Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Sveikos, aš vis dar ne paleo, bet ruošiuosi, stengiuosi, šviečiuosi smile.gif sudominot su tuo ph indeksu, pas mane jis netgi su minusu -1,2. Ką tai reiškia? Voresta, gal galėtumėt įmesti nuorodą, norėčiau paskaityti plačiau smile.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 05 28, 20:31)
Nesibastau toli labai, tik nuo temos kiek atitrūkau, perkandau visas paslaptis, tai tik akį užmetų pasicekavoti, kaip mano mergiotėm sekasi  wub.gif Tempas gyvenimo toks lekiantis- buvau nominuota Lietuvos mamų mama (giriuosi, o ką  biggrin.gif  ), tada gimtadienį švenčiau,keliose mugėse sudalyvavau, naują studiją įsirengiau,  nukračiau visus liškus kg, kiek norėjau, rinkimus atlaikiau, sportuoju labai, valgau teisingai..... Viskas gerai ir namie ir darbuos ir dūšioj  rolleyes.gif


Šelma, respect thumbup.gif Tikrai verta būti ir mamų mama ir supermama, vakar net video apie Jūsų šeimyną pažiūrėjau, tik kodėl prieš tai nepasakei, kad nominuota, nes būtume tikrai vienbalsiai prabalsavę už tokią mamą 4u.gif

QUOTE(Šelma @ 2014 05 28, 21:02)
nu tiukrai nebrangus tas maistas  g.gif


Vat ir man maistas pakankamai nebrangus pasirodė - anksčiau ir pusfabrikačius pirkdavau, ir visokius pyragėlius, jogurtėlius, o jau ledų kiek suvalgydavau, visokių dešryčių ir kt., o dabar pradėjau gamintis, tai daržovės, žalia mėsa, kiaušiniai ir t.t., na kažkaip tikrai biudžetas nekenčia, o ir į parduotuvę rečiau pradėjau vaikščioti. Juolab, bent jau man, po visokių makaronų ar košių labai greitai alkis pareidavo ir vėl reikdavo kuo užkišt.

QUOTE(jautiena @ 2014 05 29, 17:22)
Tokie taupytojai labai graziai ispucia akeles, kai as ju paklausiu, ar atideda tuos sutaupytus pinigelius daktarams ir vaistams, kuriu beveik garantuotai prireiks netolimoj ateity.  biggrin.gif


Mano viena pažįstama amžinai skundžiasi, kad nėra pinigų, bet kiekvieną kartą grįžta iš parduotuvės su krūva saldainių, sausainių ar vafliukų, sakau, o tau šitų labai reikia? Jinai - čia ne man, vaikam, nu jo, sakau, vaikam šito maisto tikrai labai reikia.

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 29, 19:31)
Tokias Kauno urmo bazes turgelyje pas viena moteriske darzovem prekiaujancia uz 10 lt pirkau, tik dezute ciut skiriasi  ax.gif  cia ir Hippie apie jas manes klause.


O jos skanios? Duočiau užsakymą kad atvežtų, ale reiktų tiksliai parodyti ką pirkti, o tai atvilks kokį briedą biggrin.gif
Atsakyti
Man skanios ir labai minkstos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 05 29, 21:40)
Šelma, respect  thumbup.gif  Tikrai verta būti ir mamų mama ir supermama, vakar net video apie Jūsų šeimyną pažiūrėjau, tik kodėl prieš tai nepasakei, kad nominuota, nes būtume tikrai vienbalsiai prabalsavę už tokią mamą  :


Vat ir man maistas pakankamai nebrangus pasirodė - anksčiau ir pusfabrikačius pirkdavau, ir visokius pyragėlius, jogurtėlius, o jau ledų kiek suvalgydavau, visokių dešryčių ir kt., o dabar pradėjau gamintis, tai daržovės, žalia mėsa, kiaušiniai ir t.t., na kažkaip tikrai biudžetas nekenčia, o ir į parduotuvę rečiau pradėjau vaikščioti. Juolab, bent jau man, po visokių makaronų ar košių labai greitai alkis pareidavo ir vėl reikdavo kuo užkišt.


Nes kukli gi aš blush2.gif laugh.gif Turiu dar geresnį video, nei matei, va wub.gif - https://www.youtube....h?v=uleBCAfQlKg Dovana mamų dienai nuo mano šaikos wub.gif

drinks_cheers.gif Ir kuo daugiau šudeliaudavau, tuo labiau norėdavau doh.gif Tik va valgau rečiau, du- trys kartus dienoj, anksčiau tai vieną, nuo ryt iki nakties biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 29 gegužės 2014 - 21:17
Sveikos smile.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 05 28, 09:41)
tai  beveik iškart  kelnes movėm, beveik vystyklų nereikėjo.


smile.gif Maniškį pirmą irgi tik iki pusės iškart suvystė smile.gif O antrą ir trečią jau šliaužtukais apmvė smile.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 28, 12:53)
80-u ir jau sena tarka? Nesupratau biggrin.gif as 85 gimiau, na bet jo, gimiau kazkur nepilnu menesiu anksciau, iskart po veliniu. Sugalvojo mamukas ant kapu autobusu vaziuot tai vargse suspaude pilnam autobuse. Kokio velnio su pilvu autobusais grustis.


