Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

JolkitaS, o ka as zinau kur ta mano energija. As jau nebezinau ka reiskia, valgai daug riebalu, Kiek tas daug? Gali buti, kad net ne tuos riebalus valgau. Rasa rase kokius reikia prie keto valgyti o kuriu nerekomenduojama, tai as visus nerekomenduojamus ir valgau - grietine ghi, kokoso al. Kazkoks bardakas pas mane.
Paprikos skrandis nemyli. Apie 18.30/19 valgiau paprikos, iki siol paprika atsiraugeju.
Rasa, koks pas tave slapimo tankio dienos vidurkis? Lengva orientuotis tame matuoklyje, aiski gradacija?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 15, 00:13)
Rasa, koks pas tave slapimo tankio dienos vidurkis? Lengva orientuotis tame matuoklyje, aiski gradacija?

O tai tu neįsigijai? Mažiukas toks - gradacija, kai žiūri pasiėmęs, kaip termometrą, aiški, o kai plūduriuja - sunkoka pamatyt, suprast: neina atskirt, ar ta linija aplink apibrėžta (reiškia 10), ar tik sugraduota. Pirmą kartą tai iš vis - ėjau ėjau aplink ir vis tiek nesąmonę nusistačiau - sumaišiau, kur viršus, o kur apačia lotuliukas.gif Dabar jau pripratau - galiu sakyt "plika akim matau". Viskas ten gerai - tik priprast reikia thumbup.gif . Mano vidurkis 0.012-0.013 - nežinau, praktiškai nekinta dienos eigoj ax.gif
Atsakyti
Ne, as dar nenupirkau. O juk turi kisti dienoz begyje. Norma 015 - 025?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 15, 00:51)
O juk turi kisti dienos begyje. Norma 015 - 025?

Čia mano žinios tik teorinės ax.gif
SG specifinis (santykinis) tankis, rodantis inkstų gebą koncentruoti šlapimą, t.y. inkstų funkcinę galią. Normaliai šis rodiklis lygus 1,010-1,025, tačiau jis gali svyruoti įvairiu paros metu ir priklauso nuo suvartoto skysčių kiekio. Didelė šlapimo koncentracija (1,025-1,030) gali būti dėl sumažėjusio skysčių suvartojimo, karščiavimo, prakaitavimo, vėmimo, viduriavimo, proteinurijos ir kitų sutrikimų. Mažos koncentracijos šlapimas (1,005-1,010) rodo inkstų funkcijos nepakankamumą ar per didelį skysčių suvartojimą.
Voresta rašė, kad:
1,010-1,020 – anabolikams būna;
1,020-1,030 – katabolikams.


Atsakyti
QUOTE
Voresta rašė, kad:
1,010-1,020 – anabolikams būna;
1,020-1,030 – katabolikams.



anaboliko būna ir nuo 1000, ir retai perkopia 1015- tai reiškia, kad į šlapimą beveik jokios druskos neišmetamos, nes membranos per standžios dėl jose esančių sterolių- viskas kaupiasi ląstelėse. Tačiau vien tankis dar nesako kad tikrai esi anabolikas- dar ir šlapimo pH paros vidurkis turi būt daugiau nei 6.2, ir neputoti plakant. Tačiau kai jau žinome, kad cholesterolis didėja dviem atvejais ir turim pasimatavę mažą šlapimo tankį, jau galim spėti, kad nukrypimas anabolinis.
Mano kataboliko(disaerobiko) vyro šlapimo tankis pirmą pusmetį retai būdavo mažiau nei 1030. Reikėjo daug cholesterolio suėst, tačiau ir dabar plaukioja 1020-1028.
Taigi, net vienas nesudėtingas prietaisas mums parodo kryptį.
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 15, 00:27)
O tai tu neįsigijai? Mažiukas toks - gradacija, kai žiūri pasiėmęs, kaip termometrą, aiški, o kai plūduriuja - sunkoka pamatyt, suprast: neina atskirt, ar ta linija aplink apibrėžta (reiškia 10), ar tik sugraduota. Pirmą kartą tai iš vis - ėjau ėjau aplink ir vis tiek nesąmonę nusistačiau - sumaišiau, kur viršus, o kur apačia  lotuliukas.gif  Dabar jau pripratau - galiu sakyt "plika akim matau".  Viskas ten gerai - tik priprast reikia  thumbup.gif . Mano vidurkis 0.012-0.013 - nežinau, praktiškai nekinta dienos eigoj  ax.gif

