Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2014 06 12, 16:53)
Merginos, gal zinote? Paskutiniu metu man kraujuoja kruminiu dantu  dantenos, kuomet valau tarpdancius dantu siulu ir krapstuku. Odontologe sako, kad arba uzdegimas arba vit C trukumas. Gal turite patarimu, kas cia man ir ka daryti?
Šiurpė, taip supratau, kad vis kazka darbe uzkandi? O mes neuzkandziaujame, pavalgom sociai ir pamirstam maista iki sekancio valgymo:)

O man kaip tik su paleo baigesi visi kraujavimai.
Atsakyti
O man niekada nera gyvenime kraujave, o dabar pradejo.
Atsakyti
QUOTE
Merginos, gal zinote? Paskutiniu metu man kraujuoja kruminiu dantu dantenos, kuomet valau tarpdancius dantu siulu ir krapstuku. Odontologe sako, kad arba uzdegimas arba vit C trukumas.

Nidulia, kokioj klinikoj ir pas kokia odontologe lankaisi?
Atsakyti
Manau nidulia, kad tau laikas pasiderinti paleo pagal save, nes turbut esi per daug save prismaugus. Man kazkodel panasu, kad begdama nuo vieno disbalanso uzsokai ant kito...
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2014 06 12, 21:43)
Nidulia, kokioj klinikoj ir pas kokia odontologe lankaisi?

Zinok, siandien apie tave jai pasakojau, kad kolege ir su paleo graziai svori nupurtei, nes ir savo odontologe uzkreciau paleo:) Ji turi ka mesti.
Odiseja Krokuvos gatveje, pas Aiste.

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 12, 21:45)
Manau nidulia, kad tau laikas pasiderinti paleo pagal save, nes turbut esi per daug save prismaugus. Man kazkodel panasu, kad begdama nuo vieno disbalanso uzsokai ant kito...


Jo, panasu, kad is gliukogeninio islipau, bet i kokius kitus persimeciau? As jau net nezinau, kokius riebalus man labiau vartoti.
Lumi, o kaip man pagal save pasiderinti paleo? Ka turejai galvoje, gal gali pakomentuoti placiau? Juk tik nevalgau maisto, kuris netinkamas paleo ir tiek. Stengiuosi valgyti 3 kartus. Jei bananas skaiciuojamas, tai gaunasi 4 valgymai, kad tik dar nenukristu svorio. Pradeciau saldumynus esti, tai greitai svorio norimo priaugciau, bet juk tai brudas nevalgomas.
Beveik kasdien suvalgau ryte banana ar kriause, nes angliu man truksta. Yra jau pas mane braskiu, bet as ju nelabai megstu.
Kazkaip tikrai man sunkiai einasi. Lyg ir viska darau kaip ir jus visos, bet nuvairavau kazkur I dausas tik nesuprantu kodel.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 12, 17:53)
Merginos, gal zinote? Paskutiniu metu man kraujuoja kruminiu dantu  dantenos, kuomet valau tarpdancius dantu siulu ir krapstuku. Odontologe sako, kad arba uzdegimas arba vit C trukumas. Gal turite patarimu, kas cia man ir ka daryti?
Šiurpė, taip supratau, kad vis kazka darbe uzkandi? O mes neuzkandziaujame, pavalgom sociai ir pamirstam maista iki sekancio valgymo:)

Darbe šiaip neužkandžiauju ir sąlygų tam nėra. Tik, kad išvengti silpnumo priepuolio dėl sumažėjusio cukraus anksčiau saldėsį turėdavau, dabar, cukraus nebevalgau, tai jau antrą kart bėgau duonos atsikąsti. Vietoj gliukozės tablečių. Toks jau mano organizmas, negali išbūt ilgai be maisto, tuoj drebėjimai prasideda.
Dėl kraujuojančių dantenų, išsekus organizmui po visokių ligų, mano teta gėrė Q-10, jai padėjo, gal tau trūksta, gal su maistu kažko negauni? g.gif
Atsakyti
Nidulia, matai as tiksliai nezinau ko ir kiek tu suvalgai. Man tik susidare ispudis, kad gal per daug save riboji. Neliepiu cukraus esti. Paivairink raciona, ragauk kazka naujo. Nemegsti braskiu, tai bandyk kitu uogu ar vaisiu. Paragauk kokiu pasifloru, drakono vaisiaus, kivi koki suvalgyk vietoj banano. Tie bananai tai tik biomase, juos gi zalius skina, kazin ar jie vertingi kokiais vitaminais. Riebalus irgi pakaitaliok, pasiziurek kas labiau tiktu. As siuo metu visai kokoso aliejaus nenoriu, uztai lasiniai i trasa eina. Kai atsivalgysiu ju tada gal vel kokoso noresiu. As jau nebevalgau per prievarta to ar ano, nes taip reikia. Valgau ta, ko organizmas nori. Va vel ant avokadu patrauke.
O praeita savaite issiviriau dubeneli grikiu ir su sviestu sukapojau. Ir vel as ju nenoriu. Ir nieko blogo nenutiko.
Tiesiog gaila man taves, kad jau likai kaip smilgele ir dar sveikatos neturi. Gal tu lipk is to low carb ka? Juk vasara dabar, ziema vel galesi ant riebalo sedet.
Atsakyti
tai va gi,kad nuvairavau kazkur:( Nenoriu nei lasinio, nei avocado, tik is reikalo ikalu kokoso, kad butu pakankamai riebalo. Varske riebia ir grietine dar valgau, tai gaunasi pas mane sotieji riebalai.
Man toks jausmas, kad is visos musu temos nariu, as vienintele kazkokia nevykele, nusivairavusi su paleo.
Uztat nesirgau jokiomis persalimo ligomis, kas man budavo labai budinga, nenaudoju ingaliatoriu nuo astmos ir skalpo neariu:) Bet kazka darau ne taip, nes netureciu taip jaustis ir su svoriu taip dusintis.
Nezinau kaip atrasti savo teisinga paleo kelia, kad jausciausi normaliai ir svoris butu normalus ir nebesikankinciau. Gal porcijos mano nera dideles, bet neriboju ju, valgau iki sotumo, kiek telpa. Nenoriu atrodyti anoreksiskai.
Papildyta:
QUOTE(Šiurpė @ 2014 06 12, 23:25)
Dėl kraujuojančių dantenų, išsekus organizmui po visokių ligų, mano teta gėrė Q-10, jai padėjo, gal tau trūksta, gal su maistu kažko negauni?  g.gif

Taigi, kaip zinoti ko cia man truksta, kad jos kraujuoja sujudinus.
Atsakyti
Is reikalo manau nereikia nieko valgyti. O kaip pas tave reikalai su inertinais (skaidulom)? Zalesius valgai? Zarnyno draugus maitini?
Atsakyti
darzoviu stengiuosi kuo daugiau valgyti.
Atsakyti
As tai nevilty sad.gif kokiaos darzoves belieka, jei jokiu kopustiniu negaliu valgyt sad.gif .
Atsakyti
paleo dar ne viskas, gali buti igimtos problemos ar siaip bele kas.
Atsakyti