Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Dabar pasiskaičiau dar apie paviršiaus tankio matavimą urotenziometru.
O lyginamojo tankio matuokliu (t.y. aerometru) matuojamas šlapimo lyginamasis tankis? Man iki šiol kažkaip tai atrodė vienas ir tas pats parametras ax.gif
O tai reikalingas tas urotenziometras g.gif
Kiek suprantu, ir gliukozei matuot kažkokio matuoklio reikia mastau.gif Na, kad bent kažkiek gaudytis, bent kažkiek valdyt situaciją...
voresta, gelbėk! 000189.gif
Atsakyti
Laba diena,
Bandau " prisimatuot " Paleo ir aš, bet mažokai randu informacijos, anglų k. neskaitau :-( Paskutinę temą jūsų pasklaidžius supratau, kad, oi daug gilintis dar teks :-)
Kadangi turiu problemą su kartais "krentančiu" cukrum, tikėjausi, kad Paleo padėtų tą cukrų pareguliuoti. Nepavalgius ilgesnį tarpą užeina silpnumas, drebėjimas rankų, išpila prakaitas ir pan., skubiai reikia kažko, pageidautina saldaus užvalgyt. Supratau, kad organizmui persirikiuojant į Paleo režimą dažnai ir visai sveikam būna silpna , tai abejonės kamuoja ar su tuo įmanoma tvarkytis kažkaip. Tuo labiau ir dirbti reikia kasdien, atostogų nėra, kad persipratinti. Norėjau paklausti gal susidūrėt, ar tiktų su šia problema Paleo, gal neverta studijuoti, o geriau ieškotis kito kitybos būdo? Ačiū atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 21:06)
kurioje vietoje?smile.gif
As gal patirties neturiu, bet mano turimos juosteles man nepatiko o ir gradacija ne kas 0.5 o kas 1 - grubi.
Rokas sias siulo:
http://www.ebay.co.u...=item483cb4002f
ir kainuoja kapeikas jei pasidalinti, nes  100 - labai daug.


Sitos neblogos, matuoja daug parametru. Cia tos pacios, paziurekit kiek parametru matuoja. Rasa:), kurias galvoji imti?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 05, 16:02)
kaip nežinai, jis gi užfiksuotas,tyrimo protokole, jei  metabolizmo tyrimą dareisi.
pas ketogenikus-katabolikus insulino net per daug, hiperinsulemija, todėl ir vystosi tas atsparumas jam.
O kol gliukozė per inkstus iš kraujo pašalinama (jos aukštas lygis kraujyje kurį laiką būna, jei privalgoma daugiau anglių) spėja pridirbti bėdų.
Pas vyreli po saldesnio vyno taurės, užkandant  geru šokoladu,  užfiksavom  net 21 mmol/l .  O su tokiu pat racionu man tik 7 mmol/l .
Taigi, jo  atsparumas insulinui niekur nedingo. Todėl  daugiau anglių jam negalima ir ko gero nebegalima bus ..
Todėl ir siūlau pasimatuoti, jei griešysi. Kad noras praeitų  biggrin.gif
Na, bet visai  gali būt kad tu nesi tiek toli nuėjus, tavo atsparumas mažesnis ir tie skaičiukai gliukometre visai normalūs bus.. Aš tik kalbu iš savo patirties.


radau 1,02 tankis buvo, ph 5-6 g.gif o Jūs gliukozę kraujyje matavot?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 05, 17:05)
Sitos neblogos, matuoja daug parametru. Cia tos pacios, paziurekit kiek parametru matuoja. Rasa:), kurias galvoji imti?

Net nežinau g.gif Man patiko vorestos pasiūlytas variantas: įsigyti aerometrą šlapimo tankiui matuoti ir šias juosteles pH matavimams (gradacija kas 0.25). Bet tam ir atgaivinau šią temą, kad surast geriausią variantą. Tiesa, daugiau užsakymų nebegaliu priimti, nebent kuri persigalvotų. Ir nežinau, ką Nidulia planuoja - ar prie mao užsakymo norės jungtis, ar pati užsakinės.
Atsakyti
Supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 05, 17:21)
Supratau smile.gif

