Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

paskaičiau- merginos su cholesterolio bėdom- ar jūs prisižiūrit, kad beveik pusę jūsų suvalgomų angliavandenių sudarytų skaidulos, kitaip ląsteliena, dar kitaip inertinai? Nes gal žarnyno mikrobai, kurių padermės keičiasi perėjus į paleo, neturi iš ko gaminti tam tikrų rūgščių , ir tai gal duoda tuos cholesterolio augimus? Nes kažkaip mums, su didesniu paleo stažu, tie cholesteroliai kaip ir normalesni. Nors manęs dabar tas nė nedomina-net nebesiruošiu važiuot pasižiūrėti- man svarbu, kad mano metabolizmo parametrai būtų kiek įmanoma normos ribose.
Dar -pasigirsiu užvakar pradėjau uogų sezoną- lysvėj radau net tris raudonas braškes lotuliukas.gif , taigi, dabar jau auginsiu svorį. Manau, iki rudens sugrįšiu prie 70 kg, kad žiemą turėč rezervą kritimui.
Ir lekiu vėl savo dviejų kilometrų ilgio (bendra suma) daržovių vagų ravėt. Ypač morkos ir pastarnokai užknisa pirmą syk juos ravint. Kol jie lėtai sudygsta- piktžoles būna dukart didesnės. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 06 01, 20:56)
Ir pas mane pakiles chol.

kiek sykių darė tyrimą- ar tik tą vieną kartą, kur anksčiau?
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 31, 14:09)

Del slapimo manau voresta gales pakomentuoti, maniskis jau pasidares pastovus, nei koncentratas nei vandenelis, toks per viduriuka. O pradzioj kai krito svoris tai koncentratu sysiojau biggrin.gif

Gali dar atlikt putojimo testą: nepilną stiklainį su šlapimu uždaryti dangteliu ir paplakti keletą sek- labai putoja ir ilgai po plakimo neišnyksta puta pas katabolikus (arba tuos kurių mityboje daug baltymo), beveik išvis neputoja pas anabolikus. Čia lygtai su šlapimo paviršiaus įtempimu susiję.

QUOTE
O pradzioj kai krito svoris tai koncentratu sysiojau biggrin.gif

kurgi ne- žinai, kiek turto buvai prikaupus tuose ~40 -yje kg taukų?
Atsakyti
[quote=" voresta ",2014 06 02, 15:38]
paskaičiau- merginos su cholesterolio bėdom- ar jūs prisižiūrit, kad beveik pusę jūsų suvalgomų angliavandenių sudarytų skaidulos, kitaip ląsteliena, dar kitaip inertinai? Nes gal žarnyno mikrobai, kurių padermės keičiasi perėjus į paleo, neturi iš ko gaminti

O tu pati Viresta, ką valgai šiuo metu kad gautum pakankamai ląstelienos?
Atsakyti
Gerai voreta kad priminei ta putojimo testa, buvau visai pamirsus wink.gif
Atsakyti
o kokias jus, apskritai, valgote darzoves su daug lastelienos?
Atsakyti
As megeja kopustu, spinatu, brokoliu smile.gif sviezi kopustai turbut niekada nenusibos biggrin.gif
Atsakyti
O as kiaulpieniu ir liucernos lapus kiekviena diena su salotomis kapoju, na ir kopustas eina i trasa essen.gif
O ''eubioticeskij uzin'' pagal Zabolotnyj man nesigauna, nes kiekviena karta kai noriu vakare tik lastelienos prisivalgyti, tas uzin plavno peretkajet i dar viena valgyma, nes tada jau norisi mesytes, lasinuku, na ir dar bile ko, ber per ta laika numeciau 1,5kg biggrin.gif ( kiekviena karta po valgymo papildomai sauksta alyvuogiu aliejaus ryju ir uzkandu kokosu aliejumi)
Papildyta:
Beja perskaiciau, kad kiaulpienes padeda mazinti blogojo cholesterolio kieki
http://www.utenavsb....okius-lukescius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetacom: 02 birželio 2014 - 17:25
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 31, 00:33)
iš kur jie dideli? net dvigubai daugiau dar vis normalu. Be to, ir DTL padidėjo
Aterosklerozinių komplikacijų tikimybę  apibūdina bendro cholesterolio/DTL cholesterolio santykis (rekomenduojama norma – 1,0-5,5). Kuo šis santykis didesnis – tuo KŠL rizika didesnė.

