Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Sveikos smile.gif

Šiandien nužirgliojau 8km su 10kg amunicijos, kerzai nutrynė kojas, bet nuotaika puiki thumbup.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 15:34)
O man Rokas aiškino ir įrodinėjo, kad celiulitas nedigsta...kad odos pažeidimai neatsistato...


biggrin.gif Kai tik numetu daugiau riebalo, tai ir celiulito nesimato. Bet dabar nemetu, pasidariau sau graži kokia esu, neieškau ir celiulitų ax.gif

QUOTE(san @ 2014 06 09, 16:02)
(1) kažkodėl manau, kad celiulitas nėra odos pažeidimas;

(2) pas mane dingo (su paleo nesusiję - buvau labai daug svorio priaugus per nėštumą ir tada kojos atrodė "baisiai gražios" - nukrito svoris, dingo ir "grožis").


drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(jautiena @ 2014 06 10, 12:12)
Idomu, kas priverte uzkietejusia vegetere uzvalgyt mesos? Per klaida gal palaike spinatais 


biggrin.gif
Atsakyti
Mesaedes, va paskaitykite, kokios esate ligones:)
http://www.sveikata.info/menstruacijos
nu man cia toks briedas, kad kraupu.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 10, 22:04)
Mesaedes, va paskaitykite, kokios esate ligones:)
http://www.sveikata.info/menstruacijos
nu man cia toks briedas, kad kraupu.
lotuliukas.gif cia tai perliukas lotuliukas.gif tikrai pralinksmino biggrin.gif kai kuriuose komentaruose po straipsniu yra logisku klausimu, pvz "kodel menstruacijos prasideda paauglysteje?" arba "ar moterys tampa sveikomis, kai menstruacijos dingsta atejus menopauzei?" Aisku sitie labai teisingi klausimai atsakymu nesulaukia biggrin.gif dar man labai idomu, kas visgi yra tie Šlakai, kuriu taip visi bijo, kokia ju chemine formule? biggrin.gif
p.s. as jau 8 menesius neturiu menstruaciju - jauciuosi tikra sveikuole biggrin.gif o gal tas besispardantis guzas mano pilve ir yra tas Šlakas, jau beveik visi 3kg jo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 11 birželio 2014 - 01:49
QUOTE(jautiena @ 2014 06 11, 02:48)
lotuliukas.gif  cia tai perliukas  lotuliukas.gif tikrai pralinksmino biggrin.gif kai kuriuose komentaruose po straipsniu yra logisku klausimu, pvz "kodel menstruacijos prasideda paauglysteje?" arba "ar moterys tampa sveikomis, kai menstruacijos dingsta atejus menopauzei?" Aisku sitie labai teisingi klausimai atsakymu nesulaukia biggrin.gif dar man labai idomu, kas visgi yra tie Šlakai, kuriu taip visi bijo, kokia ju chemine formule?  biggrin.gif 
p.s. as jau 8 menesius neturiu menstruaciju - jauciuosi tikra sveikuole biggrin.gif o gal tas besispardantis guzas mano pilve ir yra tas Šlakas, jau beveik visi 3kg jo  biggrin.gif


Laikinu postą smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasigirsiu: dukra šiandie apsigynė diplominį darbą- metabolizmo įtakojimas mityba smartass.gif . Pagrinde: ketogeninio- gliukogeninio, simpatinio-parasimpatinio disbalansai.
Darbas įvertintas kaip puikus, įdomus ir reikalingas. Net jos darbo vadovė sėdo ant paleo, ir pripažino, kad labai gerai jaučiasi.
Buvau gynime, laikiau špygas.
Atsakyti
Labai saunu thumbup.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 11, 12:57)
Pasigirsiu: dukra šiandie apsigynė diplominį darbą-  metabolizmo įtakojimas mityba smartass.gif  . Pagrinde: ketogeninio- gliukogeninio, simpatinio-parasimpatinio disbalansai.
Darbas įvertintas kaip puikus, įdomus ir reikalingas. Net jos darbo vadovė sėdo ant paleo, ir pripažino, kad labai gerai jaučiasi.
Buvau gynime, laikiau špygas.

bigsmile.gif thumbup.gif va, kaip fainai bigsmile.gif
Atsakyti
Voresta, didziausi sveikinimai!

Jautiena, super postas, tu kaip visada taikliai ir smaiksciai biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2014 06 11, 02:48)
tas besispardantis guzas mano pilve ir yra tas Šlakas, jau beveik visi 3kg jo  biggrin.gif

aga, nekantriai laukiam jo pasirodymo.
Nomore, kaip jums sekasi, ar ištrauksit iki numatyto laiko?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 11, 12:57)
Pasigirsiu: dukra šiandie apsigynė diplominį darbą-  metabolizmo įtakojimas mityba smartass.gif  . Pagrinde: ketogeninio- gliukogeninio, simpatinio-parasimpatinio disbalansai.
Darbas įvertintas kaip puikus, įdomus ir reikalingas. Net jos darbo vadovė sėdo ant paleo, ir pripažino, kad labai gerai jaučiasi.
Buvau gynime, laikiau špygas.

Vau, kaip saunu, kaip tik norejau klausti, ar nepersigalvojo biggrin.gif
Gal galima butu kokias istraukas idomesnes paskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 11, 02:48)
p.s. as jau 8 menesius neturiu menstruaciju - jauciuosi tikra sveikuole biggrin.gif o gal tas besispardantis guzas mano pilve ir yra tas Šlakas, jau beveik visi 3kg jo  biggrin.gif

Kaip greitai laikas bėga. Rodos, taip neseniai šia žinia pasidalinote, o štai - nebedaug laiko liko iki Jūsų pasimatymo su atžala wub.gif
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 11, 13:57)
Pasigirsiu: dukra šiandie apsigynė diplominį darbą

Sveikinimai, Voresta 4u.gif
Dukrai turėjo būti labai smagu, kad mama buvo gynime.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 11, 13:23)
.
Nomore, kaip jums sekasi, ar ištrauksit iki numatyto laiko?

sekasi sunkiai, bet jau kone galas, tai kaip nors, jau pavojingiausi laikai prastumti. gal dar ir po termino skųsiuos, kad niekaip lauk nelenda lotuliukas.gif
Atsakyti