Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 03, 23:53)
Man tikrai būtų žiauru, jei žinočiau, kad visą likusį gyvenimą aš nei vienos mažytės porcijytės nebesuvalgyčiau, o dabar žinau, kad jei pasitaikys kokia metinė proga pasimėgauti tikrai skaniais, natūraliais, dieviškais ledais - neatsisakysiu, bet tokių paragavus, prastesnių savaime nebesinori, taip ir susilaikau biggrin.gif

oho, kokie pasiryžimai- niekad nežinai kas bus rytoj- o gal kruopas teks valgyt. Iš bado.

O tikrai skanūs ir natūralūs ledai: šviežia grietinėlė (puslitris) ir griežinėliais sušaldytas bananas: sublenderiuojam ir dar užšaldom. Čia porcija pakankama 3 žmonėms, bet tai ne kasdienai- pernai vasarą gal 3 kart dariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 04 birželio 2014 - 09:26
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 03, 22:15)
taigi, žiūrėk lentelę  straipsnio apačioje ir prisilaikyk šiek tiek nuo tų produktų, kur jo daugiau nei 100 mg- lašinys jau valgomas. Nu ne kilogramais.



tai jeigu ketogeninis disbalansas, tai tik steroliai ir leidžiami valgyt, kodėl jai prisilaikyt g.gif tik iš to sąrašiuko dar reiktų išbraukt pieno produktus ir žuvies, lieka tik gyvuliniai.

O va ledus cholesterolinius tai aš žinau kaip pasidaryt bigsmile.gif Tik gaila, kad man grietinėlė netinka doh.gif Išplakti gerai kiaušinių trynius su medum , atskirai išplakt grietinėlę, atskirai kiaušinio baltymus ir viską sumaišyt . Dėt į kamerą nors 4 val. ir kas 1 val. permaišyt. Tiesa į grietinėlę aš dar dėjau mascarponės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 04, 10:53)
tai jeigu ketogeninis disbalansas, tai tik steroliai ir leidžiami valgyt, kodėl jai prisilaikyt  g.gif tik iš to sąrašiuko dar reiktų išbraukt pieno produktus ir žuvies, lieka tik gyvuliniai.


nelabai suprantu tavo pasakymus, nes mano vyras turėjo tą ketogeninį+ katabolinį/disaerobinį- tai pieno riebalus samčiais kabino- litras grietinės trim dienom, pati irgi buvau pasinešus į ketogeninę pusę- tai pieno produktai labai tinkami, ir kiaušiniai- kaip tik.
QUOTE
O va ledus cholesterolinius tai aš žinau kaip pasidaryt  bigsmile.gif Tik gaila, kad man grietinėlė netinka doh.gif  Išplakti gerai kiaušinių trynius su medum , atskirai išplakt grietinėlę, atskirai kiaušinio baltymus ir viską sumaišyt . Dėt į kamerą nors 4 val. ir kas 1 val. permaišyt. Tiesa į grietinėlę aš dar dėjau mascarponės cool.gif

ketogenikams labiausiai netinka saldumynai t.y. čia netinkamas ingredientas- medus.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 04, 00:05)
As savo vestuvinio torto gabaleli valgiau, po beveik metu paleo, ir kai visi alpejo, koks skanus tortas, man jis buvo nieko ypatingo, tik burna apsivele nuo biskvito, jokio stebuklo ir nieko super skanaus... skonio receptoriai nebe tie.
Kazkur interneto platybese buvau radus paleo mascarpones ledus. Taip pat galima saldyta banana sublenderiuoti, puikus ledai gaunasi wink.gif


ir as valgiau gabaliuka proginio torto, man ziauriai skanu buvo, nemeluosiu, suesciau dar kelis gabalus bet sazine neleido:)
Nusipirkau Ikejoje indelius ledams gaminti, tai padariau trinto banano, kivio, braskiu ledu. Ir pamirsau, kad yra padaryta.
Vyras vakar pasake, kad dabar jis uzsiims mano maitinimu, nes mato, kad nupezusi visai esu. Tai vakar grikiu man vire su jautiena. Nezinau, mergos, ka man daryti - jegu nera, svoris/kmi - zemiau leistino maziausio, depresuxa kimba.
Atsakyti
Man skaniausi ledai is avokado, kokoso grietineles ir pistachiju smile.gif O jei dar pritarkuoto migdolo pridet, isvis pasaka ax.gif
Atsakyti
nebūčiau nė pagalvojus, kad šioj temoj gali būti pažerta tiek skanėstų receptų bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2014 06 04, 12:29)
Man skaniausi ledai is avokado, kokoso grietineles ir pistachiju smile.gif O jei dar pritarkuoto migdolo pridet, isvis pasaka ax.gif


