Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 04, 20:28)
kažkaip į mane panaši darais  g.gif


kurioje vietoje?smile.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 21:04)
Vis tik, kurias ir iš kur geriau pirkti? Ar, perkant iš Amerikos, neuždeda muito mokesčio, jei viršyjama 75 Lt suma (kaip iš iHerb)?
Woresta su Silver rekomendavo šitas, bet aš čia nematau nei kainos, nei galimybės pirkti - gal žliba esu?  blush2.gif
Nidulia kažkurias išbandė - lyg nelabai gerai matuoja?
Praeitoje temoje lyg Silveris minėjo, kad galėtų pasidalyti?  ax.gif  Ar kas kitas per daug turit?  mirksiukas.gif


As gal patirties neturiu, bet mano turimos juosteles man nepatiko o ir gradacija ne kas 0.5 o kas 1 - grubi.
Rokas sias siulo:
http://www.ebay.co.u...=item483cb4002f
ir kainuoja kapeikas jei pasidalinti, nes 100 - labai daug.
Atsakyti
O gal visai naudinga būtų šitokios juostelės tik pH matavimui (seilėm ir šlapimui +žymiai didesnį tikslumą žada, žingsnis kas 0,25), o tankį matuot aerometru( jį nusipirkus galima matuot šimtus kartų, kol nesudaužysit.)?
Mačiau pasiūlymą (aerometro) už 40 lt paleo mitybos forume.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 22:10)
aerometru( jį nusipirkus galima matuot šimtus kartų, kol nesudaužysit.)?
Mačiau pasiūlymą (aerometro) už 40 lt paleo mitybos forume.

kur tu cia taip pigiai matei?
Atsakyti
\Sveikos.
Kadangi paleo mityba sureguliuoja metabolizmą, ir tai yra pamatuojama kvėpavimu, kraujospūdžiu ir kitais parametrais, siūlau įsigyti areometrų. Jis skirtas šlapimo tankio matavimui. Tai prietaisas skysčio, kuriame jis plūduriuoja, tankiui pagal panirimo gylį matuoti. Kaina - 40 litų su siuntimu visoje lietuvoje.
[/quote]

maniau, matėt.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 05 birželio 2014 - 20:25
Aš visiškai neišmanau apie tuos aerometrus blush2.gif Matuoja šlapimo tankį? daugkartinis? Daugiau prie jo nieko nereikia? Chmm g.gif gal ir geras daiktas.
Atsakyti
Na ką, Nidulia, susidomėjom? Parašiau Vovovkai. Galėsim dalytis patirti ir įspūdžiais mirksiukas.gif
O tos pH matavimo juostelės pradarytos kaži kiek galioja (niekur neradau parašyta). Perkam? mirksiukas.gif Ten dar visokių dalykėlių yra - gal voresta patartų, ko dar naudinga tuo pačiu prigriebt?
Atsakyti
As parasiau vovoka, jau ir atrase, kad turi. Nieko nereikia, tik matuoklio, indo pakankamo gylio ir sysiaus:)
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 22:49)
Aš visiškai neišmanau apie tuos aerometrus  blush2.gif Matuoja šlapimo tankį? daugkartinis? Daugiau prie jo nieko nereikia? Chmm  g.gif gal ir geras daiktas.

ne, nieko sudėtinga , įmeti į indelį su šlapimu ir ten , kur jo skalė yra ties šlapimo paviršiumi, ir yra tas rodmuo- kuo tankis didesnis,šlapime daugiau druskų ir mineralų- tuo mažiau panyra .Ir atvirkščiai. Galima bus matuotis kad ir kasdien . Jei nesukulsi- visą gyvenimą.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 23:53)
As parasiau vovoka, jau ir atrase, kad turi.

Aš irgi susirašiau. Ačiū vorestai už nuorodas. O tu gal nuspręsk, kurias juosteles pirkti mirksiukas.gif ir kaip ten dėl galiojimo pradarius? Bendrai perkam ar atskirai? Gal dar ką? pvz., ar toks daiktas nereikalingas? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 23:53)
Nieko nereikia, tik matuoklio, indo pakankamo gylio ir sysiaus:)

Nuo šiol WC lentynėlėje garbingoje vietoje stovės šampano fužeras lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, jei kas pirksit juosteles, tai noreciau jungtis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 05, 00:00)
Gal dar ką? pvz., ar toks daiktas nereikalingasrolleyes.gif


pažiūrėjau, geresnės tos, kur prasideda nuo 4 ar 4,5 (būna ir toks rūgštus šlapimas) o šitos tik nuo 5,5
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 05, 00:10)
Merginos, jei kas pirksit juosteles, tai noreciau jungtis wink.gif

Manau, chėbroj smagiau (ir pigiau) mirksiukas.gif Nors.. po LT siuntinėt irgi kainuoja rolleyes.gif
Tik kad niekas nepaprotina, kiek jos galioja praėmus ir kiek reiktų vienam pirktis - kas kiek daroma ir t.t. - suprantu, kad kiek nori - tiek daraisi, ale kaip praktiškai ir optimaliai išeina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 04 birželio 2014 - 23:32