Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(aFREAKa @ 2014 05 19, 19:58)
O aš pasigendu jūsų meniu idėjų. Nes dabar smegenys kaip užsikirtusios, nervuojasi tik dėl to ko man nederėtų valgyt. Kavos-ne, arbatos-ne, žuvies- ne....jei nesunku pasidalinkit, ką skanaus sugalvojate pavalgyt.


Pabandykit ankstesnes temas paskaitinėt, ten tiek idėjų prisižvejojau, kad net konspektus užsivedžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 05 19, 21:36)
Pabandykit ankstesnes temas paskaitinėt, ten tiek idėjų prisižvejojau, kad net konspektus užsivedžiau  biggrin.gif

as irgi panu receptus kopinausi I papkute:)
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 05 19, 19:58)
žuvies- ne....

g.gif kodėl?
Atsakyti
Labas rytas. žadėjau Paleo pradėti nuo pirmadienio, bet pradėjau nuo sekmadienio smile.gif ir šiandien jau "pareina" pirmieji pojūčiai.. Naktį labai blogai miegojau, nes skrandis atrodė pilnas ir stovintis (nors vakarienę valgiau 17val, po to ir į kiemą buvau išėjus ir neužkandžiavau, tik vandens daug gėriau norėdama nuskandinti cukraus drakoną biggrin.gif ir pankolių arbatos išgėriau). ryte skrandis dar atrodė pilnas, bet pradėjus judėti pradėjo mušti karštis, kojos sunkios.. po pusvalandžio užsinorėjau valgyti (įprotis gal, nes man pusryčiai labai svarbūs visada buvo), išsiviriau du kiaušinius, valgiau su 1/2 obuolio ir keliom riekelėm avokado. Reikia naminio majonezo pasigaminti.. po pusryčių pasidarė šalta.. Bet pas mane namie vėsu, gal tik dėl to.
Dar noriu pasitikslinti dėl kavos, skaičiau kad jūs atsisakot whole30 metu, bet knygoj to neradau, kad būtų nerekomenduojama (tik tam tikroms grupėms, sergantiems tam tikromis ligomis) g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 05 19, 18:29)
knygas ir info apie paleo  cool.gif  kad žinotume, kodėl užkandžiauti nereik  cool.gif


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 19, 12:55)
Jaicy, gal nuo citrusiniu vaisiu beria, jeigu tokius valgai?  g.gif

Jo, as savaitgali irgi smaguriavau deginta ant lauzo mesa  mirksiukas.gif  ir po ilgo laiko brendzio ikaliau su arbata, gerkles skausmas dingo  biggrin.gif



valgau bananus pagrinde... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 20, 08:37)
išsiviriau du kiaušinius, valgiau su 1/2 obuolio ir keliom riekelėm avokado.


obuoliai nevalgomi su maistu. Jie valgomi kaip atskiras maistas, kitaip visi pusryciai pus jusu zarnyne. O kur prie kiausinio ir avokado darzoves? Ar obuolys vietoj ju? Negerai.
Keisti pojuciai kankina, neturetu lyg ir buti tokiu.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 05 18, 21:11)
esu veik 7 men. Paleo, o tai jau daug ka sako-kad tai ne kancia, kaip dauguma sekinanciu ar monotonisku dietu, todel nera aukos sindromas, kad "va, dar pasistengsiu, dar pasilaikysiu, o tada kazada vel sve lepinsiu".

QUOTE(Laisvė @ 2014 05 19, 06:35)
Praleidau pusmetį su paleo  thumbup.gif  Be vargo, be kančios. Pamažu, bet tai jau tampa įpročiu, gyvenimo būdu  biggrin.gif

Aš 6-as mėnuo su Paleo. Pilnai sutinku, kad tai ne kančia, o gyvenimo būdas.
QUOTE(Mantė' @ 2014 05 19, 10:40)
gal si knyga yra ir LT kalba, arba rusu. Anglu k. daug zodziu nesuprantu, o versti labai daug laiko uzimtu..(su 3 vaikais ir taip laiko paroje truksta doh.gif ).


QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 11:52)
Mergaites, ka jus valgot uzkandziams?

Po truputį atprasite nuo užkandžiavimų. Pasirodo, galima
ištverti ir neužkandžiaujant.
QUOTE(Jolė*** @ 2014 05 19, 14:49)
Pavydžiu aš tiem siciliečiam - tokie žuvų, daržovių turgūs.
Parašykit man savo emailą, man regis aš kažkur turiu rusišką pdf variantą, pabandysiu paieškoti ir atsiųsiu.

O, kokias gražias atostogas turėjot wub.gif
Labai norėčiau ir aš šitos knygos rusų kalba. Drįstu prašyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 05 20, 09:42)
O, kokias gražias atostogas turėjot  wub.gif
Labai norėčiau ir aš šitos knygos rusų kalba. Drįstu prašyti  ax.gif


Gražias ir skanias biggrin.gif parašykit man į AŽ savo emailą, atsiųsiu ir Jums knygą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 20, 08:37)


Sveika, zinau, kad paleo knygose prie receptu yra prideta tokiu variaciju kaip vaisiai ar uogos prie omleto, vistiena su vaisiais ir t.t. Bet toks derinys tikrai negeru pojuciu pilvui duos. As turbut buciau prasedejus tualete ar pravemus doh.gif Vienintelis, kas man pvz. tinka tai yra jogurtas su uogom svieziom. Gal daugiau apsiribok didesniu darzoviu kiekiu, jos cia svarbiausias maistas, ne mesa ar riebalai 4u.gif Kitaip WC reikalai gali pastrigt ir jausies issiputus ir sunki ( cia is patirties savo ) 4u.gif

aFREAKa, as beveik negaminu 4u.gif Omletas su grybais ar darzovem, ar virtas kiausinis su darzovem, kokia virta sonine ar liezuvis su krienais ir daug virtu burokeliu salia, troskintos darzoves, darzoviu uztepele su agurku ar morka. Viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 20, 09:39)
obuoliai nevalgomi su maistu. Jie valgomi kaip atskiras maistas, kitaip visi pusryciai pus jusu zarnyne. O kur prie kiausinio ir avokado darzoves? Ar obuolys vietoj ju? Negerai.
Keisti pojuciai kankina, neturetu lyg ir buti tokiu.


kodėl obuoliai nevalgomi? nes šiaip knygoj rašoma kad vaisius galima valgyti su valgiu, arba iš karto po valgio. po to siūlomas kiaušinienės receptas su persikais, taip pat rašo "fruit ant eggs are surprisingly delicious combination" 4u.gif (192-193 psl) Jo, dėl daržovių taip, pamiršau (tiksliau kažkaip įsivaizdavau kad prie kiaušinių jų nereikia) biggrin.gif
o pilnas skrandis jau2iu buvo d4l jautienos vakarienei g.gif neišsimarinavo pakankamai, buvo lb kieta, be ryšio. Matyt gerai nesukramčius nurijau, dėl to taip.
Kaip jūs ruošiat jautieną? ir kurias jos detales perkat?
Atsakyti
http://www.gyvenimog...isto-derinimas/

Cia siek tiek apie maisto derinima, jeigu kam ydomu 4u.gif
Atsakyti
dabar galvoju, kaip vaisiai gali būti kaip atskiras maistas, jei dienoje rekomenduojami trys valgiai, kurių pagrindas mėsa/kiaušiniai/žuvis plius daržovės. tada vaisiai lieka kaip užkandis, o paleo gi neužkandžaujama biggrin.gif tai kur tą vaisių kišt? rolleyes.gif
Atsakyti