Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

beje, pribrendau koju pirsto kauliuko operacijai.
turiu issokusi kauliuka nuo pat vaikystes(matyt paveldejau nuo seneliu), nes mano tevai neturejo sios problemos. bet mes su broliu turim. as laimei tik ant kaires kojos. brolio situacija ziauresne..
taigi skaudejo man nuolat ta pirsta, avalyne reikia lb ziuret, joki uaukstakulniu ir pan..
paskutiniu metu(gal kokie 3-4m) nustojo skaudet.. ir va cia per tas vestuves buvau su balerinom, kuriu krastas eina tiesiai per ta kauliuka doh.gif ir nereikai jokiu aukstakulniu..
pritryne man per visa para taaaaaip, kad matyt kazka net perspaude net. dabar skauda.. nzn ar gerai yra operuoti skaudancia..
maciau pas Voresta kazkas panasaus.. tik as kiek zinau- jau su amzium pradeda tie kauliukai lyst. o man ne..nuo vaikystes..
tai nzn...buvau aisku ne karta pa s gyd - sake nieko nereikia..hm..ir cia tada kai man skaudedavo..
einu i privacia klinika,ziuresim ka pasakys. gal rimtai gyvenimas pageres? unsure.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Angle @ 2014 06 17, 11:17)


Ir gal dar galit kas nors priminti, kas yra kai šlapimas toks šviesus skaidrus, čia turbūt nėr labai gerai  g.gif



as manau kad tai kaip tik labai gerai.
mano visa g yvenima buvo tamsus, sunkus, putuojantis toks...
db sviesus ir skaidrus, beveik bespalvis
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 06 17, 05:07)
Jautiena, ar  dabar dar mankštiniesi?  Pirmus mėnesius, kiek skaičiau, sportavai įprastai. Pilvo presui kažkokius pratimus darei?
taip pradzioj vaiksciojau i sportklubi su svoriais sportavau (iki 5men), bet ne viska galejau daryt, nes pilvas protestavo, o ypac darant pilvo presa - sito isvis negalejau daryt. dabar vienintelis sportas yra vaiksciojimas, bet kai kartu tampausi tiek ekstra svorio, tai pavargstu ir nuo to. kasdien bandau bent jau po 1val pavaiksciot, kartais iseinu ir 2x dienoj, kiti diena nutingiu. preso daryt kai pilvas jau didelis yra nepatartina, nes skiriasi raumenys per vidury ar kazkas tokio. noreciau pritupimus daryt, bet velgi negaliu, nes per gaktikauli i dvi dalis dalinuosi, del sito ir dviraciu negaliu vazinetis schmoll.gif na jokio dziaugsmo tas nestumas, ai dar lieka nesciuju joga, bet man joga niekada neimponavo, tai taip ir neprieinu iki jos...
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 17, 11:44)
Ankstesnėje temoje užmačiau diskusijas apie [URL=http:// http://pjaustykles.l...%...ė-TNS-3000]vokišką pjaustyklę[/URL]. Kaip dažniausiai tokiais atvejais - užsinorėjau ir aš  ax.gif
Vis tik, įdomu pasiteiraut, ar susigundėt dar kas, ar pasiteisino, kam dažniausiai naudojat? Kubeliais lyg nepjausto?

Kubeliais nepjausto, bet siaip labai geras daiktas - pjaustymas lengvas ir greitas, o isplovimui ja tik po kranu reikia pakist. Naudojam praktiskai kas dien. Daug forumieciu ja turi. Gal kuri ir minusu pastebejo - as tai ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 06 17, 09:42)
nu super!
sveikatos mamytei!

beje koki stebukleli turi?  wub.gif
Papildyta:
och...... turiu ir as vilciu! wub.gif


Aciu uz sveikinimus, turiu 2014 m. laidos jautuke , t.y. karvyte.
Atsakyti
Sveikos, labai džiaugiuosi už šviežias mamytes ir nėštukes. Sėkmės visoms, aš irgi mielai pakartočiau tą procesą.

O Jautiena, Jūs turbūt tik prisidengiat tokia "nepasitenkinimo-atsainumo" kauke? Negi dar nėštumo hormonai nepaėmė viršaus prieš griežtą ir kandų protą? O kur lizdo sukimo sindromas? Na anyways, tiesiog noriu priminti, kad Jūsų laukia tikrų tikriausias Bostono maratonas-gimdymas...jei joga per daug ezoteriška, tai šita teta visai nieko: https://www.youtube....h?v=qsV70xXivH8.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 17, 14:10)
Aciu uz sveikinimus, turiu 2014 m. laidos jautuke , t.y. karvyte.


