Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

na tai pasilinksminkim ir daugiau http://newrezume.org...2014-05-11-3611

kuri išdrįstų tokį undaroką apsimaut ir gatvėn išeit? ? biggrin.gif
Atsakyti
Man prasyciau su riestu ir ispuoseletu sikniuku biggrin.gif
Atsakyti
Savaitgalis - daugiau laiko pamąstymams, daugiau noro kažką išbandyti, save palepinti įvairesniu ir sveikesniu maistu ax.gif
Kokia jūsų nuomonė apie Nutribullet trintuvus? Daržovėms, žinoma, ne vaisiams. Tiesiog tam, kad daugiau sutilptų taip reikalingų daržovių, žolių. Na, ir įvairiau, greičiau. Ar naudojate kas? Ar, vis tik, geriau ilgai kramtyti savo "smulkintuvu", kurio apsisukimų dažnis per minutę kiek mažėlesnis biggrin.gif
Ir dar - iš kitos operos - gal žinot, kur atlieka žarnyno grybelio tyrimus (geriau būtų vakarų Lietuvoj).
Atsakyti
Vilniuje tai cia
http://www.mikrobas....ai-tyrimai.html
Atsakyti
Sveikos,
retai beužsuku smile.gif
Kažin, kaip temos nėštukėms skasi nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 06, 13:59)
Kai mityboje bus mažiau angliavandenių, kasa nustos gamint insulino perteklių, o kai sumažės insulino, stabilizuosis tavo cukrus. Todėl paleo tau idealiai tinka- tik tas medžiagų apykaitos sutrikimas- vadinamas gliukogeninis disbalansas yra gan bjaurus, trauka prie saldumynų kiš koją.

Na, skaitymo ir studijavimo per akis, matau turėsiu doh.gif O ir perversti smegenis į kitą pusę užtruks. Kol kas stengsiuosi mažint mažint ir mažint. Aš tokia priklausoma nuo duonos juodos,vakar pusryčiams tik puselę , šiandien jau apsiėjau, bet va užsimirštu dar, ledų nė nepastebėjau kaip porcija įlindo unsure.gif
Na, bet gal po truputį įprasiu. o gal po truputį negerai, gal drąstiškai imtis? Kol kas dar nežinau ką ir kaip man galima bus valgyti, kol išsistudijuosiu viską. Bandysiu pradžioje išbraukti grūdus bulves ir cukrų. Išsigandau paskaičiusi, kad glikogeniniam žmogui pomidorų negalima. Pomidorus labai mėgstu, žiauroka būtų unsure.gif Jei man glikogeninis disbalansas, tai aš iš tokių? Ir turbūt anabolinis, nes aš iš tų kam riebalai labai kaupiasi, antsvoris. Cholesterolis kol kas normoj mano, bet turiu padidėjusią riziką, giminėj cholesterolis didelis, ne vienas miręs nuo užsikimšusių kraujagyslių. Dar dėl saldiklių klausimas: stevia, medus, agavų nektaras.. ar galima ko nors iš jų? Gliukozės tablečių jau nusipirkau. O riebalų kokių dar? Kokoso aliejaus ir alyvuogių turiu, kitų negalima, jei gerai supratau g.gif Kol kas dar mažai žinau, tad būčiau dėkinga už pastabas dėl mitybos, kad ko nereikia neprivalgyčiau. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Iskilo man tokis klausimelis. O is kuriu maisto produktu mes gauname vit. D ir ar pakankamai jo gauname? Kazkokaip nervai nikciortu, gal kazko man truksta.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 08, 17:44)
Iskilo man tokis klausimelis. O is kuriu maisto produktu mes gauname vit. D ir ar pakankamai jo gauname? Kazkokaip nervai nikciortu, gal kazko man truksta.

Suaugusiam žmogui rekomenduojama vitamino D paros norma yra 5 mikrogramai.

Kada paskutinį syk silkę valgei? Ar saulėj buvai?
1. Ungurys, rūkytas 36.00 μg
2. Ungurys 30.00 μg
3. Upėtakis, vaivorykštinis 13.60 μg
4. Lašiša 12.50 μg
5. Skumbrė, konservuota pomidorų padaže 10.00 μg
6. Upėtakis, margasis 9.00 μg
7. Otas 9.00 μg
8. Ikrai, raudonieji ir juodieji 8.30 μg
9. Silkė, Atlanto, sūdyta 8.30 μg
10. Baravykai 7.53 μg
11. Margarinas "Hushals Eve" 7.50 μg
12. Margarinas "Rama" 7.00 μg
13. Kiaušinių milteliai 5.50 μg
14. Karpis 5.00 μg
15. Silkė, Atlanto, marinuota 5.00 μg
16. Tunas 4.50 μg
17. Kiaušiniai 4.11 μg
18. Nenugriebto pieno milteliai 4.03 μg
19. Kondensuotas pienas be cukraus 4.03 μg
20. Kiaušinių trynys 4.00 μg
Žmogaus organizme susidaro vitaminas D3, augaluose D2, abi šios medžiagos turi tokį patį poveikį. Vitaminas D labai svarbus fosforo ir kalcio, pagrindinių kaulų ir dantų sudedamųjų dalių apykaitai.  Vitaminas D taip pat gerina magnio pasisavinimą. Kasdien 10 minučių būnant saulėje vitaminu D visiškai apsirūpinama. Vitamino D preparatus rekomenduojama naudoti saikingai, nes labai pavojingos per didelės dozės.

