Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 15:34)
O man Rokas aiškino ir įrodinėjo, kad celiulitas nedigsta...kad odos pažeidimai neatsistato... g.gif

Kai sveriau 93kg, pas mane net duobes buvo. Dabar nera jokio celiulito, oda siek tiek paglebus, bet jokiu celiulitu nera rolleyes.gif

Merginos, aciu uz gerus zodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 09, 17:51)
as jau dvi savaites Cronometer registruoju, kiek privalgau, tai B-grupe praktiskai visada 100%+, o daznai ir 200%+, tik mesytes nepamirsk uzvalgyt ta diena ir problemu nera. o stai kalcio ir gelezies, tai per kancias i zvaigzdes, kad tuos 100% sukrapstyt  doh.gif

Ačiū Jautienai už postą-priminimą ax.gif - jau seniau norėjau jūsų klaust apie šią programėlę. Pagooglinau - yra ir kompams, ir androidams (o aš galvojau, kad kokie aparačiukai blush2.gif ) Kokius variantus jūs naudojat? Gal galit kiek plačiau nušviest? Ačiū
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 16:34)
O man Rokas aiškino...

Kas tas Rokas, kuris čia jums visoms aiškina, kaip jo konsultacijas gaut? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 09, 17:51)


as taip pat tikiu, kad celiulitas nera odos pazeidimas. paprasciausiai riebaliokai poodiniam sluoksni kaupiasi netolygiai - kur odos jungiamieji dariniai gaunas idubimai, o kur ju nera - iskilimai. stai jums ir apelsino zieveles vaizdelis. o is tiesu, tai reklamos isplautos galveles tongue.gif


Na nežinau...aš tarkim sverdama 48kg. (169) celiulito neturiu. O jau priaugusi nors 2kg jau kojos banguoja doh.gif doh.gif Tai nežinau kaip čia tas netolygumas riebalų. Nes kai jų nėra visai - kaulai ir raumuo tada viskas ok. O kai normaliai ir sveikai riebalinis sluoksnis užsideda tada ir celiulitas bujoja
Atsakyti
SOWELU, na tai taip ir gaunasi, riebaliukas po oda netolygiai pasiskirsto ir viskas. jeigu tuos 2 kg raumens priaugtum, tai neliuliuotu niekas wink.gif

Rasa: as naudoju Cronometer.com psl, o apie parsisiunciamas programas nieko nezinau.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 08, 23:30)
Kiekvienoje organizmo lasteleje yra tukstanciai fermentu (enzimu), kurie dalyvauja skirtingose reakcijose. Klausimas- kokie fermentai yra sukisti tuose papilduose? Ir ar jie "isgyvena" skrandzio sultyse, ar pasisavina zarnyne? Organizme fermentai sintetinami is amino rugsciu, kurios gaunamos is baltymu. As manau, kad neverta metyti pinigu, o geriau nusipirkti kokybiskesnes mesytes, zuvytes ar kito baltymu saltinio, geriau kaimiska kiausini suvalgyti ir gausit tas amino rugstis. O organizmas pats zinos kaip tuos fermentus pasigaminti ir butent tokius, kokiu jam reikia ir ten kur reikia.

P.s. Siandien suzinojau, kad visos mano chebros panos laukiasi, net asara nubraukiau... O as dar liepos laukiu, kol neurologa pamatysiu. Dieve, pasiimk ta issetine is manes.


Tikiu, kad sveikame organizme viskas vyksta kaip priklauso, bet esant įvairiems nukrypimams, chroniško streso būsenoje ar panašiai, gal reikia pagalbos iš šalies.. ax.gif

Laikykis, aš vienu metu sau taip pat įtarinėjau IS
Papildyta:
O jus pacios nusistatote sau disbalansus?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 09, 17:51)

Nidulia, kodel manai, kad B truksta?


vis ieskau priezasciu, kodel nervai pakrike ir jegu nera.
Siandien pirkausi sau gabaliuka versienos. Zinote, musu parduotuvese versienos kaina neiperkama doh.gif
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 19:51)
Na nežinau...aš tarkim sverdama 48kg. (169) celiulito neturiu.

Kiek pamenu, manai, kad sis svoris tau per didelis? Kaip tavo valgymas, gal jau susitvarkei su sutrikimais?
As, kai meciau rukyt, tai vos pabudusi jauciu skrandyje traukima, bada, o anksciau niekada nenorejau pusryciu. Dabar valgau 3 kartus, ne maziau, vis tikiuosi priaugti svorio, bet nors rek, niekaip nepriauga nei puskilis.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 09, 21:02)
SOWELU, na tai taip ir gaunasi, riebaliukas po oda netolygiai pasiskirsto ir viskas. jeigu tuos 2 kg raumens priaugtum, tai neliuliuotu niekas wink.gif


Na pas mane raumenukų užtenka (be jų sverdavau ir 46 unsure.gif ) rolleyes.gif Bet turiu būti nesveikai išdžiuvusi, kad nebūtų celiulito. Juk riebalinį audinį turėti normalu..o aš jo praktiškai neturėjau.

Nidulia, dabar aš jau sveikstu. Auginu svorį ir jaučiuosi puikiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 09 birželio 2014 - 20:53
tokia oda turi, taip tavo poodinis riebaliukas kaupiasi, tokia genetika. pries veja nepapusi...

suzaidziau siandienos valgymus Cronometer: kalcio 50% - nu nusisauk, nors imk ir esk kiausinius su lukstais. pasvajoju, o kad taip pardavinetu zuvu karkasu koncervus biggrin.gif zinot, kai buna zuvis su kaulu uzkoncervuota ir kauliukai minkstuciai. tai stai, reiktu man lekstes tik tu kaulu, ir taip kasdien.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 21:52)

Nidulia, dabar aš jau sveikstu. Auginu svorį ir jaučiuosi puikiai  wub.gif


smagu girdeti, kad sveiksti:)
o kuom svori auginiesi?smile.gif Sportuoji? Jegu viskam pakanka?
Atsakyti
Labas vakaras, Jautiena, o gal tikrai nieko ta lukštą suvalgyt?

http://www.mamanatur...gshell-calcium/

P.S. o ir tikrai, kas tas šventas Rokas, kurio žodžio visi klusniai paiso???

P.P.S. aš maždaug nutuokiu, bet labai faina būtų plačiau sužinoti, tarkim ar nepersigalvojo, dėl OBT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aFREAKa: 09 birželio 2014 - 22:25
hmmm idomu, koks procentas lukstu kalcio yra pasisavinamas...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 09, 09:58)
taip, mėgink, matuok, ir  dar stiklainį užsukusi paplak. Ar putos yra ar nėr, ar ilgai išbūna.
O gydytojų normos yra kitokios, nei mūsų -jiem normalu pH 5-7, o mums paros vidurkio reikia ~6,2.


Labas rytas.Išbandžiau juosteles. Visaip žiūriu apie 5 - 5,5 ph., niekaip iki 6 nepritempia. Na nebent paseno juostelės. Paplakiau susidarė mažiau 1 cm. putų, bet iš kart nunyko. Lyg anaboliniam būdinga, jei gerai pamenu?
Atsakyti