Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Uz siuntima susimokesiu smile.gif
Del galiojimo, manau turetu tikrai ne vienerius metus galioti. Priklauso ir nuo laikymo salygu, jos bijo dregmes.
Atsakyti
As irgi juosteliu imciau, jei kas siustu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 05, 00:30)

Tik kad niekas nepaprotina, kiek jos galioja praėmus ir kiek reiktų vienam pirktis - kas kiek daroma ir t.t. - suprantu, kad kiek nori - tiek daraisi, ale kaip praktiškai ir optimaliai išeina?

iš pradžių, smalsumui patenkint darysies dažniau, gal dar norėsi artimųjų šlapimą patikrint, dar seilių pH matuojamas, tai vienam žmogui, paros tyrimui reiks 4 juostelių . Paskui, pavyzdžiui aš, pasitikrinu kartą per 3 mėnesius, kad matyti esamą padėtį. Pilnai pakanka, nes tie pokyčiai lėti.
Atsakyti
[/quote]
nebūčiau nė pagalvojus, kad šioj temoj gali būti pažerta tiek skanėstų receptų bigsmile.gif
[/quote]
o aš jau pasiilgau skanių receptukų temukėj, ačiū kad pasidalinot thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 05, 09:46)
...tai vienam žmogui,  paros tyrimui reiks 4 juostelių . Paskui, pavyzdžiui aš,  pasitikrinu kartą per  3 mėnesius, kad matyti  esamą padėtį. Pilnai pakanka, nes  tie pokyčiai lėti.

O nėra taip, kad praėmus pakuotę, reikia per mėnesį sunaudot? Nes kažkuri čia forume lyg rašė taip. O jei galima didesnį kiekį ilgesniam laikui užsipirkti - tai gerai.
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 05, 01:02)
Uz siuntima susimokesiu smile.gif

Dėl to nesuabejojau mirksiukas.gif Tik prisiminiau, kaip kartą panašiai plaukų dažus užsakinėjom - ir, kai LT registruotomis siuntomis dalijomės, tai praktiškai nieko nesutaupėme rolleyes.gif
Na, kaip suprantu, pačiai užvedus tą reikalą, reikia pačiai ir vystyt - tai darysiu užsakymą aš (nebent kas pageidaujat mirksiukas.gif ) Manau, reikalui esant, galima ir 2 pakuotes užsakyt - neviršytume 75 Lt, muito mokesčio neuždėtų. Tai parašykit a.ž., kas kiek norėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 05 birželio 2014 - 10:39
Sveikos, na kaip sekasi gyventi su Paleo? Taip greit prikalbat temą, nespėju sekti 4u.gif

Aš dar truputį su nukrypimais, bet jau vis geriau. Jei sugriešinu, bent stengiuosi kad tai būtų vienkartinis valgymas ir kitą kartą sąžiningai laukiu kol išalksiu.

Svoris nukrito, dar norėčiau kokia pora kg nuridenti, bet iš esmės patenkinta.

Tik pas mane baisus nerimas dėl veido odos, atrodo per paskutinius pora metų akyse suvyto..

Sausėja be galo, tonuso nėra, nebeišmanau kuo tepti. Gal kurios, ypač iš besilankiusios seminaruose, gali patarti kuo pamaitinti ją iš vidaus, gal kokių papildų, vitaminų pagerti.

Beje, buvau susigundžiusi Karaliūnaitės kremais. Parekomendavo vieną mano odai.. Kažkokia tragedija, nesupratau kas vyksta, po savaitės tepimo taip sukrito oda, gilios raukšlės pasidarė aplink nosį. Mečiau aš jį, masažavau kelias dienas, kiaušinio trynio vis kaukę dėjau, tfu tfu, lyg ir atsistatė.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 03, 23:05)
As savo vestuvinio torto gabaleli valgiau, po beveik metu paleo, ir kai visi alpejo, koks skanus tortas, man jis buvo nieko ypatingo, tik burna apsivele nuo biskvito, jokio stebuklo ir nieko super skanaus... skonio receptoriai nebe tie.
Kazkur interneto platybese buvau radus paleo mascarpones ledus. Taip pat galima saldyta banana sublenderiuoti, puikus ledai gaunasi wink.gif



as dariau neseniai - graikisas jogurtas su mango saldytu.
arba kaip sakai maskarpone su bananais lb gerai smile.gif
noriu dar isbandyti kokoso krema su kokiu fruktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 21:45)
ni ni- su juo nesiginčinu schmoll.gif , man iki jo- kaip pėškom iki mėnulio lotuliukas.gif ką liepė tą ir valgyk- mes kiekvienas dar kitokių niuansų, matyt, turim, į kuriuos jis atsižvelgia.


kad man rodos jei jau vienodi disbalansai tai panaši ir mityba g.gif , gal Jūsų vyras jau buvo išbridęs iš ketogenino ir su katabolniu tą grietinę samčiais valgė ... nes juk mitybos rekomendacijos principas, neduot to maisto, kurį jis vartoja, tai keto važiuoja ant sočiųjų riebalų, tai logiška atimt sočius riebalus, kad pradėtų važiuot ant gliukozės g.gif


QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 22:04)
Kamelija, kokie tavo dar nukrypimai be ketogeninio (anaerobinis/disaerobinis...)?


