Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(ivetacom @ 2014 06 15, 18:39)

Nidulia nesusirg, bent patikrinsi ar paleo veikia smile.gif . Rasei kad tavo spaudimas labai zemas, tai gaunasi, kad organizme is kazkur daug toksinu yra, gal kad jas greiciau pasalinti tau katies naga pagerti ( detoks, arba Cat's Claw) g.gif

Na, su paleo dar nesirgau, nors pasalusi ziema ne karta buvau, tai kaip ir patikrinta paleo:) Anksciau neprasisukdavau nei viena saltaji sezona be sirgimu ir antibiotiku.
Spaudimas mano visada buvo kiek zemesnis uz norma, bet metus rukyti - dar mazesnis pasidare. Del toksinu - juk nerukau tik 3 menesius, tai rukalu toksinai dar nepasisalaine.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 15, 19:19)

Jo jo, gydytoja sake, kad nestumo metu jausiuos labai gerai, nors esu girdejus, kad ne visoms jau taip gerai buna  ax.gif

As ne medike, tik prijaucianti  laugh.gif


Prisiduosiu ir as. Praejusiais metais po 4 men gana gryno paleo (tik plius grikiai) pastojau visai netycia (po gydytoju verdikto ir daaaaug metu nevaisingumo) . Nestumas buvo nerealiai lengvas. Visos sanariu, odos bedos dingo. Nestumo metu gryno paleo nesilaikiau, bet riebalo nevengiau smile.gif.
Pagimdzius ...ojoj...nebezinau kur dingt, dilgeline grizo, sanariai skauda...kaip grizt i doros (paleo) kelia irgi neismanau , bet gal kaip nors smile.gif .
Lumi, dziaugiuosi del tavo sprendimo ir linkiu lengvo realizavimosi smile.gif.
Atsakyti
Azu, nuosirdziai dekoju, kad pasidalinai savo istorija. Aciu tau.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 15, 18:19)
Del pastojimo tai gamybos darbai prasides tik rugpjucio pabaigoj, gydytoja irgi liepe palaukti  biggrin.gif
Jo jo, gydytoja sake, kad nestumo metu jausiuos labai gerai, nors esu girdejus, kad ne visoms jau taip gerai buna  ax.gif


LumiLumi, linkiu kad tas gamybos procesas pasisektų, tiksliau esu įsitikinus, kad taip ir bus, laikysiu špygas, tik pasakyk kada biggrin.gif

QUOTE(Nidulia @ 2014 06 15, 18:44)
Na, su paleo dar nesirgau, nors pasalusi ziema ne karta buvau, tai kaip ir patikrinta paleo:) Anksciau neprasisukdavau nei viena saltaji sezona be sirgimu ir antibiotiku.


Aš irgi praeitą žiemą nesirgau, nors ir šiaip nesu sirgalė, bet būdavo koks peršalimas keliom dienom užkibdavo. Užtai už visas sergančias bendradarbes teko padirbėti, taip sakant - sveika, tai ir tempk dvigubą naštą biggrin.gif

P.S. Merginos, ką daryt, gal savaitę laiko mirtinai noriu šokolado, bet taip, kad net silpna, pamatyčiau ką valgant - atimčiau. Rimtai. Nebūdavo man taip anksčiau, o dabar vienu prisėdimu, jaučiu, visą plytą suėsčiau, nu kaip pikta. Noriu nenorėti nieko netinkamo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 06 15, 19:56)
Prisiduosiu ir as. Praejusiais metais po 4 men gana gryno paleo (tik plius grikiai) pastojau visai netycia  (po gydytoju verdikto ir daaaaug metu nevaisingumo) . Nestumas buvo nerealiai lengvas.

Mat kokia slapukė, bijojai pasigirt, kad nenužiūrėtume? Ir kiek dabar tavo džiaugsmeliui laiko?