o gal galima proporcijas maždaug? Nes labai jau įdomus derinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 06 04, 12:36)
nebūčiau nė pagalvojus, kad šioj temoj gali būti pažerta tiek skanėstų receptų bigsmile.gif
Papildyta:
o gal galima proporcijas maždaug? Nes labai jau įdomus derinys smile.gif

o aš ne ledus, o žaliuosius kokteilius įsibėgėjant vasarai pusryčiam pamėgau:
avokadas+bananas+kivis+braškių (jei po ranka yra)+špinatų puokštelė+alyvuogių aliejaus+jei norisi skysčiau, vandens..-ir į kokteilinę. Gaunas sotus skanus smoothie's 4u.gif.
Atsakyti
Gal turit patarimu, kaip pasikelti spaudima? Pratimai man nepakelia spaudimo, tik pulsa pakelia. Po pasportavimo, kazkiek pailsejusi, pasimatavau, tai spaudimas 94/65 o pulsas 85
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 04, 08:56)
O tai jūs sušaldytus blenderiuojat?
Aš įsivaizdavau, kad pirma sublenderiuot, paskui šaldyt  ax.gif


Aš varau sušaldytus, trintuve, skirta ledui, mano 750 galingumo, eina kaip bitė smile.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 09:24)
oho, kokie pasiryžimai- niekad nežinai kas bus rytoj- o gal kruopas teks valgyt. Iš bado.

O tikrai skanūs ir natūralūs ledai: šviežia grietinėlė (puslitris) ir griežinėliais sušaldytas bananas: sublenderiuojam ir  dar užšaldom.  Čia porcija pakankama 3 žmonėms, bet tai ne kasdienai- pernai vasarą gal 3 kart dariau.


Aš kruopas mėgau ir valgiau, net ne iš bado, turėjau pinigų ir mėsai, bet maniau jos sveikiau biggrin.gif
Ir tuos ledus iš banano ir grietinėlės mėgstu, tik nebešaldau papildomai, sutrinu ir valgau, na bet vakar tavo nuorodoj pažiūrėjau kiek riebioj grietinėj ir grietinėlėj cholesterolio, vadinasi teks dėt stop ženklą g.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 06 04, 12:29)
Man skaniausi ledai is avokado, kokoso grietineles ir pistachiju smile.gif O jei dar pritarkuoto migdolo pridet, isvis pasaka ax.gif


Va čia naujiena, jau svaigstu, tik kokoso grietinėlės neturiu, kur gaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 04, 12:39)
nelabai suprantu tavo pasakymus, nes mano vyras turėjo tą ketogeninį+ katabolinį/disaerobinį- tai  pieno riebalus samčiais kabino- litras grietinės trim dienom, pati irgi  buvau pasinešus į ketogeninę pusę- tai pieno produktai labai tinkami, ir kiaušiniai- kaip tik.


O pas mane ketogeninis/anaerobinis tai nei pieno riebalai, nei jokie kitokie sotieji netinka, bet čia tikriausiai labiau dėl anaerobinio, bet tai kaip tada su ketogeniniu kovot be sterolinių?

ketogenikams labiausiai netinka saldumynai t.y. čia netinkamas ingredientas- medus.

Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 04, 12:57)

Vyras vakar pasake, kad dabar jis uzsiims mano maitinimu, nes mato, kad nupezusi visai esu. Tai vakar grikiu man vire su jautiena. Nezinau, mergos, ka man daryti - jegu nera, svoris/kmi -  zemiau leistino maziausio, depresuxa kimba.

kad tik mačytų, bo jau tavęs gaila klausyt.
Atsakyti
Voresta, bet as nemeluoju, mano savijauta tikrai apgailetina. As nesuprantu, ka darau ne taip, juk valgau sociai pagal paleo, tai kodel man taip xrienova ir svoris toks mazas? Viska esciau, kad tik normaliai jausciausi ir kojas pavilkti galeciau, bet puikiai zinau, kiek negerumu atsikraciau nuemusi angliavandeniu pertekliu, tad ir nesinori visas ligas susigrazinti. Bet tokia savijauta, kokia dabar pas mane - taip pat nedziugina. Kaip man rasti iseiti?
Atsakyti