Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Nidulia 4u.gif console.gif

O ka Rokas i tai? ar daugiau nebendravot? liepe vaisius valgyt ana karta jei gerai pamenu...
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 06 13, 14:58)
Nidulia  4u.gif  console.gif

O ka Rokas i tai? ar daugiau nebendravot? liepe vaisius valgyt ana karta jei gerai pamenu...

Juk jis nebekonsultuoja jau:) O kaip tu laikaisi? Viskas gerai? smile.gif
Atsakyti
http://m.lrytas.lt/n...697341402552311

Dar vienas beriebalines dietos rezultatas.
Atsakyti
Pgalvojau, kad kazkaip ne tik lasiniu nenoriu, bet ir kiausiniu nenoriu. Sakyciau, kad nera tokio dalyko ar noro,-"oi, sito noreciau pavalgyti". Nieko nenoriu, valgau, nes reikia. Siandien parduotuveje kaip asilas prie mesos skyriaus stovejau ir nezinojau ka pirkti.
Atsakyti
Buna ir man taip, kad nieko nenoriu, matomai visko gaunu. Bet jei atsiranda potraukis kazkokiam produktui, reiskia man tuo metu truksta to, ko tam produkte yra. Dziaugiuos, kad nors ant bulku ir kito krakmolo netraukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 13, 16:04)
Buna ir man taip, kad nieko nenoriu, matomai visko gaunu. Bet jei atsiranda potraukis kazkokiam produktui, reiskia man tuo metu truksta to, ko tam produkte yra. Dziaugiuos, kad nors ant bulku ir kito krakmolo netraukia smile.gif

sorry ne i tem, pamenu rasete, kokius zuvu taukus geriau rinktis, krill?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 13 birželio 2014 - 16:14
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 06 13, 16:12)
sorry ne i tem, pamenu rasete, kokius zuvu taukus geriau rinktis, krill?


Taip, kriliu taukai geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 13, 17:04)
Buna ir man taip, kad nieko nenoriu, matomai visko gaunu. Bet jei atsiranda potraukis kazkokiam produktui, reiskia man tuo metu truksta to, ko tam produkte yra. Dziaugiuos, kad nors ant bulku ir kito krakmolo netraukia smile.gif

Vistik vieno dalyko noriu ir mielai kol kas valgau. Sviezi kopustai, pomidoras, krapai, petruskos ir daug riebios grietines:) Bet pastebejau, kad zalius kopustus skrandis ne itin mielai pasitinka, kazkoks maudimas ir nepatogumas buna.
Atsakyti
As kopustus gerai virskinu, bet as ju su grietine nemaisau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 13, 19:20)
As kopustus gerai virskinu, bet as ju su grietine nemaisau smile.gif

kodel nemaisai su grietine? Nes pieno produktu nelabai toleruoji? Man labai skanu tokios salotos, ka tik suslamsciau didele porcija, skrandis nedurniuoja:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 12, 22:23)
Jo, panasu, kad is gliukogeninio islipau, bet  i kokius kitus persimeciau? As jau net nezinau, kokius riebalus man labiau vartoti.
Lyg ir viska darau kaip ir jus visos, bet nuvairavau kazkur I dausas tik nesuprantu kodel.

Panašu, kad į ketogeninį persivertei - organizmas eneriją ima iš riebalų - tiek gaunamų su maistu, tiek kūno (svoris neauga) g.gif
Jei yra anabolinis ir ketogeninis disbalansai bei padidėjęs cholesterolis:
Labiau tiktų mononesočiosios riebiosios rūgštys, todėl tinka alyvuogių, migdolų, lazdyno riešutų, avokadų aliejai, bet kartu gali tikti ir kiaulienos riebalai, nes ten irgi daugiau mononesočiųjų, nei sočiųjų, tik esant anaerobiniam nukrypimui, kiaulienos riebalus reikėtų vartoti saikingai, t.y. ne kasdien.
Žalias (sūdytas) lašinys, šoninė arba pažandė yra geriausia, po to eina šaltai rūkyti, tada karštai rūkyti, ir lydyti taukai gale.
Kokoso aliejus turi išimtinai vien tik sočiąsias riebiąsias rūgštis, o jos netinkamos, kai yra ketogeninis nukrypimas, tačiau kokoso didesnę masės dalį sudaro inertinai (skaidulos), kurios tinkamos daugeliui nukrypimų reguliuoti ir ypač žarnyno veiklai. Tokiu atveju tinkamiausia yra vartoti kokosų drožles, nes iš jų būna išplauti riebalai.

Bendras cholesterolis iš tiesų jokios aterosklerozės rizikos nerodo, rodo tik aukštas MTL ("blogasis") cholesterolis ir TG (trigliceridai). Pagrindinis būdas mažinti kepenų išskiriamus MTL yra vartoti mažiau fruktozės ir daugiau cholesterolio maiste, tačiau esant anaerobiniam nukrypimui, belieka tik pirmas variantas. Šiaip aukštas cholesterolis yra daugiau simptomas, nei priežastis, todėl ne jį reikia mažinti, o būklę reguliuoti ir jis pats sumažės.

Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 13, 18:56)
kodel nemaisai su grietine? Nes pieno produktu nelabai toleruoji? Man labai skanu tokios salotos, ka tik suslamsciau didele porcija, skrandis nedurniuoja:)


Nuo grietines pirdauju biggrin.gif o nuo varskes nieko, tai as ja su mascarpone maisau.
Atsakyti