QUOTE
...ojoj...nebezinau kur dingt, dilgeline grizo, sanariai skauda...kaip grizt i doros (paleo) kelia irgi neismanau , bet gal kaip nors smile.gif .


matyt, dar mažai skauda mirksiukas.gif skaudėtų labiau, kelią kaip mat rastum.
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 15, 21:34)

P.S. Merginos, ką daryt, gal savaitę laiko mirtinai noriu šokolado, bet taip, kad net silpna, pamatyčiau ką valgant - atimčiau. Rimtai. Nebūdavo man taip anksčiau, o dabar vienu prisėdimu, jaučiu, visą plytą suėsčiau, nu kaip pikta. Noriu nenorėti nieko netinkamo  unsure.gif

nu tai ir suėsk, tik pasieškok gero, kur sudėtis: kakava, kakavos sviestas..
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 15, 20:53)


nu tai ir suėsk, tik pasieškok gero, kur sudėtis: kakava, kakavos sviestas..


Tai va, turėjau nusipirkusi likvoro, tiksliau nupirko, nes kur ten mano kaime gausi, tai taip gerai buvo, ale pasibaigė. Dabar bandžiau dairytis gero šokolado, tai nors ir rašo, kad 82 procentų, bet sojos ar rapsų lecitino įdėti nepamiršta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 15, 21:34)
LumiLumi, linkiu kad tas gamybos procesas pasisektų, tiksliau esu įsitikinus, kad taip ir bus, laikysiu špygas, tik pasakyk kada  biggrin.gif

Aš irgi noriu prisidėt, linkėdama gero darbo/gamybos našumo 4u.gif
Taip pat manau, kad paskelbusi darbų pradžią sulauktumei kolektyvinio špygų laikymo lotuliukas.gif
QUOTE
P.S. Merginos, ką daryt, gal savaitę laiko mirtinai noriu šokolado, bet taip, kad net silpna, pamatyčiau ką valgant - atimčiau. Rimtai. Nebūdavo man taip anksčiau, o dabar vienu prisėdimu, jaučiu, visą plytą suėsčiau, nu kaip pikta. Noriu nenorėti nieko netinkamo  unsure.gif

Aš šiandien taip ir padariau - sušveičiau vi-są doh.gif šokolado plytelę - anksčiau lyg valdydavau situaciją labiau verysad.gif
Na, ne vienu prisėdimu - per 2 kartus blush2.gif
Tiesa, 85%, neprastos sudėties, bet... angel_sadangel.gif
Kaip tik matavausi šiandien dienos šlapimo tankį, tai:
rytinis 10
dieną 12
vakare (4 val po šokoladinių vaišių) 8 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 15 birželio 2014 - 21:25
Nu nu panos, dar kolektyviskai susirinkit zvakes palaikyt biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras visoms ir visiems smile.gif
Vis paskaitinėju čia jus, na ir ateinu į jūsų draugiją, nutariau laikytis imunoprotokolo, būčiau dėkinga, jei parašytumėte kas jo laikotės - nuo ko pradėti g.gif Šiaip kaip ir aišku, bet gal pradėjimas turi kažkokią specifiką? Kol kas mečiau kavą, saldumynus ir miltinius/kruopas. Bet negaliu praeiti pro braškes, apskritai visoms uogoms turiu silpnybę, o obuoliams tai išvis jaučiu priklausomybę, galiu sušlemšti kelis kg per dieną ir apskritai vien tik jais misti, tai su šituo gali būti problematiška. Taigi, ar galima jų?

Jolė*** - dėl šokolado - geras, be jokių blogų priedų yra Rūtos ekologiškas, sveikų produktų skyrelyje Maksimoje yra.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 15, 21:53)
Mat kokia slapukė, bijojai pasigirt, kad nenužiūrėtume? Ir kiek dabar tavo džiaugsmeliui laiko?
matyt, dar mažai skauda mirksiukas.gif  skaudėtų labiau, kelią kaip mat rastum.
Papildyta:

nu tai ir suėsk, tik pasieškok gero, kur sudėtis: kakava, kakavos sviestas..


5 sav.
Na kai man seniai ne niolika tai kazka jau turi skaudet. smile.gif

Blogai kad tu darzoviu ne kazkas db, reik laukt dar ir ruostis grizimui.
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2014 06 15, 23:14)
o obuoliams tai išvis jaučiu priklausomybę, galiu sušlemšti kelis kg per dieną ir apskritai vien tik jais misti, tai su šituo gali būti problematiška. Taigi, ar galima jų?



Bus angliu labai daug:) Nesigaus paleo su kilogramais obuoliu.
Atsakyti