Vertinamas ne tik šis santykis: Cholesterolio tyrimų vertinimas
Dažniausia klaida – tai dislipidemijos vertinimas tik pagal bendrąjį cholesterolį, neatsižvelgiant į kitas lipidų frakcijas
Labai svarbu įvertinti lipidų santykines reikšmes. MTL ir DTL cholesterolio santykis neturėtų viršyti 3; bendrojo ir DTL cholesterolio – 5. Kuo šie skaičiai didesni, tuo pavojingesnė dislipidemija. Kuo mažiau gerojo DTL cholesterolio, tuo didesni šie santykiai ir tuo didesnė rizika.

Kaip nekeista, mano, nors kone dvigubai išaugo bendrasis CHOL, abu santykiai, lyginant su tyrimais 2013 ir 2012 m., pagerėjo, t.y. sumažėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 02 birželio 2014 - 18:54
QUOTE(JolkitaS @ 2014 06 02, 14:51)
O tu pati Viresta, ką valgai šiuo metu kad gautum pakankamai ląstelienos?

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 02, 15:42)
Gerai voreta kad priminei ta putojimo testa, buvau visai pamirsus wink.gif


On žie Štirlic biggrin.gif

Sysiuką gal ryt vakare pasiplaksiu laugh.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 02, 17:13)
As megeja kopustu, spinatu, brokoliu smile.gif sviezi kopustai turbut niekada nenusibos biggrin.gif


Šiandien apsiprekinau kiek daržovių-salierų trys gumbai, pomidorų, pekino, avokadų..., dar menkių kepenėlių kiek pigiau maksimkėj pasigriebiau.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 02, 17:13)
As megeja kopustu, spinatu, brokoliu smile.gif sviezi kopustai turbut niekada nenusibos biggrin.gif



kaip gerai akd gali juos valgyt!
mant aip apmaudu.. man taip skanu morku-kopustu salotos su grietine nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 06 02, 23:10)
Šiandien apsiprekinau kiek daržovių-salierų trys gumbai, pomidorų, pekino, avokadų..., dar menkių kepenėlių kiek pigiau maksimkėj pasigriebiau.

Man dabar geriausiai "eina" naminiai ridikėliai ir rukola.
Per žiemą atsivalgiau salierų, dabar jiems pertrauka. O, menkių kepenėlės - skanumėlis 4u.gif
QUOTE(jaicy @ 2014 06 03, 10:07)
mant aip apmaudu.. man taip skanu morku-kopustu salotos su grietine  nestuke.gif

Ne veltui posakis "Kopūstų - kad pilvelį išpūstų".

Merginos, kokią kakavą milteliais perkate ir iHerb? Noriu užsisakyti ir nenoriu prašauti.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 05 31, 23:16)
Na, tą suprantu  ax.gif Tik vis suku galvą, kokius riebalus naudot, kai kokoso ir ghee negaliu. Reikia cholesterolį sumažint ir atstatyt/sustiprint širdies raumenį, atstatyti svorį.  Ar daugiau alyvuogių aliejaus (dėl cholesterolio), ar kiaulės taukų, ar po lygiai  g.gif
Ar daugint baltymų, o gal mažint riebalų - dėl to paties cholesterolio  g.gif


jei tikrai turi ketogeninį, tai priimk užuojautą biggrin.gif negalima sočiųjų riebalų, reikia vartoti daug sterolių, RBA santykis 40-20-20. Aš niekaip iš jo neišlipu ir beveik prarandu viltį išlipt doh.gif nes nesugebu suvartot tiek sterolinių riebalų.
Merginos, o kas yra lecitinas? gal man tinka? gal yra kažkokių gerų riebalų kapsulėmis kaip žuvų taukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 06 03, 18:28)
... reikia vartoti daug sterolių, RBA santykis  40-20-20. Aš nčiekaip iš jo neišlipu ir beveik prarandu viltį išlipt doh.gif nes nesugebu suvartot tiek sterolinių riebalų.

Vis iki galo nesugebu išsiaiškinti, kokie tie steroliniai riebalai? blush2.gif Jei kas konkrečiai išvardintų - būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti