Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 03, 19:01)
Vis iki galo nesugebu išsiaiškinti, kokie tie steroliniai riebalai?  blush2.gif Jei kas konkrečiai išvardintų - būčiau dėkinga  4u.gif

pasijuokčiau, jei pati iškart būčiau pamačiusi Cholesterolis yra steroliniai riebalai. tačiau tik kokį penktą kart skaitydama pamačiau mirksiukas.gif
taigi, žiūrėk lentelę straipsnio apačioje ir prisilaikyk šiek tiek nuo tų produktų, kur jo daugiau nei 100 mg- lašinys jau valgomas. Nu ne kilogramais.
Papildyta:
QUOTE(JolkitaS @ 2014 06 02, 15:51)


O tu pati Viresta, ką valgai šiuo metu kad gautum pakankamai ląstelienos?

per žiemą taip atsiėdžiau šakniavaisių, kad vos tik piktžolės pasirodė, pradėjau jas valgyt. O kiaulpienes net plėvele pridengus skatinau greičiau augt.
Tinka kiaulpienės, žliūgės ir balandos, dar kartu dedu kokių porų ar cibulaiškių, krapų, kartais ir pirktinio agurko (bet jau savi žydi), ridikėliai eina kartu su visais lapais(savi) rūgštynės, rabarbarų kotai. Ai, kas po ranka papuola biggrin.gif
Jei labai neturiu laiko, tai trilitriniame stiklainyje plaukioja virtų ir paraugintų burokėlių- galima ant greičio pavalgyt.
Dabar jau grietinės turiu sočiai, kasdien melžiu beveik 10 litrų ožkos pieno(3 ožkos), laukiu karvės apsiveršiuojant. Tada jau ir sviestui pakaks.
Atsakyti
Kažkas čia rašė, kad kai nutarė, kad kartą per mėnesį, gali valgyti, ko užsinorės, tai pradingo noras ko nors netinkamo prisivalgyti. Tai žiūriu mano psichika veikia kažkaip kitaip. (Matyt joje ir yra visa storumo problema).
Vakar darbe kolegė šventė jubiliejų. Buvo vaišinama pyragu ir saldainiais.
Tai aš anos minties padrąsinta nutariau, kad nieko nenutiks, jei iš mandagumo suvalgysiu gabaliuką naminio pyrago. O paskui dar vieną saldainį paėmiau. O paskui nepajutau kaip dar keli saldainiai sušoko į burną... Na galvojau, jau tiek to, vakar dieną sugadinau, bet šiandien vėl matinsiuos gerai. Pusryčius pavalgiau normaliai, pietus. Bet iš darbo išėjus neatsilaikiau ir pakeliui suvalgiau labai skanių ledų. Lyg to būtų maža, parėjus namo dar sušlamščiau nuo vaikų likusius blynus. O visai neseniai dar ir šokolado gabalą. doh.gif
Na toks jausmas, kad kažkoks varžtelis smegenyse iškrinta su tuo vienu leidimu sau ir tada viskas pakrinka taip, kad sustoti darosi sunku.
Nežinau kaip susireguliuoti tą savo psichiką. Atrodo lyg sėdėtų viduje koks kenkėjas, kuris tyčia daro priešingai mano sprendimams.
Atsakyti
Nezinau, man nebuna kad noreciau pyragu, bulku ir pan. nesu valgius nuo anos vasaros ju. kazkaip grudai ir bulkos visiskas tabu.

piktnaudziauju bananais, vaisiais, sokoladu , medum kartais...
Atsakyti
Aš kol nevalgiau irgi nenorėjau. Nesuprantu, atrodo ir šiandien net labai nenoriu, bet kažkokia mano dalias tarytum tyčia visa tai valgo ir aš nesugebu pasipriešinti.

Šiaip iš saldumynų labiausiai tai norisi ledų, visada, nuo vaikystės jie buvo mano silpnybė.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2014 06 03, 22:06)
Na toks jausmas, kad kažkoks varžtelis smegenyse iškrinta su tuo vienu leidimu sau ir tada viskas pakrinka taip, kad sustoti darosi sunku.
Nežinau kaip susireguliuoti tą savo psichiką. Atrodo lyg sėdėtų viduje koks kenkėjas, kuris tyčia daro priešingai mano sprendimams.

Man atrodo, kad reikėtų savyje atrasti ne tik "leidimo" mygtuką, kuris "atleidžia varžtus", bet ir "leidimo išjungimo" mygtuką rolleyes.gif - o toks tikrai pas tave yra (tik gal giliau paieškot reikia), jei jau sugebi laikytis paleo mirksiukas.gif . O tada (susilaikius vieną kartelį, atsisakius 1 saldainio) žymiai lengviau susilaikyt ir prieš antrą, ir prieš trečią.
Išbandei 'leidimo" mygtuką - sužinojai, kaip būna, tai kitą kartą jį paspausdama iš karto būk paruošusi ir "leidimo išjungimo" mygtuką mirksiukas.gif Sėkmės!
Atsakyti
As sau leidziu jei kazko uzsimanau ne i paleo tema. Bet suvalgius daznai pasirodo, kad visai nebuvo taip skanu kaip atminty islike.
Pasikeite skonis, nors as tik 3 men paleo. Pvz. Anksciau eilinis juodas sokaladas (Karunos pvz) man buvo nevalgomas nesusipratimas, nes kartus, valgiau tik pieniska ar balta biggrin.gif o dabar 70% sokoladas jau per saldus, 90% pats tas. Nors pastaruoju metu isvis jo nebesinori.
Tiesa buvo tarpas kai norejosi KAZKO tai labai ejo creamed coconut, radau vietinej parduotuvej labai nebloga, bet ir to jau nebesinori. Isvis istikruju be mesos, darzoviu ir kiausiniu siuo metu man nieko nesinori biggrin.gif nebent kad kas man ta mesa su darzovem pagamintu smile.gif
Ai meluoju... su ledais nusidedu kartais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2014 06 03, 21:20)

