Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

matai, gal tave per tiek laiko link katabolizmo nunešė, jei išsiaiškintum, tai galėtum sėst ant cholesterolio, membranas uždarytum ir kraujospūdis gal pakiltų. Bet tam reikia išsiaiškinti su šlapimo parametrais. Pačiai.
Atsakyti
valgau as ir cholesteroli. Slapimas kaip ir anksciau - sviesutis. Su mano turimomis juostelemis, nieko neissiaiskinsiu, nepatinka man jos, toks jausmas, kad bile ka rodo.
Gal man simpatinis kisa koja, gal dar is jo neislipau, neziurint to, kad visus stimuliantus nuemiau?
Atsakyti
O kaip bananus šaldot - nuluptus ir supjaustytus gabaliukais? ax.gif Neparuduoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 16:13)
valgau as ir cholesteroli. Slapimas kaip ir anksciau - sviesutis. Su mano turimomis juostelemis, nieko neissiaiskinsiu, nepatinka man jos, toks jausmas, kad bile ka rodo.
na tai du variantai- su trim sysiaus indeliais eini poliklinikon ir pasidarai tyrimą, arba perki kitas juosteles, kurios smulkiau sugraduotos. Vien skundais nieko neišsiaiškinsi.
QUOTE
Gal man simpatinis kisa koja, gal dar is jo neislipau, neziurint to, kad visus stimuliantus nuemiau?

kraujyje cholesterolis didėja kai yra ar anabolinis ar katabolinis. Šviesus šlapimas- panašiau į anabolinį, tau paišoma anoreksija irgi anabolinėj pusėj- tačiau reikia tikrai pažiūrėt. Tada žinosi ir kokie riebalai būtini, o kokie vengtini.
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 16:39)
O kaip bananus šaldot - nuluptus ir supjaustytus gabaliukais?  ax.gif Neparuduoja? g.gif

nespėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 16:57)
na tai du variantai- su trim sysiaus indeliais eini poliklinikon ir pasidarai tyrimą, arba perki kitas juosteles, kurios smulkiau sugraduotos. Vien skundais nieko neišsiaiškinsi.

kraujyje cholesterolis didėja  kai yra ar anabolinis ar katabolinis. Šviesus šlapimas- panašiau į anabolinį, tau paišoma anoreksija irgi anabolinėj pusėj- tačiau reikia tikrai pažiūrėt. Tada žinosi ir kokie riebalai būtini, o kokie vengtini.
Papildyta:

nespėja  biggrin.gif


Kas gi poliklinikoje darys tyrima is 3 indeliu, jiems gi tik viena duok.
Slapimo ph 5/6, tai kataboliniam toks ph priskiriamas.
O mazas svoris, argi anabolizmo pozymis?
Pozymiai tinka kai kurie is anabolizmo, kai kurie - katabolizmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 birželio 2014 - 16:25
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 15:39)
O kaip bananus šaldot - nuluptus ir supjaustytus gabaliukais?  ax.gif Neparuduoja? g.gif


Sunokusi banana nulupi, supjaustai gabaliukais, meti i maiseli ir i kamera. Niekas neparuduoja.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 17:12)
Kas gi poliklinikoje darys tyrima is 3 indeliu, jiems gi tik viena duok.


kai moki pinigus, ir iš 10-ies indelių, jei reiks, padarys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas tiesa:)
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 13:39)
nelabai suprantu tavo pasakymus, nes mano vyras turėjo tą ketogeninį+ katabolinį/disaerobinį- tai  pieno riebalus samčiais kabino- litras grietinės trim dienom, pati irgi  buvau pasinešus į ketogeninę pusę- tai pieno produktai labai tinkami, ir kiaušiniai- kaip tik.

ketogenikams labiausiai netinka saldumynai t.y. čia netinkamas ingredientas- medus.


nu laba diena doh.gif , štai sakinys iš mano tyrimų atsakymų ir mitybos rekomendacijų
Pagrindinė rekomenacija yra mityboje vengti sočiųjų riebiųjų rūgščių (sviesto ir kitų pieno riebalų, jautienos ir avienos riebalų) ir baltymų pertekliaus, vartoti daugiau cholesterolio (pvz.: kepenis, lašinius ne dešimtimis, o šimtais gramų per parą), ir į mitybą įvesti šiek tiek daugiau angliavandenių (iki 1 vaisiaus per parą), valgymų skaičius per parą neturėtų būti mažesnis nei 3.

tai tipo Rokas į pievas man čia surekomendavo unsure.gif ir dar viena mergina su tokiais pat nukrypimais man rašė į až, jai tokios pat rekomendacijos g.gif

O medus tai niekam netinkamas, kaip ir bananai rolleyes.gif



QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 13:57)
ir as valgiau gabaliuka proginio torto, man ziauriai skanu buvo, nemeluosiu, suesciau dar kelis gabalus bet sazine neleido:)
Nusipirkau Ikejoje indelius ledams gaminti, tai padariau trinto banano, kivio, braskiu ledu. Ir pamirsau, kad yra padaryta.
Vyras vakar pasake, kad dabar jis uzsiims mano maitinimu, nes mato, kad nupezusi visai esu. Tai vakar grikiu man vire su jautiena. Nezinau, mergos, ka man daryti - jegu nera, svoris/kmi -  zemiau leistino maziausio, depresuxa kimba.


kažkaip į mane panaši darais g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 04, 20:28)
nu laba diena doh.gif
tai tipo Rokas į pievas man čia surekomendavo unsure.gif ir dar viena mergina su tokiais pat nukrypimais man rašė į až, jai tokios pat rekomendacijos g.gif



ni ni- su juo nesiginčinu schmoll.gif , man iki jo- kaip pėškom iki mėnulio lotuliukas.gif ką liepė tą ir valgyk- mes kiekvienas dar kitokių niuansų, matyt, turim, į kuriuos jis atsižvelgia.
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 04, 20:28)
Pagrindinė rekomenacija yra mityboje vengti sočiųjų riebiųjų rūgščių (sviesto ir kitų pieno riebalų, jautienos ir avienos riebalų) ir baltymų pertekliaus, vartoti daugiau cholesterolio (pvz.: kepenis, lašinius ne dešimtimis, o šimtais gramų per parą), ir į mitybą įvesti šiek tiek daugiau angliavandenių (iki 1 vaisiaus per parą), valgymų skaičius per parą neturėtų būti mažesnis nei 3.

Kamelija, kokie tavo dar nukrypimai be ketogeninio (anaerobinis/disaerobinis...)?

Ir - vėl norėčiau atnaujinti diskusijas apie šlapimo pH ir tankio matavimo juosteles.
Vis tik, kurias ir iš kur geriau pirkti? Ar, perkant iš Amerikos, neuždeda muito mokesčio, jei viršyjama 75 Lt suma (kaip iš iHerb)?
Woresta su Silver rekomendavo šitas, bet aš čia nematau nei kainos, nei galimybės pirkti - gal žliba esu? blush2.gif
Nidulia kažkurias išbandė - lyg nelabai gerai matuoja?
Praeitoje temoje lyg Silveris minėjo, kad galėtų pasidalyti? ax.gif Ar kas kitas per daug turit? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 21:04)

Woresta su Silver rekomendavo šitas,
tai ne rekomendacija pirkt, o tik pavyzdys, ką jos gali pamatuoti ir, kaip matau, pH labai grubus, skalė galėtų būt ir smulkesnė.
Rekomenduot nieko negaliu, nes neišmanau, nenaudoju jų.
Atsakyti