Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2014 06 09, 22:43)
smagu girdeti, kad sveiksti:)
o kuom svori auginiesi?smile.gif Sportuoji? Jegu viskam pakanka?

Svorį auginu valgydama normaliai, be jokių savęs ribojimų smile.gif Aišku, tai ne Paleo, bet kas man ax.gif Man svarbiau psichinė sveikata, o fizinė pas mane tfutfutfu irgi gera.
Sportuoju, šoku, bet nepersistengiu.

Nidulia, o kaip tu laikaisi? Svoris supratau neauga. Bandyk uogas valgyti kol sezonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2014 06 10, 08:03)
Labas rytas.Išbandžiau juosteles. Visaip žiūriu apie 5 - 5,5 ph., niekaip iki 6 nepritempia. Na  nebent paseno juostelės. Paplakiau susidarė mažiau 1  cm. putų, bet iš kart nunyko. Lyg anaboliniam būdinga, jei gerai pamenu?

nieko tempti nereikia. biggrin.gif Šlapimas paros bėgyje kinta. Kinta ir jo tankis ir pH.
Rytmetinis šlapimas ir turi būt rūgštesnis, dienos šarmingesnis, vakare vėl rūgštesnis, sudedam parodymus ir dalijam iš trijų. Ir tas vidurkis sveikam žmogui yra 6,2. Putojantis šlapimas yra pas katabolikus.
Taigi, pakol kas, iš vieno matavimo, nieko neišsiaiškiname- nebent, kad šlapimas yra toks, kokiam ir priklauso būti iš ryto.
Atsakyti
[quote=" voresta ",2014 06 09, 09:58]
taip, mėgink, matuok, ir dar stiklainį užsukusi paplak. Ar putos yra ar nėr, ar ilgai išbūna.
O gydytojų normos yra kitokios, nei mūsų -jiem normalu pH 5-7, o mums paros vidurkio reikia ~6,2.
Papildyta:

man irgi- atsirado alkis, vos po braškių valgymo, kai anksčiau iki 1-2 dienos galėdavau ramiai bimbinėt. Ir pilvas urzgia -nepatenkintas. O jau ir trešnės raudonuoja-viena laimė- nei braškės, nei trešnės pas mane nėra saldžios.
teisingai rašė HS :
Netikite tuo, kas čia rašoma? Tada jums belieka praktiškai įsitikinti fruktozės pertekliaus nauda – išmeskite iš savo raciono viską, kas turi daug fruktozės, taip pasimaitinkite ilgesnį laiką, o tada ir padiskutuosim apie jūsų savijautą ir sveikatą.

Dar pernai pastebėjau- prasidėjus uogų-vaisių sezonui- akys pradėjo bijot monitoriaus ir perštėt, šiek tiek pablogėjo regėjimas. Taigi, dabar stengiuos neėst daugiau nei 200-300 gr

O aš kažkaip galvoju, kad metus nevalgant mėsos ar riebalų organizmas irgi sureaguotų kai vėl jų užvalgytum?!
Atsakyti
Jolkita, neišbridai dar iš ketogeninio? kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 10, 11:09)
Jolkita, neišbridai dar iš ketogeninio? kaip sekasi?


Pagal kvėpavimą atrodo išbridau;) bet man panašiai kaip Niduliai jėgų nėra, pastoviai galva sukasi ir t.t. Nors ir simpatinio streso pagal matavimus nėra. Kažkaip įtariu kad iš anaerobinio neišbrendu;(
Kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 09, 22:20)
tokia oda turi, taip tavo poodinis riebaliukas kaupiasi, tokia genetika. pries veja nepapusi...


O tai kaip tada su enetika vorestai, LumiLumi ir dar kazkam, kas gyresi, kad dingo celiulitas?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2014 06 10, 09:52)

O aš kažkaip galvoju, kad metus nevalgant mėsos ar riebalų organizmas irgi sureaguotų kai vėl jų užvalgytum?!

visai teisinga pastaba- vegetarai tikrai turi problemų, kai pradeda mėsą valgyt. Maistas keičia žarnyno mikroflorą. Mikroflora- metabolizmą.
Išvada: mus valdo mikrobai? g.gif
http://www.i-sis.org...e_our_Minds.php
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2014 06 10, 09:52)
O aš kažkaip galvoju, kad metus nevalgant mėsos ar riebalų organizmas irgi sureaguotų kai vėl jų užvalgytum?!


drinks_cheers.gif aš irgi tą patį pagalvojau, bet tingėjau rašyti. Jeigu ilgai nevartojam kokių nors produktų, jų užvalgius organizmas vienaip, ar kitaip sureaguoja. Ir tai nereiškia, kad tas produktas jau toks blogis... Pvz. Ilgametei vegetarei p. Vaištarienei po daugelio metų mėsos nevartojimo, jos užvalgius dingo klausa! Taigi...
Atsakyti
Idomu, kas priverte uzkietejusia vegetere uzvalgyt mesos? Per klaida gal palaike spinatais biggrin.gif
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 10, 09:46)
O tai kaip tada su enetika vorestai, LumiLumi ir dar kazkam, kas gyresi, kad dingo celiulitas?? smile.gif
na pas viena celiulitas islys po +2kg, pas kita po +20kg. Ant saves jo net neieskau, man kazkaip taip giliai nusisvilpt ant kazkokio celiulito, kad giliau nei but negali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 10, 09:09)
Svorį auginu valgydama normaliai, be jokių savęs ribojimų smile.gif Aišku, tai ne Paleo, bet kas man  ax.gif Man svarbiau psichinė sveikata, o fizinė pas mane tfutfutfu irgi gera.
Sportuoju, šoku, bet nepersistengiu.

Nidulia, o kaip tu laikaisi? Svoris supratau neauga. Bandyk uogas valgyti kol sezonas  mirksiukas.gif


tai tu kol kas ne paleo maitiniesi?
As visaip, svoris neauga.
Atsakyti
Kad taip būtų galima tuo svoriu pasidalinti... Kažkam neauga, kažkam nekrenta unsure.gif
Atsakyti
Aha. Negalvokit, kad tik numesti sunku. Priaugti irgi ne ka lengviau.
Atsakyti