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas!
Noriu ir aš prisijungti prie jūsų komandos, labai smagiai bendraujate smile.gif
Dar tik trečia diena kaip maitinuosi Paleo, bet jaučiuosi puikiai, kupina energijos ir jėgų smile.gif Šiandien jau sukirtau kepsnį su salotų kalnu ir dar vyrą pavaišinau smile.gif
user posted image
Noriu paklausti ar žirnių, pupelių ir vaisių negalima valgyt?
Vaisius aš labai mėgstu ir labai liūdna, jei juos reikia riboti.


Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2014 06 17, 11:17)
Jokių  biggrin.gif Na. agurko vieno ir krapų su svogūnų laiškais neskaitau, nors aišku ten jų irgi yra kažkiek.

nu tai koks čia tau paleo, čia bezobrazijus kažkoks pomidorai2.gif
estete, teleportuok man tą nuotraukos turinį, ką? mėsą gali apsilikt, aš tos salotų lėkštės noriu, miasą ir savo surasiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 17 birželio 2014 - 16:50
QUOTE(Angle @ 2014 06 17, 11:17)
šiandien iš anglių tik braškių biskutį užkrimtau.Ir

Jokių  biggrin.gif Na. agurko vieno ir krapų su svogūnų laiškais neskaitau, nors aišku ten jų irgi yra kažkiek. Man išeina valgyti 2 kartus per dieną: 11-12 val ir 17-18 val., nes dar fermentus 3x dieną geriu, o juos reikia gerti ant visai tuščio skrandžio , ir po to dar nevalgyti valandą, tai jei tik įterpiu trečią valgymą, fermentų neįpaišau, ir dar žiūriu, kad nuo vakarienės iki pusryčių būtų 15-17 val nevalgymo tarpas,kurį japonų gastro H.Shinya rekomenduoja kad įsijungtų jo taip vadinama autofagija ir susivirškintų visoks brudas organizme, man aktualu nes turiu sveikatos problemų, sveikiems žmonėms gal tas neaktualu smile.gif

Ir gal dar galit kas nors priminti, kas yra kai šlapimas toks šviesus skaidrus, čia turbūt nėr labai gerai  g.gif

Vat del to nevalgymo po 15-17 valandu as dabar susibalamutinau g.gif Lig jauciuosi gerai, kai toks tarpas, bet Zabolotnyj labai kritikuoja ji ir ragina net atsibudus nakti isgerti pieno, kad tulzis issiskirtu, nes kitu atveju formuojasi akmenukai. Kai ji klausaisi, labai viska logiskai paaiskina, ka jus apie tai manote?
https://www.youtube....h?v=tXZ-Wcof8BE
Atsakyti
Speju man vaistu lomkes. Kelinta diena plysta galva. Siandien matavausi spaudima, buvo taip bloga, kad neturejau kur detis, o spaudimas idealus 120/80. Man su avonexu jis krisdavo, dabar matyt pakilo iki normalaus, tai galva tvinksi. As tik gulineju, kaip lapas. Siandien apsiblioviau is piktumo ir dantis sukandus issiritau nuo sofos vakariene gamint. Kazkas panasaus budavo po solumedrolio, toks blogumas lipdavo lauk, kad nerasdavau sau vietos. Nerandu info apie tokios savijautos sarysi su vaistu nutraukimu.
vakar sysiaus tanki matavausi tris kartus, ryte 1021, per pietus 1010, vakare 1004. Vidurkis gaunasi 1011,7 na grubiai 1012. Hm, savaotgali pakartosiu. Gal mazokas tas tankis lyginant su anksciau matuotu. Na bet nesu katabolinej pusej, bent jau tiek.
Atsakyti
Ka daryti, kad nebenoriu jokiu riebalu? Nei kokoso nenoriu, nei lasiniu smile.gif
Atsakyti
Na tai ir stabdyk jei nesinori, kam kisti per prievarta. Apsimesk, kad dabar nesumedziojai riebaus parso ir vsio wink.gif
Tik nedaryk taip kaip pienliges temoj siulo biggrin.gif sorry, issprudo wink.gif
Atsakyti