Pačią esu "įtraukusi" į norinčiųjų sąrašą, nes pirmoji pasiprašei į kompaniją mirksiukas.gif
Nebent persigalvosi - kitokių norėsi. "Sąraše" Nidulia (neaišku), LumiLumi (neaišku), ir man a.ž. parašiusios Ivetacom bei Kamelija (jei "betilps") ax.gif
Atsakyti
Paskambinau pazistamai ir pasiteiravau, kokius phmetrus firma siulo. Sulauksiu pasiulymo, bus matyt, nes dar neisivaizduoju kokios kainos.
Hehehe, tai va moteros, ne kokia kosmetika ar blizguciai parupo, o visokie aparaciukai, matuokliai, testukai ir tt. Ech tas paleo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 05, 16:15)
Net nežinau  g.gif  Man patiko vorestos pasiūlytas variantas: įsigyti aerometrą šlapimo tankiui matuoti ir šias juosteles pH matavimams (gradacija kas 0.25). Bet tam ir atgaivinau šią temą, kad surast geriausią variantą. Tiesa, daugiau užsakymų nebegaliu priimti, nebent kuri persigalvotų. Ir nežinau, ką Nidulia planuoja - ar prie mao užsakymo norės jungtis, ar pati užsakinės.

O ten Amazone Shipping koks, nes nematau, iherbe tokios ziuriu irgi yra, tk brangesnes truputi http://www.iherb.com...s...r=null&ic=1
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 06 05, 18:14)
O ten Amazone Shipping koks, nes nematau, iherbe tokios ziuriu irgi yra, tk brangesnes truputi http://www.iherb.com...s...r=null&ic=1

Geras klausimas rolleyes.gif Gal kas žinot? iHerb $4 pristatymas. o Amazone?
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 05, 16:27)
Dabar pasiskaičiau dar apie paviršiaus tankio matavimą urotenziometru.
šitas žaisliukas labai vriednas, jo kapiliaras greit šlapimo druskomis užkimba, bet tą dalyką dabar daugmaž galima sužinoti iš šlapimo putojimo ir spalvos. Jei šlapimas panašus į vandenėlį, paplakus neputoja, tai ir jo pav įtempimas bus mažas.
QUOTE
O lyginamojo tankio matuokliu (t.y. aerometru) matuojamas  šlapimo lyginamasis tankis? Man iki šiol kažkaip tai atrodė vienas ir tas pats parametras ax.gif
tankis ir įtempimas -du skirtingi dalykai.
QUOTE
Kiek suprantu, ir gliukozei matuot kažkokio matuoklio reikia mastau.gif  Na, kad bent kažkiek gaudytis, bent kažkiek valdyt situaciją...
voresta, gelbėk! 000189.gif

jei nėra galimo ketogeninio ar gliukogeninio disbalansų (skaičiuojam kvėpavimą) -tai ir gliukozės matuoklis nebūtinas. O kai mes laikomės mažiau angliavandenių mitybos- tai gliukozės šlapime nė nereikia ieškoti. Ketonus matyt irgi nebūtina. Todėl mums visai tiks paprastos, bet tikslesnės juostelės vien pH matuoti. Kam mokėti už tai ko nenaudojam?
Ir nerėkauk- svarbu- noras mokytis, o medicinos žinių čia nereikia (laimė ) Nesudėtingi prietaisai ir nesudėtinga matematika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2014 06 05, 16:33)
Laba diena,
Bandau " prisimatuot " Paleo ir aš, bet mažokai randu informacijos, anglų k. neskaitau :-( Paskutinę temą jūsų pasklaidžius supratau, kad, oi daug gilintis dar teks :-)
Kadangi turiu problemą su kartais "krentančiu" cukrum, tikėjausi, kad Paleo padėtų tą cukrų pareguliuoti. Nepavalgius ilgesnį tarpą užeina silpnumas, drebėjimas rankų, išpila prakaitas ir pan., skubiai reikia kažko, pageidautina saldaus užvalgyt. Supratau, kad organizmui persirikiuojant į Paleo režimą dažnai ir visai sveikam būna silpna , tai abejonės kamuoja ar su tuo įmanoma tvarkytis kažkaip. Tuo labiau ir dirbti reikia kasdien, atostogų nėra, kad persipratinti. Norėjau paklausti gal susidūrėt, ar tiktų su šia problema Paleo, gal neverta studijuoti, o geriau ieškotis kito kitybos būdo? Ačiū atsakiusioms

Mano nuomone, tau jau būtinai reikia paleo, nes toliau problemų su sveikata tik daugės.
Pirmas dalykas, ką turi padaryti, ramiai pritūpti ir susiskaičiuot savo kvėpavimą.
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas:5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60:5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą).

O toliau bus matyt.
Atsakyti