Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Azu, dabar aisku, ko tokia paslaptinga buvai smile.gif Sveikinimai su seimos pagausejimu wub.gif 4u.gif
LumiLumi, zvakes gal nepalaikysiu prie lovos biggrin.gif bet sekmes didziausios linkiu, lauksim dar vieno paleo baby wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 15, 16:55)
Praeita savaite gavau neurologes palaiminima del planuojamo nestumo, nutraukiau vaistus.

bigsmile.gif sėkmės didžiausios 4u.gif

QUOTE(Azu @ 2014 06 15, 18:56)
Prisiduosiu ir as.

va, kokia slapukė. sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 15, 20:34)
P.S. Merginos, ką daryt, gal savaitę laiko mirtinai noriu šokolado, bet taip, kad net silpna, pamatyčiau ką valgant - atimčiau. Rimtai. Nebūdavo man taip anksčiau, o dabar vienu prisėdimu, jaučiu, visą plytą suėsčiau, nu kaip pikta. Noriu nenorėti nieko netinkamo  unsure.gif

nusipirkt juodo juodo ir skanaus skanaus biggrin.gif

QUOTE(Angle @ 2014 06 15, 22:14)
o obuoliams tai išvis jaučiu priklausomybę,

man - pirmas kelias į mitybos keitimą - tai suvokimas, kokios yra pirklausomybės ir sąmoningas jų atsisakymas. pasikankinti teks, bet jausmas nugalėjus labai geras. nėra tas obuolys kokia tai baisi blogybė, bet jei be jo niekaip, tai vat ir tampa blogybių šaltiniu. du kg obuolių per diena tikrai nepadės nei gerai jaustis, nei pamatyti kokį nors rezultatą.
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2014 06 15, 23:14)
Labas vakaras visoms ir visiems  smile.gif
Vis paskaitinėju čia jus, na ir ateinu į jūsų draugiją, nutariau laikytis imunoprotokolo, būčiau dėkinga, jei parašytumėte kas jo laikotės - nuo ko pradėti  g.gif Šiaip kaip ir aišku, bet gal pradėjimas turi kažkokią specifiką? Kol kas mečiau kavą, saldumynus ir miltinius/kruopas. Bet negaliu praeiti pro braškes, apskritai visoms uogoms turiu silpnybę, o obuoliams tai išvis jaučiu priklausomybę, galiu sušlemšti kelis kg per dieną ir apskritai vien tik jais misti, tai su šituo gali būti problematiška. Taigi, ar galima jų?



Sveika.
Taigi, turi nuspręsti- kiek rimti tavo norai ir ko nori labiau. mirksiukas.gif
Kovo mėn atvažiavo vienas vėžiu sergantis žmogelis daugiau informacijos apie šią mitybą, po mėn skambina, pasidžiaugia kaip pagerėjo, energija atsirado. Praėjusią sav. atvažiavo dar pasikalbėt. Ir klausia- o dabar braškės atsirado- ar man jų galima? Na, aš jam irgi leidau pasirinkti biggrin.gif . Nežinau, ką pasirinko. Man gi tas pat.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 16, 14:00)
o dabar braškės atsirado- ar man jų galima?

Braškių tai tikrai dabar labai norisi ax.gif Suvalgau rytais prie pusryčių 1-2 braškes ir gana. O kai nesilaikiau Paleo tai būdavo bliūdas pjaustytų braškių + cukraus pora šaukštų + pieno, kitoj rankoj - batono riekė. Ir taip po kelis kartus per dieną g.gif
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 06 16, 16:20)
Braškių tai tikrai dabar labai norisi  ax.gif Suvalgau rytais prie pusryčių 1-2 braškes ir gana. O kai nesilaikiau Paleo tai būdavo bliūdas pjaustytų braškių + cukraus pora šaukštų + pieno, kitoj rankoj - batono riekė. Ir taip po kelis kartus per dieną  g.gif
Labas visoms  4u.gif

Sveika, pasipasakok, ar pasipasakok bent keletą kg pametei? Lygtai pradžioj nekrito g.gif

