Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 17, 22:57)
Na tai ir stabdyk jei nesinori, kam kisti per prievarta. Apsimesk, kad dabar nesumedziojai riebaus parso ir vsio wink.gif
Tik nedaryk taip kaip pienliges temoj siulo biggrin.gif  sorry, issprudo wink.gif

lotuliukas.gif
labai bijau, kad dar labiau nepakristu svoris, todel ir uzklausiau del nenorimu riebalu. Bet as ju gaunu, nes valgau varske su grietine, salotas su grietine, prie mesos irgi buna prilipes koks riebalelis. Siandien valgiau jautiena, tai tas lajus toks skanus, pasaka ir pasitaike labai gera jautiena, minkstutele.
Paskutiniu metu daug ko nenoriu: kokosu, lasiniu, kiausiniu, zuvies, juros gerybiu apskritai nemegstu. Labai vienodai valgau, bet, kad ir proteviams fazanai ir putpeles ant stalo nekrisdavo ir jie ta pati per ta pati valge:)
I viena blogybe buvau isisukusi - kepinti zemes riesutai. Paprasiau grieztai vyro, kad nebepirktu. Kas sokoladui neatsispiria, o as - sudriesuciams.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 17, 22:46)
Ka daryti, kad nebenoriu jokiu riebalu? Nei kokoso nenoriu, nei lasiniu smile.gif

Organizmas pats sufleruoja - tau dabar jų mažiausiai ir reikia - prie ketogeninio avokadus kirsk ir alyvuogių ar lazdyno riešytų aliejus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 17, 23:36)
Organizmas pats sufleruoja - tau dabar jų mažiausiai ir reikia - prie ketogeninio avokadus kirsk ir alyvuogių ar lazdyno riešytų aliejus  mirksiukas.gif

kad ir situ nenoriu. Vakar suvalgiau sauksteli alyvuogiu aliejaus, tai net nupurte, veu. Gal reikes paciu alyvuogiu uzkirsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 birželio 2014 - 22:43
QUOTE(jaicy @ 2014 06 17, 12:21)
beje, pribrendau koju pirsto  kauliuko operacijai.
turiu issokusi kauliuka nuo pat vaikystes(matyt paveldejau nuo seneliu), nes mano tevai neturejo sios problemos. bet mes su broliu turim. as laimei tik ant kaires kojos. brolio situacija ziauresne..
taigi skaudejo man nuolat ta pirsta, avalyne reikia lb ziuret, joki uaukstakulniu ir pan..
paskutiniu metu(gal kokie 3-4m) nustojo skaudet.. ir va cia per  tas vestuves buvau su balerinom, kuriu krastas eina tiesiai per ta kauliuka  doh.gif  ir nereikai jokiu aukstakulniu..
pritryne man per visa para taaaaaip, kad matyt kazka net perspaude net. dabar skauda.. nzn ar gerai yra operuoti skaudancia..
maciau pas Voresta kazkas panasaus.. tik as kiek zinau- jau su amzium pradeda tie kauliukai lyst. o man ne..nuo vaikystes..
tai nzn...buvau aisku ne karta pa s gyd - sake nieko nereikia..hm..ir cia tada kai man skaudedavo..
einu  i privacia klinika,ziuresim ka pasakys. gal rimtai gyvenimas pageres? unsure.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
as manau kad tai kaip tik labai gerai.
mano  visa g yvenima buvo tamsus, sunkus, putuojantis toks...
db sviesus ir skaidrus, beveik bespalvis

O sviesus slapimas ir daznas slapinimasis nereiskia, kad lasteliu membranos uzsidare? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2014 06 17, 15:51)
Labas!
Noriu ir aš prisijungti prie jūsų komandos, labai smagiai bendraujate smile.gif
Dar tik trečia diena kaip maitinuosi Paleo, bet jaučiuosi puikiai, kupina energijos ir jėgų
Noriu paklausti ar žirnių, pupelių ir vaisių negalima valgyt?
Vaisius aš labai mėgstu ir labai liūdna, jei juos reikia riboti.



