Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2014 06 08, 17:31)
Susibalamutinau. Ne apie D o apie B norejau klausti  doh.gif  Silke senokai valgiau.


Daug vitaminu mums pagamina zarnyno bakterijos, maitink jas skaidulomis. Kapok visokius zalesius ir malk dantimis, o ne blenderiu biggrin.gif o organu mesa valgai?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 08, 23:30)
P.s. Siandien suzinojau, kad visos mano chebros panos laukiasi, net asara nubraukiau... O as dar liepos laukiu, kol neurologa pamatysiu. Dieve, pasiimk ta issetine is manes.

Jei dievulis nesusimylės - pati įveiksi 4u.gif
Be to, gal ir geriau, kai mažulis gims pavasarį/vasarą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 09, 00:30)
P.s. Siandien suzinojau, kad visos mano chebros panos laukiasi, net asara nubraukiau... O as dar liepos laukiu, kol neurologa pamatysiu. Dieve, pasiimk ta issetine is manes.


Pasidžiauk su jomis smile.gif Ateis ir pas tave ši šventė 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 08, 19:04)
nesiparink, per savaitę, žiūrėk ir įprasi, ir nebeįšoks kas netinkamo burnon.
...

O dėl anabolinio?  g.gif  Tavo šlapimas pasakytų- jo spalva, tankis, pH .

Na taip, bandysiu ramiai, po truputį, "neforsuodama", dėkui.
Dėl tyrimų, reikėtų gal pasigilint , neseniai dariaus tai gydytoja sakė, kad normoj, o man nei juos rodė, nei būčiau ką supratus. unsure.gif Spalva tai šviesi. Aš kažkokių ph juostelių turiu, kosmetikos gamybai naudojau, o gal pabandyt? Gal ne itin tikslios, bet vis tiek į kurią nors pusę parodytų ?g.gif
Atsakyti
Keleta dienu valgau braskes, na ir sumaisties jie man pridare. Kazko norisi pastoviai, pilvas kartais ispustas, gal atprato zarnynas nuo tokio maisto, nes daugiau nei pusmeti beveik nevalgiau vaisiu g.gif
Bet - dingo celiulitas thumbup.gif biggrin.gif , labai ten jo ir nebuvo, bet budama maudimuke visada stebedavau kojas, kai sededama keliau viena ant kitos, o dabar is iprocio paziurejau, o oda ligi ir suspausta smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2014 06 09, 08:47)
Na taip, bandysiu  ramiai, po  truputį, "neforsuodama", dėkui.
Dėl tyrimų, reikėtų gal pasigilint , neseniai dariaus tai gydytoja sakė, kad normoj, o man nei juos rodė, nei būčiau ką supratus. unsure.gif Spalva tai šviesi. Aš kažkokių ph juostelių turiu, kosmetikos gamybai naudojau, o gal pabandyt? Gal ne itin tikslios, bet vis tiek į kurią nors pusę parodytų ?g.gif


taip, mėgink, matuok, ir dar stiklainį užsukusi paplak. Ar putos yra ar nėr, ar ilgai išbūna.
O gydytojų normos yra kitokios, nei mūsų -jiem normalu pH 5-7, o mums paros vidurkio reikia ~6,2.
Papildyta:
QUOTE(ivetacom @ 2014 06 09, 09:13)
Keleta dienu valgau braskes, na ir sumaisties jie man pridare. Kazko norisi pastoviai, pilvas kartais ispustas, gal atprato zarnynas nuo tokio maisto, nes daugiau nei pusmeti beveik nevalgiau vaisiu g.gif

man irgi- atsirado alkis, vos po braškių valgymo, kai anksčiau iki 1-2 dienos galėdavau ramiai bimbinėt. Ir pilvas urzgia -nepatenkintas. O jau ir trešnės raudonuoja-viena laimė- nei braškės, nei trešnės pas mane nėra saldžios.
teisingai rašė HS :
Netikite tuo, kas čia rašoma? Tada jums belieka praktiškai įsitikinti fruktozės pertekliaus nauda – išmeskite iš savo raciono viską, kas turi daug fruktozės, taip pasimaitinkite ilgesnį laiką, o tada ir padiskutuosim apie jūsų savijautą ir sveikatą.