O braškės dabar ir be cukraus skanios?
Atsakyti
http://www.harmonio....dieta-ii-dalis/
biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

as gerai smile.gif buvau vestuvese, nustebau kad tokios sveikuoliskos jso buvo - kreveciu kokteiliai, su kazkokiais bambukais ar kas ten buvo, gal juros kopustai..net nzn smile.gif
mesyte nedakepus, agurkai, paprikos ir morkos buvo pripjaustyta- o salia uztepeles, varskes, guakamole ir pan.
is vaisiu- braskes, bananai ir pan.

tik sirdi suskaudo kai i paella ibere ryziu...sakau sugadino patiekala biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 16 birželio 2014 - 16:36
ir aš paskaitinėju "Harmonio" , o Š.N. taip jis atrodė anksčiau

user posted image

ir dabar

user posted image

vaje, ką su vyrais paleo padaro blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 16, 16:42)
Sveika, pasipasakok, ar pasipasakok bent keletą kg  pametei? Lygtai pradžioj nekrito  g.gif

O braškės dabar ir be cukraus skanios?

Na, su svoriu tai man nelabai... Stabiliai laikosi tas, kurį užsiauginau perėjus į Paleo (apie 5-6 kg). Jau vartoju pieno produktus (varškę, grietinę. Ghi sviesto kaip nusipirkau bankę gruodžio mėn., taip ir stovi šaldytuve vos pradėta. Gal jau ir sugedo, išmest reikia g.gif ) Kai W30 laikiausi be pieno produktų, tai svoris vis tiek augo. Dabar varškę su grietine pamėgau, pastebėjau, kad ir ilgai sotu man nuo šito maisto. Jaučiuosi atsivalgiusi ir kokoso aliejaus, ir kakavos sviesto. Sūdytus lašinius su kiaušiniu tik pūsryčiams pasikepu, nebesinori tiek, kiek Paleo pradžioje norėjosi. Valgau daug daržovių, rukolą labai mėgstu. Valgau 3 kartus, neužkandžiauju ir tai nebėra taip sunku, kaip kad buvo pradžioje, kai vis rūpėdavo ką nors sukrimsti tarp valgymo tarpų. Dar vis neprarandu vilties, kad svoris ims kristi ax.gif Kokią ten knopkę vis minit, kuri turėtų persijungti į energijos gavimą iš riebalų? Gal ateis toks metas ir man? 7 - as mėnuo aš su Paleo.
O braškės tai tikrai saldžios ir be cukraus, bet man jos skanios buvo ir anksčiau - valgydavau ir be nieko, tiesiog ką tik nuskintas iš kibiro, ir ne po 3.. Todėl namiškiai ir neatsistebi, kaip aš čia taip braškių nebevalgau.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 16, 14:56)
rasybos stilius tai hmm g.gif reiktu pazenklinti "tinka ir nebaigusiems 9kl" doh.gif doh.gif

Azu: gera slapuke tikrai. sveikinu su ilgai lauktu ir labai noretu seimos pagausejimu wink.gif

pats braskiu sezonas, tai kodel ju neest? aisku minus cukrus ir batonas (wtf?) esciau ir as, bet kad brangios jos pas mus rupuzes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 15, 18:56)
Prisiduosiu ir as. Praejusiais metais po 4 men gana gryno paleo (tik plius grikiai) pastojau visai netycia  (po gydytoju verdikto ir daaaaug metu nevaisingumo) . Nestumas buvo nerealiai lengvas. Visos sanariu, odos  bedos dingo. Nestumo metu gryno paleo nesilaikiau, bet riebalo nevengiau smile.gif.
Pagimdzius ...ojoj...nebezinau kur dingt, dilgeline grizo, sanariai skauda...kaip grizt i doros (paleo) kelia irgi neismanau , bet gal kaip nors smile.gif .
Lumi, dziaugiuosi del tavo sprendimo ir linkiu lengvo realizavimosi smile.gif.



vajej! kada cia spejai pagimdyt?
Atsakyti
Jautiena, jo visada toks trenktas stilius. Matyt su metais uzplauke ant smegenu. Kartais buna nieko, o kartais kaip suvels kokia pieva savo feisbuko sienoj, tai nezinai ka pasakyt.
p.s. matyt riebalu trukumas mityboj, nes ne visai jis paleo, daug ryziu eda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 16 birželio 2014 - 21:16