Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Kad paleo - neuzkandziaujama. Jei jau valgai, tai valgai normaliai:)
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 10:52)
Mergaites, ka jus valgot uzkandziams?


Nieko.
Na, jei atsitinka, kad grįžus iš darbo esu sužvėrėjus, tai lašinių užkandu, kol paruošiu vakarienę.
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 11:52)
Mergaites, ka jus valgot uzkandziams?

Užkandžiavimas - įprotis. Kaip kava, kaip saldainis prie jos. mirksiukas.gif Kažkada Allen Carr knygoje "Lengvas būdas sulieknėti" perskaičiau mintis, kad žmogaus organizmas, kaip auto. Tik į jį mes dažnai žiūrim atsakingiau. Jei užsipilam 30 l kuro, tai juk žinom, kiek km galim nuvažiuoti. Nesukam kas kelias valandas dar įsipilt po 10 l ir taip visą dieną.? smile.gif
O ką darom su savo mityba? Nejausdami alkio, puolam valgyti, nes... "atėjo laikas valgyti". Pavalgėm pietus, reikia deserto. Iki vakarienės dar daug laiko, dar užkąsiu šį bei tą... smile.gif tongue.gif

QUOTE(Laisvė @ 2014 05 19, 12:00)
Išmokau neužkandžiauti.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 11:11)
Na popiet dar galiu susilaikyt, bet po darbo niekaip nes rankos dreba silpna daros, tai kartais daznai prisiryju visko is eiles dar pries vakariene, del to ir noriu surast kazkokia altenatyva. Sokolado kasdien nelabai noris valgyt, kartais gal ir nebloga alternatyva, nors juodo sokolado net nemegstu. Be to svorio nereik mesti, nes nesimatys manes visai  smile.gif


Kol gamini vakariene galima puoduka arbatos uzsiplikyti ir gurksnoti, ar kokio lasinuko pagrauzti, sauksta kokoso aliejaus sulaizyti. As i darba kartais isimetu kietai virtu kiausiniu, kol kiti uogienes is stiklainio kabina as kiausa grauziu biggrin.gif ir stebiuosi kaip zmones megsta landzioti i kitu lekstes/sauksto/burnos turini. Tiesiog nuostabu lotuliukas.gif
Papietauti ne visada turiu galimybe, bet jeigu iseina tai tempiuosi pietums ka nors namie pagaminto.
Kaip uzkandi dar galima kokia morkyte sugrauzti, avokada saukstu kabinti. Arba kokios raw "duoneles" is seklu, tik jos baisiai brangios.
Mano skrandis susitraukes, as jau nepajegiu vienu valgymu daug prisikimsti.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 16, 10:45)
Susitvarkys ta oda, kur desis:) Susitvaarkys ir sveikata, merginos dar ne tokius negalavimus susitvarke. O spuogai tikrai pabegs, tik dar reiketu pasitikrinti ar tinka pieniski produktai. Daznai ir pieniski prisideda prie spuogu, ne tik cukrai ir glitimas.



o mane beria.. nesuprantu nuo ko..zandai tokiais raudonais.. ko anksciau nebuvo..
aisku db biski atsipalaidavus esu- ir vaisius valgau.. unsure.gif gal nuo to?

svtgali valgiau mesyte ant lauzo ... mmmm wub.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 19, 11:57)
ir stebiuosi kaip zmones megsta landzioti i kitu lekstes/sauksto/burnos turini. Tiesiog nuostabu  lotuliukas.gif




mano jau nusiramino. matyt nieko naujo mano lekstej nemato(o ir pietauju as namie), tai vis maziau pagundu mane apkalbet.
na karts nuo karto netaktiskos kaimietes paklausia- o tau sito galima?????
arba kai prie arbatos atsinesiau sokolado gabaliuka 92, paklause - kas tau leido???
Atsakyti
Jaicy, gal nuo citrusiniu vaisiu beria, jeigu tokius valgai? g.gif