įprasi,o kai prietaisas mažiukas ir šlapimo mažesnį kiekį galima pamatuot ir indo mažesnio reikia. Maniškis gigantas- 16 cm, tai ne kiekvienas fužeras tinka, galų gale pirkau specialų mėgintuvėlį.
Atsakyti
As naudoju 100ml matavimo cilindra, pakankamai aukstas, supilu 90ml slapimo, tada lengva tankio matuoli suzvejoti. Mano tankis 1016-1015. Slapimas sviesus, bet drumstas. Suplakus kiek paputoja, bet labai greitai putos isnyksta. Kvepavimo indeksas nuo 5 persiverte i 8. Esu kiek padidinus anglius, tai per pms nebeskauda papu. Priaugau 1 kg biggrin.gif
Praeita savaite gavau neurologes palaiminima del planuojamo nestumo, nutraukiau vaistus. Dabar labai baisu darosi biggrin.gif liepe nesukti galvos, sake gyveni dabar tai maziau panikuok. Geriu D vitamina.
Ph dar nesimatuoju, bet uzsisakiau ph metra, gal liepos pradzioj turesiu, tada bus aisku.
Nuo pieno produktu jau neberia, tad galiu truputeli surio ir varskes sau leisti.
Penktadieni isikirtau ranka su peiliu, bet jokio skausmo, zaizda labai greitai gija, faina smile.gif
Voresta, kaip manai, link anabolinio pasislinkau?
Truputeli erzina vienas dalykas, nosiaryklej jauciu kad yra gleiviu, gal del padidinto angliu kiekio? Atsilo, tai ir braskiu pavalgau ir vaisiu koki...
Atsakyti
LUmi, taip. gleives nuo padidintu angliu:)
As vakar gerokai pasalau, iki 23 val. kieme sedejom o vakare tikrai buvo salta. Tikiuosi prasisuksiu be sirgimu.
Atsakyti
Tai *****... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 15, 16:55)
As naudoju 100ml matavimo cilindra, pakankamai aukstas, supilu 90ml slapimo, tada lengva tankio matuoli suzvejoti. Mano tankis 1016-1015. Slapimas sviesus, bet drumstas. Suplakus kiek paputoja, bet labai greitai putos isnyksta. Kvepavimo indeksas nuo 5 persiverte i 8. Esu kiek padidinus anglius, tai per pms nebeskauda papu. Priaugau 1 kg biggrin.gif
Praeita savaite gavau neurologes palaiminima del planuojamo nestumo, nutraukiau vaistus. Dabar labai baisu darosi biggrin.gif liepe nesukti galvos, sake gyveni dabar tai maziau panikuok. Geriu D vitamina.
Ph dar nesimatuoju, bet uzsisakiau ph metra, gal liepos pradzioj turesiu, tada bus aisku.
Nuo pieno produktu jau neberia, tad galiu truputeli surio ir varskes sau leisti.
Penktadieni isikirtau ranka su peiliu, bet jokio skausmo, zaizda labai greitai gija, faina smile.gif
Voresta, kaip manai, link anabolinio pasislinkau?
Truputeli erzina vienas dalykas, nosiaryklej jauciu kad yra gleiviu, gal del padidinto angliu kiekio? Atsilo, tai ir braskiu pavalgau ir vaisiu koki...