Dar pernai pastebėjau- prasidėjus uogų-vaisių sezonui- akys pradėjo bijot monitoriaus ir perštėt, šiek tiek pablogėjo regėjimas. Taigi, dabar stengiuos neėst daugiau nei 200-300 gr ant karto
QUOTE
Bet - dingo celiulitas thumbup.gif  biggrin.gif ,

aha, aš irgi dukrai nesenai gyriausi- jokių celiulitų.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 09, 00:21)
Daug vitaminu mums pagamina zarnyno bakterijos, maitink jas skaidulomis. Kapok visokius zalesius ir malk dantimis, o ne blenderiu biggrin.gif o organu mesa valgai?

Nelabai valgau organu mesa.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 08, 22:30)

P.s. Siandien suzinojau, kad visos mano chebros panos laukiasi, net asara nubraukiau... O as dar liepos laukiu, kol neurologa pamatysiu. Dieve, pasiimk ta issetine is manes.


Na taip liūdnai nuskambėjo, net susigraudinau. Mergyt, viskas bus gerai, tu jau tiek dėl savęs (tuo pačiu ir dėl kitų) padarei, kad likusi kelio dalis tikrai įveikiama 4u.gif
Atsakyti
pritariu Jolei drinks_cheers.gif
Lumi- tiek daug pasiekei, kad negaliu tavimi nesižavėti. Būsi ir tu mamyte nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 06 09, 09:13)
Bet - dingo celiulitas thumbup.gif  biggrin.gif , labai ten jo ir nebuvo, bet budama maudimuke visada stebedavau kojas, kai sededama keliau viena ant kitos, o dabar is iprocio paziurejau, o oda ligi  ir suspausta smile.gif .

O man Rokas aiškino ir įrodinėjo, kad celiulitas nedigsta...kad odos pažeidimai neatsistato... g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 06 09, 15:34)
O man Rokas aiškino ir įrodinėjo, kad celiulitas nedigsta...kad odos pažeidimai neatsistato... g.gif


(1) kažkodėl manau, kad celiulitas nėra odos pažeidimas;
(2) pas mane dingo (su paleo nesusiję - buvau labai daug svorio priaugus per nėštumą ir tada kojos atrodė "baisiai gražios" - nukrito svoris, dingo ir "grožis").
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 09, 05:28)
Jei dievulis nesusimylės - pati įveiksi  4u.gif
Be to, gal ir geriau, kai mažulis gims pavasarį/vasarą  mirksiukas.gif
Labai, labai uzsinores ir bus. p.s. anksciau metuose gime vaikai turi amziaus pranasuma pries bendraamzius mirksiukas.gif jeigu jau planuojat, tai imkit zieminuka ar ankstyva pavasarinuka biggrin.gif

as taip pat tikiu, kad celiulitas nera odos pazeidimas. paprasciausiai riebaliokai poodiniam sluoksni kaupiasi netolygiai - kur odos jungiamieji dariniai gaunas idubimai, o kur ju nera - iskilimai. stai jums ir apelsino zieveles vaizdelis. o is tiesu, tai reklamos isplautos galveles tongue.gif

Nidulia, kodel manai, kad B truksta? as jau dvi savaites Cronometer registruoju, kiek privalgau, tai B-grupe praktiskai visada 100%+, o daznai ir 200%+, tik mesytes nepamirsk uzvalgyt ta diena ir problemu nera. o stai kalcio ir gelezies, tai per kancias i zvaigzdes, kad tuos 100% sukrapstyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 09 birželio 2014 - 16:52