disaerobinis, t.y. katabolinis


QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 23:06)
kurioje vietoje?smile.gif



dėl per mažo KMI. Man irgi niekas neauga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 05, 14:01)
kad man rodos jei jau vienodi disbalansai tai panaši ir mityba g.gif , gal Jūsų vyras jau buvo išbridęs iš ketogenino ir su katabolniu tą grietinę samčiais valgė ... nes juk mitybos rekomendacijos principas, neduot to maisto, kurį jis vartoja, tai keto važiuoja ant sočiųjų riebalų, tai logiška atimt sočius riebalus, kad pradėtų važiuot ant gliukozės g.gif

ketogeninio disbalanso priežastis - atsparumas insulinui, gliukozė nebepatenka į ląsteles, su šlapimu pašalinama, o organizmas energijai gaminti naudoja riebalus- kūno ar gautus su maistu. Jo kraujo pH indeksas buvo -12, šlapimo pH vidurkis, mažiau nei 5. pirmą pusmetį nieko, svoris stovėjo vietoj, per antrą priaugo 10 kg raumenų, bet, kadangi nesportavo tai raumenys daugiau atsirado ant tų kūno dalių, kurios dirbo- rankų . Pagaliau pamačiau savo vyro bicepsus- iki tol buvo rankos kaip makaronai- ilgos ir lygios, lotuliukas.gif nors jo darbas fizinis.
Kadangi darbas fizinis, energijos reikia daug, tai matyt, ir paskyrimas buvo kitoks, nei tau.
kaip suprantu, kol neišnyks tas atsparumas insulinui, daug gliukozės nereikia. Ji vis vien nepatenka kur reikia ir lieka kraujyje plaukioti, todėl, jei kada sugriešysi kažkuo labiau, pasimatuok gliukomačiu- turėsi įrodymų, kad geriau negriešyt, nes aukšti cukrūs kraujyje labai kenkia smulkiom kraujagyslėms, prastėja regėjimas.
QUOTE
dėl per mažo KMI. Man irgi niekas neauga  schmoll.gif

Kantrybės, reikia laiko, turi keistis šlapimo pH ir tankis, tai rodys kad eina geryn, o jau vėliau priaugsi ir svorio. O jei valgysi daugiau baltymo nei tau paskirta, šlapimas eis rūgštyn (manajam taip nutiko).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 birželio 2014 - 13:36
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 05, 15:30)
Kantrybės,  reikia laiko, turi keistis šlapimo pH ir tankis, tai rodys kad eina geryn, o jau vėliau  priaugsi ir svorio. O jei valgysi daugiau baltymo nei tau paskirta, šlapimas eis rūgštyn (manajam taip nutiko).


nu matuosiu tankį, jei man dar liks tų nebrangių aerometrų, nors nežinau koks anksčiau buvo doh.gif
o insulino pas mane per mažai kraujyje, glikuotas hemoglobinas geras, ties mažaja riba, tai gal ta gliukozė rimtai visa į tualetą išeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 06 05, 13:13)
Sveikos
Tik pas mane baisus nerimas dėl veido odos, atrodo per paskutinius pora metų akyse suvyto..

Sausėja be galo, tonuso nėra, nebeišmanau kuo tepti. Gal kurios, ypač iš besilankiusios seminaruose, gali patarti kuo pamaitinti ją iš vidaus, gal kokių papildų, vitaminų pagerti.
papasakok daugiau apie savo paleo nes pas kiekvieną jis kitoks. Kažko negauni su maistu. g.gif Kokio BRA santykio prisilaikai ?
Mano veido oda švelni dabar kaip kūdikėlio be jokių kremų- tik labai apgailestauju kad šitos mitybos neradau anksčiau, dabar laikrodžio atgal nebepasuksi.
QUOTE
Beje, buvau susigundžiusi Karaliūnaitės kremais. Parekomendavo vieną mano odai..

koks riebalas tame kreme panaudotas buvo?
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 05, 14:41)
nu matuosiu tankį, jei man dar liks tų nebrangių aerometrų, nors nežinau koks anksčiau buvo doh.gif
kaip nežinai, jis gi užfiksuotas,tyrimo protokole, jei metabolizmo tyrimą dareisi.

QUOTE
o insulino pas mane per mažai kraujyje, glikuotas hemoglobinas geras, ties mažaja riba, tai gal ta gliukozė rimtai visa į tualetą išeina  g.gif

pas ketogenikus-katabolikus insulino net per daug, hiperinsulemija, todėl ir vystosi tas atsparumas jam.
O kol gliukozė per inkstus iš kraujo pašalinama (jos aukštas lygis kraujyje kurį laiką būna, jei privalgoma daugiau anglių) spėja pridirbti bėdų.
Pas vyreli po saldesnio vyno taurės, užkandant geru šokoladu, užfiksavom net 21 mmol/l . O su tokiu pat racionu man tik 7 mmol/l .
Taigi, jo atsparumas insulinui niekur nedingo. Todėl daugiau anglių jam negalima ir ko gero nebegalima bus ..
Todėl ir siūlau pasimatuoti, jei griešysi. Kad noras praeitų biggrin.gif
Na, bet visai gali būt kad tu nesi tiek toli nuėjus, tavo atsparumas mažesnis ir tie skaičiukai gliukometre visai normalūs bus.. Aš tik kalbu iš savo patirties.
Atsakyti