Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Ačiū nomore, Nidulia ir " voresta " už patarimus, aišku, kad obuolių ir uogų teks atsisakyti schmoll.gif beje, prieš pora metų laikiausi tokios Paleo dietos atmainos - porą mėnesių - anglių gal 20g per savaitę ir liesa mėsa bei kiaušiniai ir liesa varškė, retkarčiais sviesto, nes tuo metu teko gerti prednizoloną dideliais kiekiais, tai bijojau Kušingo sindromo ir svorio staigaus priaugimo nes vienąsyk jau taip buvau pasimovus, tai per 2 mėn. netekau 20kg, ir net teko rengtis storinančiais rūbais, tai net biskį neramu dabar kad vėl svoris taip nenukristų, bet tada ir sirgau labai. O dabar užvis labiausiai noriu išeiti iš minorinių sveikatos problemų, tai aišku teks apsieiti be obuolių ir uogų. Tai pradžioj pasilaikysiu kelias savaites kol įsivaižuosiu, ir tada tuos šlapimo ir kitokius testus darysiuos, man jie kažkaip sudėtingai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 16, 20:13)
Jautiena, jo visada toks trenktas stilius. Matyt su metais uzplauke ant smegenu. Kartais buna nieko, o kartais kaip suvels kokia pieva savo feisbuko sienoj, tai nezinai ka pasakyt.
p.s. matyt riebalu trukumas mityboj, nes ne visai jis paleo, daug ryziu eda.
turiu as ji snukiaknygej isimetus, tai taip, kartais kaip uzlauzia istorija lotuliukas.gif o del ryziu - taigi visi kaciokai ryzius valgo biggrin.gif

Angle: ten ketogenines dietos laikeisi. paleo svorio metimui angliu iki 100g, palikymui iki 150g ir + jeigu daug daug sportuoji rolleyes.gif i 100g angliu per diena telpa uogos ir maziukas obuoliukas mirksiukas.gif ir teisingai sakai - pereik prie kitokios mitybos is leto, palengva, kad mazesnis stresas organizmuo butu.
o del tu obuoliu, tai atsimenu, kai mokyklinukes su sese buvom, tai kaimo atsivezdavom plastikini krepsi (buvo tada mada tokiu spalvotu maisu) obuoliu, kazin kiek ten kg g.gif ir rydavom non-stop pamokas ruosdamos. vezdavomes savaitei, o uztekdavo 3 dienom max doh.gif

ir dar doh.gif pamirsau palinket Lumei sekmes jos(ju?) grandioziniam plane mirksiukas.gif
as saviskiui pasakoju apie Azu pastangas ir pastojima perejus prie Paleo mitybos, tai buvau apkaltinta sito vaiko "suplanavimu", nes matai kadangi valgiau Paleo, tai vadinasi pastot norejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 16 birželio 2014 - 21:50
Nedekosiu, dar anksti biggrin.gif
Tai klausyk, cia jau sabotazas gaunas su tuo paleo ir vaiku gamyba biggrin.gif
O gal tikslingiau samokslas biggrin.gif zodziu i ta tema. Nerandu tinkamo zodzio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 16 birželio 2014 - 22:21
Ačiū, Jautiena už paaiškinimus ir patarimus smile.gif, va, suprantantis žmogus apie obuolius lotuliukas.gif reiks pasižiūrėti kas ten per ketogeninė dieta. Man tai reikia ne vien Paleo, bet autoimuninio protokolo, nes turiu autoimuninių susirgimų, bet aišku, pradžiai bet prie Paleo reikia pereiti biggrin.gif Tai va, ir einu pamažu, šiandien iš anglių tik braškių biskutį užkrimtau. Ir kol dar nėr obuolių šviežių, tai pernykščiai kažkaip taip nevilioja, uogas reiks turbūt rinktis kokius serbentus po truputuką, kai atsiras, jie ne tokie saldūs g.gif
Ir kaip gerai, kad jūs čia esat, pasiskaitai, gauni palaikymo, ir tikrai lengviau laikytis to režimo, ačiū jums visoms ir visiems, mielieji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 16, 22:44)
:
as saviskiui pasakoju apie Azu pastangas ir pastojima perejus prie Paleo mitybos, tai buvau apkaltinta sito vaiko "suplanavimu", nes matai kadangi valgiau Paleo, tai vadinasi pastot norejau  doh.gif


smile.gif smile.gif smile.gif
As jauciu kad paleo, t.y sociuju riebalu pavartojimas dideliais kiekiais turejo itakos sitam stebuklui smile.gif , tik nzn ar lemiamos . smile.gif .
Reik eit apie autoimunini protokola paskaityt, o db jauna mamyte su pleistrais ant visu sanariu.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 16, 23:44)
as saviskiui pasakoju apie Azu pastangas ir pastojima perejus prie Paleo mitybos, tai buvau apkaltinta sito vaiko "suplanavimu", nes matai kadangi valgiau Paleo, tai vadinasi pastot norejau  doh.gif


lotuliukas.gif aš saviškiui nė nepasakosiu, nes tuo pačiu gali apkaltint biggrin.gif