Greičiausiai esmė ne gavime, o pasisavinime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 08 birželio 2014 - 17:15
Susibalamutinau. Ne apie D o apie B norejau klausti doh.gif Silke senokai valgiau.
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2014 06 08, 17:24)
Na, skaitymo ir studijavimo per akis, matau turėsiu  doh.gif  O ir perversti smegenis į kitą pusę užtruks. Kol kas stengsiuosi mažint mažint ir mažint. Aš tokia priklausoma nuo duonos juodos,vakar pusryčiams tik puselę , šiandien jau apsiėjau, bet va užsimirštu dar, ledų nė nepastebėjau kaip porcija įlindo  unsure.gif
Na, bet gal po truputį įprasiu. o gal po truputį negerai, gal drąstiškai imtis? Kol kas dar nežinau ką ir kaip man galima bus valgyti, kol išsistudijuosiu viską.  Bandysiu pradžioje išbraukti grūdus bulves ir cukrų. Išsigandau paskaičiusi, kad glikogeniniam žmogui pomidorų negalima. Pomidorus labai mėgstu, žiauroka būtų  unsure.gif Jei man glikogeninis disbalansas, tai aš iš tokių? Ir turbūt anabolinis, nes aš iš tų kam riebalai labai kaupiasi, antsvoris. Cholesterolis kol kas normoj mano, bet turiu padidėjusią riziką, giminėj cholesterolis didelis, ne vienas miręs nuo užsikimšusių kraujagyslių.  Dar dėl saldiklių klausimas: stevia, medus, agavų nektaras.. ar galima ko nors iš jų? Gliukozės tablečių jau nusipirkau.  O riebalų kokių dar? Kokoso aliejaus ir alyvuogių turiu, kitų negalima, jei gerai supratau  g.gif  Kol kas  dar mažai žinau, tad būčiau dėkinga už pastabas dėl mitybos, kad ko nereikia neprivalgyčiau. Dėkui  4u.gif

nesiparink, per savaitę, žiūrėk ir įprasi, ir nebeįšoks kas netinkamo burnon. Man maždaug trijų dienų reikėjo atprast nuo užkandžiavimo. Stebėk savijautą, nes mes visai nenorim, kad rimtas hipoglikemijos priepuolis tave ištiktų.
Pasiskaityk kas iš tiesų užkiša kraujagysles. ir pratinkis gyvent nesaldų gyvenimą.
O dėl anabolinio? g.gif Tavo šlapimas pasakytų- jo spalva, tankis, pH .
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 08, 19:04)
nesiparink, per savaitę, žiūrėk ir įprasi, ir nebeįšoks kas netinkamo burnon. Man  maždaug trijų dienų reikėjo atprast nuo užkandžiavimo. Stebėk savijautą, nes mes visai nenorim, kad  rimtas hipoglikemijos priepuolis tave ištiktų.
Pasiskaityk kas iš tiesų užkiša kraujagysles. ir pratinkis gyvent nesaldų gyvenimą.
O dėl anabolinio?  g.gif  Tavo šlapimas pasakytų- jo spalva, tankis, pH .



Sveikos, prisiskaičiau dabar apie uždegimus organizme, taip pat kažkada HS buvo straipsnis - Nugalėk išsėtinę sklerozę.
Man kilo klausimas, ką galvojate apie sisteminius enzimus ir jų vartojimą profilktiškai?

http://pasveik.info/...imu-privalumai/
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 06 08, 21:18)
Sveikos, prisiskaičiau dabar apie uždegimus organizme, taip pat kažkada HS buvo straipsnis - Nugalėk išsėtinę sklerozę.
Man kilo klausimas, ką galvojate apie sisteminius enzimus ir jų vartojimą profilktiškai?

http://pasveik.info/...imu-privalumai/


Kiekvienoje organizmo lasteleje yra tukstanciai fermentu (enzimu), kurie dalyvauja skirtingose reakcijose. Klausimas- kokie fermentai yra sukisti tuose papilduose? Ir ar jie "isgyvena" skrandzio sultyse, ar pasisavina zarnyne? Organizme fermentai sintetinami is amino rugsciu, kurios gaunamos is baltymu. As manau, kad neverta metyti pinigu, o geriau nusipirkti kokybiskesnes mesytes, zuvytes ar kito baltymu saltinio, geriau kaimiska kiausini suvalgyti ir gausit tas amino rugstis. O organizmas pats zinos kaip tuos fermentus pasigaminti ir butent tokius, kokiu jam reikia ir ten kur reikia.

P.s. Siandien suzinojau, kad visos mano chebros panos laukiasi, net asara nubraukiau... O as dar liepos laukiu, kol neurologa pamatysiu. Dieve, pasiimk ta issetine is manes.

Atsakyti