.gif

Aham, slamstamaiscio uzsimanei biggrin.gif Amber Grill vadinasi. Sprandines kepsnys ir vertinukai man patiko, tik reik prasyt, kad bulviu nedetu biggrin.gif O visa kita tai fast food'as...

Taigi savaite neturesim karsto vandens, zodziu zaidziam su puodais ant virykles. Blin kaip erzina mane tokie vandens atjunginejimai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 20:38)
Įsivaizduojat, susirenka toks tuntelis...


Su mesgaliais rankose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 20 gegužės 2014 - 21:12
http://www.islangas....-patarimai.html
Va, apie paleo prabilo, bet kaip visada be marazmu siokiu tokiu neapsieita...
Atsakyti
Klausykit, ne į temą-gal kuri kaunietė/vilnietė/ta kuri galėtų per autobusų siuntų skyrių galimybę perduot, nes reikia šeštadieniui, turit "varlytę" (vyr. atributas, segamas/rišamas ant kaklo-ne kilpa cool.gif <<<redaktoriaus pastaba laugh.gif ) auksinės, vario, geltonos, oranžinės, raudonos ar net žalios spalvos? help.gif

QUOTE(Hippie @ 2014 05 20, 20:38)
O gal kur matėt kas katabolikams geriau valgyt ir ko vengt?


Na va, miela Hippie, kas gi dėl tavęs pasistengs, jei ne aš tongue.gif
http://www.homosanit...lines_medziagos , tik nepagaunu ar man, jei esu katabolikas, reikia valgyti maistą, kuris priskiriamas anabolikų grupei? wacko.gif


QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 20, 20:39)
kodėl toks negražus viršelis  g.gif  biggrin.gif

pamąsčiau, kad per tris paleo dienas valgiau įvairesnį maistą negu per paskutines kelias savaites iki paleo 


biggrin.gif priekaba. Man galėtų būt ir be viršelio cool.gif

drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 20, 21:10)
Metai ir septyni menesiai  ax.gif  sakyciau, gal po metu pradejo trauktis  g.gif  biggrin.gif

Aham, slamstamaiscio uzsimanei  biggrin.gif  Amber Grill vadinasi. Sprandines kepsnys ir vertinukai man patiko, tik reik prasyt, kad bulviu nedetu  biggrin.gif O visa kita tai fast food'as...

Taigi savaite neturesim karsto vandens,

Su mesgaliais rankose  thumbup.gif


Aaa, tai dar yra vilties karsta.gif

Niu nea blush2.gif , tipo grill mėsytės ax.gif Nes ieškojau Kaune, tai sunku rast-Steak House ar kaip ten Savanoriuose-bankrutavęs, Grizzlie dar pipirinį turi Muravos sankryžoj..., dar kažkurioj picerijoj Medium skanų iškepė...O dėl bulvių, tai dar prieš Paleo išmokau prašyt, kad nedėtų smile.gif

Smagurskas cool.gif Pripratot mat peremat prie patogumų ir civilizacijos..., o vakar kirpykloj senamiesty atjungė karštą vandenį, tai va ten joms ir jiems, tai smagu buvo, kai tiek klientų, visiems galvytes su dubenėliais plaut biggrin.gif , o klientukai tokie senamiesty stipriai prie to nepratę renkasi new_russian.gif Net neklauskit ką aš ten dariau biggrin.gif
Atsakyti
Nu teip, pripratau, nors iki paauglystes gyvenau su lauko sikanu ir prausiausi bliuda ant taburetes pasidejus tongue.gif

Jei tu katabolikas, tai reiktu tave stumtelti link anabolines puses... Bent jau taip man atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 20, 22:37)
Jei tu katabolikas, tai reiktu tave stumtelti link anabolines puses...


tai....vartoti tai, kas stulpelyje po žodžiu ANABOLIKAI? Isn't it?
Atsakyti