Man irgi nuo braskiu sesono pradzios rytais skrepliu atsiranda. O krutine nuo per mazo angliu kiekio skauda? Nes man per paskutiniui du menesius labai jautri pasidare, bet angliu tikrai nesumazinau g.gif

LumiLumi - sekmingo pastojimo biggrin.gif 4u.gif Pagal Zabolotnyj esi idealiai paruosta mama, be jokios toksikozes, tai ir vaikelis turetu buti odealus, kad tik taip ir butu 4u.gif
Nidulia nesusirg, bent patikrinsi ar paleo veikia smile.gif . Rasei kad tavo spaudimas labai zemas, tai gaunasi, kad organizme is kazkur daug toksinu yra, gal kad jas greiciau pasalinti tau katies naga pagerti ( detoks, arba Cat's Claw) g.gif
Atsakyti
ivetacom, nezinau kas ten buvo, bet skaudeno desine kruti, as net echo dariausi, bet nieko nerado. O dabar jau kokie trys ciklai kaip neskauda. Aciu, uz optimizma. As irgi viliuosi, kad viskas bus gerai. Bet mano spaudimas irgi prie zemuju, reiskia dar turiu padirbet su savimi. Apie cats claw as irgi klausiau, bet autoimuninikams jis nerekomenduoja, gelbejuosi vandenuka gerdama smile.gif jis man ypac popieteje nukrenta.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 15, 17:55)
As naudoju 100ml matavimo cilindra, pakankamai aukstas, supilu 90ml slapimo, tada lengva tankio matuoli suzvejoti. Mano tankis 1016-1015. Slapimas sviesus, bet drumstas. Suplakus kiek paputoja, bet labai greitai putos isnyksta. Kvepavimo indeksas nuo 5 persiverte i 8. Esu kiek padidinus anglius, tai per pms nebeskauda papu. Priaugau 1 kg biggrin.gif
normalu, kad kai imi daugiau anglių vartot, indeksas keičiasi. O nuo ko ten tau tuos papus skauda, neįsivaizduoju. O tas tankis- tai čia vidurkis? jei taip, normalu.

QUOTE
Praeita savaite gavau neurologes palaiminima del planuojamo nestumo, nutraukiau vaistus. Dabar labai baisu darosi biggrin.gif liepe nesukti galvos, sake gyveni dabar tai maziau panikuok. Geriu D vitamina.

man rodos, tau daugiau prie jų grįžt nebereikės, netgi maniau kad badais visai be reikalo biggrin.gif , betgi tu medikė, labiau mokyta, pati sprendi.
O dėl pastojimo- sakyčiau dar palauk kokį mėnesiuką ar du, lai organizmas pagyvena be vaistukų.

QUOTE
Ph dar nesimatuoju, bet uzsisakiau ph metra, gal liepos pradzioj turesiu, tada bus aisku.

kokį užsisakei? Matai, jis turi sugebėt pamatuot ir mažą kiekį, pvz, seilių lašą. Daugelis to nesugeba.

QUOTE
Penktadieni isikirtau ranka su peiliu, bet jokio skausmo, zaizda labai greitai gija, faina smile.gif

savaime aišku, kuo aukštesnis gliukozės lygis kraujyje, tuo blogiau gyja žaizdos (pavyzdys-diabetikai), o pas mus jis mažas- žaizdos net neparausta .
QUOTE
Voresta, kaip manai, link anabolinio pasislinkau?


tikrai nebe katabolikė thumbup.gif , o į anabolizmą pastūmėja nėštumas- todėl autoimuninikės-katabolikės nėštumo metu dažnai pamiršta savo bėdas.
Atsakyti
Taip, cia vidurkis, ateinancia savaite vel matuosiu, dabar taip prabegom tie matavimai atlikti, zodziu reikia nuosekliai pora dienu is eiles matuot, tik per pietus galimybes nera.
Del pastojimo tai gamybos darbai prasides tik rugpjucio pabaigoj, gydytoja irgi liepe palaukti biggrin.gif

Uzsisakiau toki http://www.coleparme...chTerm=35634-10
mandresniam finansu nera g.gif del seiliu nesu tikra, labiau sysius rupi.

Jo jo, gydytoja sake, kad nestumo metu jausiuos labai gerai, nors esu girdejus, kad ne visoms jau taip gerai buna ax.gif

As ne medike, tik prijaucianti laugh.gif
Atsakyti