Šiaip iš saldumynų labiausiai tai norisi ledų, visada, nuo vaikystės jie buvo mano silpnybė.


Aš dar iki paleo ledų suvartydavau vasarą po 3 porcijas minimum, dažnai visa 1 litro dėžė sueidavo, o žiemą irgi neatsisakydavau, nes iš visų saldumynu jie mane labiausiai veža. Bet kažkaip nuo pernai rudens perverčiau savo smegenis ir nusprendžiau, kad jei pakliūsiu į šalį, kur žiauriai skanūs ledai, tai tikrai neatsisakysiu be jokio sąžinės graužimo, bet Lietuvoj pasistengsiu susilaikyti. Taip ir nutiko - lapkritį Sardinijoj, o gegužę Sicilijoj itališkais mėgavausi, bet čia - sausai, nei porcijytės. Ramuma biggrin.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 03, 21:23)
Man atrodo, kad reikėtų savyje atrasti ne tik "leidimo" mygtuką, kuris "atleidžia varžtus", bet ir "leidimo išjungimo" mygtuką  rolleyes.gif  - o toks tikrai pas tave yra (tik gal giliau paieškot reikia), jei jau sugebi laikytis paleo  mirksiukas.gif . O tada (susilaikius vieną kartelį, atsisakius 1 saldainio) žymiai lengviau susilaikyt ir prieš antrą, ir prieš trečią.
Išbandei 'leidimo" mygtuką - sužinojai, kaip būna, tai kitą kartą jį paspausdama iš karto būk paruošusi ir "leidimo išjungimo" mygtuką  mirksiukas.gif  Sėkmės!


Na va, aš tuos leidimo mygtukus būtent su ledais išbandžiau. Man tikrai būtų žiauru, jei žinočiau, kad visą likusį gyvenimą aš nei vienos mažytės porcijytės nebesuvalgyčiau, o dabar žinau, kad jei pasitaikys kokia metinė proga pasimėgauti tikrai skaniais, natūraliais, dieviškais ledais - neatsisakysiu, bet tokių paragavus, prastesnių savaime nebesinori, taip ir susilaikau biggrin.gif
Atsakyti
As savo vestuvinio torto gabaleli valgiau, po beveik metu paleo, ir kai visi alpejo, koks skanus tortas, man jis buvo nieko ypatingo, tik burna apsivele nuo biskvito, jokio stebuklo ir nieko super skanaus... skonio receptoriai nebe tie.
Kazkur interneto platybese buvau radus paleo mascarpones ledus. Taip pat galima saldyta banana sublenderiuoti, puikus ledai gaunasi wink.gif
Atsakyti
Praeitą vasarą aš darydavausi banano-braškių, arba banano ir kitokių uogų ledus, nes mano ankstesnė mityba leido0 vaisius. Dabar kaip supratau, kol svoris gerai neišjudės reikia vengti vaisių.

Nepavyksta man rasti to išjungimo mygtuko, nors tu ką.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 03, 23:05)
As savo vestuvinio torto gabaleli valgiau, po beveik metu paleo, ir kai visi alpejo, koks skanus tortas, man jis buvo nieko ypatingo, tik burna apsivele nuo biskvito, jokio stebuklo ir nieko super skanaus... skonio receptoriai nebe tie.
Kazkur interneto platybese buvau radus paleo mascarpones ledus. Taip pat galima saldyta banana sublenderiuoti, puikus ledai gaunasi wink.gif


Vat visokie tortukai, pyragiukai ir man nebelabai, kažkaip atpratau ir nebesinori, nors kiti valgo ir kaifuoja. Nu bet šviežūs, natūralūs ledai man dar vis silpnybė, gerai kad pas mus jų nėra, tai visai ramu. Sušaldytą bananą blenderiuoju, maskarponės kartais įmetu, dar kokią braškę ar vyšnią šaldytą, nes net bananas vienas jau man šiek tiek per saldu. Keičiasi skonio receptoriai tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 04, 09:00)
Sušaldytą bananą blenderiuoju, maskarponės kartais įmetu, dar kokią braškę ar vyšnią šaldytą, nes net bananas vienas jau man šiek tiek per saldu. Keičiasi skonio receptoriai tai tikrai  smile.gif

O tai jūs sušaldytus blenderiuojat?
Aš įsivaizdavau, kad pirma sublenderiuot, paskui šaldyt ax.gif
Atsakyti
Ledams geriausia blendriuoti sušaldytus ir vos vos atšilusius, kad nebūtų tokie kaip kaulas.
Nes jei sušaldysi sublenderiuotus, tai tikriausiai neturės to purumo, kaip ledai.
Atsakyti