kaip saunu! esi turbut viena is nedaugeliu kuriom taip gerai sekesi isivaziuot! thumbup.gif

pupeliu negalima.
zirenlius jaunus galima.
vaisiai turi daug cukraus. + jei turi kandida - reiktu ribot
+ jei nori numesti svorio - irgi
bet siaip Paleo nedraudzia vaisiu
Atsakyti
Labas rytas!
Ačiū už šiltą priėmimą!
Pirmą kartą šyryt kepiau kiaušinienę su šonine, o jau kalnas gavosi kai pridėjau visokių daržovių, dabar puškuoju biggrin.gif
Matau, kad čia susirinkusios turi vienokių ar kitokių sveikatos problemų. Aš irgi turiu didelę problemą su plaukais, jie nuolat silpni, slenka, tai čia buvo mano pagrindinė priežastis išbandyt Paleo. Aišku nesitikiu labai daug bet, kad bent jau neslinktų... Galvoju niekas nepadeda, tai kas jei ne pats žmogus imiesi sau padėt.
Tiesa, gyvenu Prancūzijoje, čia nesunku gauti visokio bio maisto, tik kainos labai kandžiojasi, tai jau vakar taip žiūrėjau, kad tik neviršyčiau biudžeto prisiėmus visokių bio steikiukų smile.gif

P.S. Kažkokiu stebuklingu budu per parą nukrito 700g. svorio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 06 18, 08:41)
pupeliu negalima.

šparagines galima mirksiukas.gif

QUOTE(estetė @ 2014 06 18, 09:19)
Tiesa, gyvenu Prancūzijoje

wub.gif wub.gif wub.gif

jaučiu,sezoninių daržovių irgi nebėda gauti smile.gif
o plaukai reaguoja į bendrą organizmo būkle, organizmas esant problemoms nustoja "rūpintis" tokiais periferiniais reikalais, kaip plaukai ar nagai. pasitaisys bendra organizmo būklė, pasitaisys ir plaukai. gal feritino mažai? o gal kepenys streikuoja, čia gana dažnos plaukų slinkimo priežastys.
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 06 17, 16:44)
O Jautiena, Jūs turbūt tik prisidengiat tokia "nepasitenkinimo-atsainumo" kauke? Negi dar nėštumo hormonai nepaėmė viršaus prieš griežtą ir kandų protą?  O kur lizdo sukimo sindromas?


Man kaip tik patinka, kad Jautiena "nesiseilioja", o rašo taip, kaip jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 06 18, 11:38)
šparagines galima  mirksiukas.gif
wub.gif  wub.gif  wub.gif

jaučiu,sezoninių daržovių irgi nebėda gauti  smile.gif
o plaukai reaguoja į bendrą organizmo būkle, organizmas esant problemoms nustoja "rūpintis" tokiais periferiniais reikalais, kaip plaukai ar nagai. pasitaisys bendra organizmo būklė, pasitaisys ir plaukai. gal feritino mažai? o gal kepenys streikuoja, čia gana dažnos plaukų slinkimo priežastys.

Taip, sezoninių daržovių apstu smile.gif ir mėsytės, prancūzai pakvaišę dėl maisto smile.gif
Mano feritinas visada ties žemiausia riba, niekaip nepavyksta jo pakelt...nebežinau ko ir imtis. Nesilaiko ta geležis man nors tu ką...Gal Jūs žinot veiksmingų geležies papildų, kurie tikrai veikia?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2014 06 18, 09:56)
.Gal Jūs žinot veiksmingų geležies papildų, kurie tikrai veikia?

schmoll.gif nepažįstu papildų visai biggrin.gif kai buvo dabar per nėštumą kristelėjus geležis, kaip tik prasidėjo žalėsių sezonas, ir man jų taaaaip norėjosi, visas daržo piktžoles surijau su mėsa. ir pakilo, nžn, ar nuo to, ar nuo ko kito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 06 18, 11:00)
kaip tik prasidėjo žalėsių sezonas, ir man jų taaaaip norėjosi, visas daržo piktžoles surijau su mėsa. ir pakilo, nžn, ar nuo to, ar nuo ko kito  biggrin.gif

lotuliukas.gif oi geras 4u.gif ravėti nereikėjo daržo.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2014 06 18, 10:56)
Taip, sezoninių daržovių apstu smile.gif ir mėsytės, prancūzai pakvaišę dėl maisto smile.gif
Mano feritinas visada ties žemiausia riba, niekaip nepavyksta jo pakelt...nebežinau ko ir imtis. Nesilaiko ta geležis man nors tu ką...Gal Jūs žinot veiksmingų geležies papildų, kurie tikrai veikia?


Gal truksta vit. C, tai nepasisavinama gelezis g.gif O valgot subproduktus, kaip liezuvis, kepenys ir t.t.?Ytraukti reiketu ir spanguoliu, jos su zalesiais gan neblogai kelia gelezy g.gif
Atsakyti