Jo, as savaitgali irgi smaguriavau deginta ant lauzo mesa mirksiukas.gif ir po ilgo laiko brendzio ikaliau su arbata, gerkles skausmas dingo biggrin.gif
Atsakyti
Labas visom ir visiem po atostogų. Jau kaip gerai buvo, tai net silpna. Pavydžiu aš tiem siciliečiam - tokie žuvų, daržovių turgūs. Pirkau ir dorojau šviežius kalmarus, tuno didkepsnius čirškinom, ech... Nesunku ten paleo maitintis, nors teko tokiam katalikiškam krašte ir nuodėmei pasiduoti, nes alpėju dėl ledų, o ten jie dieviški. Aišku ir picutė iš garsios picerinės sulindo, na bet kiek tų atostogų, vėl grįžau į vėžes. Džiaugiuosi tik, kad saulę ir šilumą ten palikus, čia atradau.
Sveikinu, kad ir pavėluotai, visus gegužiukus su praėjusiais gimtadieniais, linkiu gerų paleo metų ir daug jaunystės 4u.gif

QUOTE(Mantė' @ 2014 05 19, 09:40)
gal si knyga yra ir LT kalba, arba rusu. Anglu k. daug zodziu nesuprantu, o versti labai daug laiko uzimtu..(su 3 vaikais ir taip laiko paroje truksta doh.gif ).


Parašykit man savo emailą, man regis aš kažkur turiu rusišką pdf variantą, pabandysiu paieškoti ir atsiųsiu.

Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 05 19, 13:24)
o mane beria.. nesuprantu nuo ko..zandai tokiais raudonais.. ko anksciau nebuvo..
aisku db biski atsipalaidavus esu- ir vaisius valgau..  unsure.gif  gal nuo to?


Rokas sake, kad gali buti spuogai nuo vaisiu.
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 13:11)
Na popiet dar galiu susilaikyt, bet po darbo niekaip nes rankos dreba silpna daros, tai kartais daznai prisiryju visko is eiles dar pries vakariene, del to ir noriu surast kazkokia altenatyva. Sokolado kasdien nelabai noris valgyt, kartais gal ir nebloga alternatyva, nors juodo sokolado net nemegstu. Be to svorio nereik mesti, nes nesimatys manes visai  smile.gif


Aš irgi įpratau neužkandžiaut. Bet jei jau labai valgyt noriu- prieinamiausias variantas bananas arba saujelė riešutų.

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 19, 13:57)
stebiuosi kaip zmones megsta landzioti i kitu lekstes/sauksto/burnos turini. Tiesiog nuostabu  lotuliukas.gif


Mane šitas dalykas irgi vis dar stebina biggrin.gif Visada nešuosi pietus ir yra tokių žmonių, kuriem labai įdomu, ką valgau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 05 19, 14:49)
Parašykit man savo emailą, man regis aš kažkur turiu rusišką pdf variantą, pabandysiu paieškoti ir atsiųsiu.

Oj kaip butu gerai!!! Einu rasyt mailo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 05 19, 10:52)
Mergaites, ka jus valgot uzkandziams?

knygas ir info apie paleo cool.gif kad žinotume, kodėl užkandžiauti nereik cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kai vis atsiranda norinčių lietuviškai paskaityt It Starts With Food, man vis kirba mintis pabandyt išverst. Gal kimbam visos, po keletą puslapių ir išverčiam? Nors galiu garantuoti, kai pagaliau prisiruoštume išversti atsirastų ir oficialus vertimas smile.gif

O aš pasigendu jūsų meniu idėjų. Nes dabar smegenys kaip užsikirtusios, nervuojasi tik dėl to ko man nederėtų valgyt. Kavos-ne, arbatos-ne, žuvies- ne....jei nesunku pasidalinkit, ką skanaus sugalvojate pavalgyt.
Atsakyti