Jautiena, ar dabar dar mankštiniesi? Pirmus mėnesius, kiek skaičiau, sportavai įprastai. Pilvo presui kažkokius pratimus darei?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 16, 21:44)
as saviskiui pasakoju apie Azu pastangas ir pastojima perejus prie Paleo mitybos, tai buvau apkaltinta sito vaiko "suplanavimu", nes matai kadangi valgiau Paleo, tai vadinasi pastot norejau  doh.gif

o jei dar nepamiršim, kad be paleo ir mums niekaip nepavyko susikonstruoti atžalos jau n metų, ir mes, tiesą sakant, nelabai jau ir tikėjomės, tai tavo vyras kaip ir teisus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Angle @ 2014 06 16, 22:45)
  Tai va, ir einu pamažu, šiandien iš anglių tik braškių biskutį užkrimtau.

Ir daugiau jokių anglių per dieną???? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 16, 23:11)
smile.gif smile.gif smile.gif
As jauciu kad paleo, t.y sociuju riebalu pavartojimas dideliais kiekiais turejo itakos sitam stebuklui smile.gif , tik nzn ar lemiamos . smile.gif .
Reik eit apie autoimunini protokola paskaityt, o db jauna mamyte su pleistrais ant visu sanariu.



nu super!
sveikatos mamytei!

beje koki stebukleli turi? wub.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2014 06 17, 06:14)
o jei dar nepamiršim, kad be paleo ir mums niekaip nepavyko susikonstruoti atžalos jau n metų, ir mes, tiesą sakant, nelabai jau ir tikėjomės, tai tavo vyras kaip ir teisus 



och...... turiu ir as vilciu! wub.gif
Atsakyti
vau, kiek naujienų thumbup.gif

Azu - sveikinimai su šeimos pagausėjimu wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Lumi - su vaistukų nutraukimu thumbup.gif ir sėkmės dideliausios 4u.gif

o Navickis kiek skaičiau tik šiom dienom apie Paleo feisbuke klausinėjo ir pradėjo laikytis, o liesėjo todėl, kad nebegėrė alaus, neėdė šūdmaisčio ir sportavo. Ryžiai ir kiti neleistini angliai būdavo jo racione. Dabar ir iš paleo bizni darys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantilė: 17 birželio 2014 - 09:36
Kaip protingos moteros išaiškintų pH indekso gerėjimą (ar tikrai gerėjimą?) kvėpavimo sulaikymo sutrumpėjimo sąskaita?
Anksčiau pH indeksas buvo 9-(50:5)=-1
Dabar kvėpavimas dažnėja, bet vos išbūnu nekvėpavusi g.gif
11 -(30:5)=5
Atsakyti
Ankstesnėje temoje užmačiau diskusijas apie [URL=http:// http://pjaustykles.l...%...ė-TNS-3000]vokišką pjaustyklę[/URL]. Kaip dažniausiai tokiais atvejais - užsinorėjau ir aš ax.gif
Vis tik, įdomu pasiteiraut, ar susigundėt dar kas, ar pasiteisino, kam dažniausiai naudojat? Kubeliais lyg nepjausto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 17 birželio 2014 - 10:53
šiandien iš anglių tik braškių biskutį užkrimtau.Ir
QUOTE(nomore @ 2014 06 17, 07:14)
daugiau jokių anglių per dieną????  unsure.gif  unsure.gif

Jokių biggrin.gif Na. agurko vieno ir krapų su svogūnų laiškais neskaitau, nors aišku ten jų irgi yra kažkiek. Man išeina valgyti 2 kartus per dieną: 11-12 val ir 17-18 val., nes dar fermentus 3x dieną geriu, o juos reikia gerti ant visai tuščio skrandžio , ir po to dar nevalgyti valandą, tai jei tik įterpiu trečią valgymą, fermentų neįpaišau, ir dar žiūriu, kad nuo vakarienės iki pusryčių būtų 15-17 val nevalgymo tarpas,kurį japonų gastro H.Shinya rekomenduoja kad įsijungtų jo taip vadinama autofagija ir susivirškintų visoks brudas organizme, man aktualu nes turiu sveikatos problemų, sveikiems žmonėms gal tas neaktualu smile.gif

Ir gal dar galit kas nors priminti, kas yra kai šlapimas toks šviesus skaidrus, čia turbūt nėr labai gerai g.gif
Atsakyti