Nu pšieprašom, aš 76-ų, bet nei sena, nei tarka laugh.gif Duokdzie kaikurioms 18-inėms taip atrodyt ir turėt tiek patirties ir džiaugZmo širdy biggrin.gif nail.gif Kas šuniui uodegą pakels, jei ne pats, kaip mano mama sako, ar ne, Šelma? biggrin.gif

QUOTE(Šelma @ 2014 05 28, 21:02)
Nežinau, dėl brangumo- perku sūdytus lašinius (po 13-15 lt už kilogramą), šoninę (po 10 litų), faršą (irgi 10), kopūstus, agurkus, pomidorus, pekino kopūstus, ridiką kokį, ar brokolį nukainuotą, morkas, svogūnus, alyvuogių aliejų (vieno butelio keliems mėnesiams užtenka), varškę, prakeiktas datules (galėtų būti brangios ir neįperkamos, ale gi ne, kapeikos  mad.gif ), kiaušinius- mano kazdieninis pagrindas, visi kita šventėms, nu tiukrai nebrangus tas maistas  g.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(nomore @ 2014 05 29, 06:31)
ir kosminių daržovių,


biggrin.gif , o kurios ksominės? Gal nebent patisonas-labai panašus į NSO orlaivį biggrin.gif

QUOTE(Kerpena @ 2014 05 29, 08:17)
nes aš labai nemėgstu aktyvaus gyvenimo.


Dar ne labai, nes, jei jau būtų visai negerai, tai logiška būtų kažką keisti 4u.gif

QUOTE(Gricė @ 2014 05 29, 15:03)
Nes tos minkštos, storos ir laaabai skanios tai pas mus maximoje 49 Lt su centais už kilogramą Man ranka nekyla dažnai jų pirkti, nebent kokia akcija pasitaiko ar ypatingai save palepinti noriu.


drinks_cheers.gif niammm essen.gif Aš priklausoma nuo datulilų. Tai sąmoningai jų dabar su SB neperkam. O ir pirkom tas po "7lt.", pas mus atrdo 10 ar 12 už kilą, bet perskaičiau, kad jso mirkomos sirupuose cukraus, kad kažkokiom dujom apdorojamos doh.gif , tai galvoju-tie patys saldainiai su cukrum. O nusipirkti saulėje džiovintas, visiškai natūralias-brangoka, dažnai neprisipirksi, kai pakiukas 8lt. kainuoja.
Atsakyti
Šelma, mistika tu man esi wub.gif Kai man buna figova, as prisimenu tave su tokia kruva vaiku, energija bei verzlumu ir tada ispiriu sau I sikna:) Is kur tavyje tiek kuro viskam, energijos, jegos? Baltas pavydas 4u.gif
As tai kazkokia nuvytusi, nes kai meciau rukyti, spaudimas pasidare 95/65, todel kaip sraige jauciuosi.
Atsakyti
Pagal Zabolotnyj tai tau toksikoze pripaisytu su tokiu spaudimu. Gerk vandenuka biggrin.gif mano irgi zemas, siandien gulineju...slabna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 29, 22:06)
Šelma, mistika tu man esi  wub.gif  Kai man buna figova, as prisimenu tave su tokia kruva vaiku, energija bei verzlumu  ir tada ispiriu sau I sikna:) Is kur tavyje tiek kuro viskam, energijos, jegos? Baltas pavydas  4u.gif
As tai kazkokia nuvytusi, nes kai meciau rukyti, spaudimas pasidare 95/65, todel kaip sraige jauciuosi.



QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 29, 22:33)
Pagal Zabolotnyj tai tau toksikoze pripaisytu su tokiu spaudimu. Gerk vandenuka biggrin.gif mano irgi zemas, siandien gulineju...slabna smile.gif



Balionai slabakėms 4u.gif 4u.gif Aš irgi šiandien maža, kad po vakar paros budėjimo, tai šiandien dar likau dirbt ir dar turėjom didžiulę šventę-kovinės vėliavos gavimą/pašventinimą ir pan. su visais generolais, viceministrais ir pan. smile.gif, o dabar vaikams rytojaus sezono užbaigimo šventei kepu keksiukus wub.gif
Atsakyti
Dekavoju biggrin.gif reik man kokio judesio susigalvoti, o gal ginkmedzio paryt, kad kraujotaka isjudintu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 29, 22:55)
Dekavoju biggrin.gif reik man kokio judesio susigalvoti, o gal ginkmedzio paryt, kad kraujotaka isjudintu? biggrin.gif


Ar man tau sakyti kas geriausiai kraujotaką išjudina? dirol.gif



Jei atsakymas teigiamas, tai žiūrėti žemiau:

smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2014 05 29, 20:48)
Sveikos, aš vis dar ne paleo, bet ruošiuosi, stengiuosi, šviečiuosi smile.gif sudominot su tuo ph indeksu, pas mane jis netgi su minusu -1,2. Ką tai reiškia? Voresta, gal galėtumėt įmesti nuorodą, norėčiau paskaityti plačiau smile.gif ačiū smile.gif

jei tu maitinies įprastai- dominuoja angliavandeniai- ir gali jų valgyt daug, bet į kūną neina, tai toks indeksas reikštų lėtą kelionę link atsparumo insulinui. Link ketogeninio disbalanso.
yra metodika, kaip paprastai galima pačiam sekti savo nesunkiai pamatuojamus parametrus ir reguliuoti savo metabolizmą- medžiagų apykaitą.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 05 29, 21:37)
Nu pšieprašom, aš 76-ų, bet nei sena, nei tarka laugh.gif Duokdzie kaikurioms 18-inėms taip atrodyt ir turėt tiek patirties ir džiaugZmo širdy biggrin.gif nail.gif Kas šuniui uodegą pakels, jei ne pats, kaip mano mama sako, ar ne, Šelma? biggrin.gif
drinks_cheers.gif
biggrin.gif , o kurios ksominės? Gal nebent patisonas-labai panašus į NSO orlaivį biggrin.gif

jei aš dabar paslinkčiau bent šimtadalį tiek, kiek tokios energijos bombos, kaip tu, Šelma ar voresta, tai gal irgi nesijausčiau bias sena tarka. Dabar gi aš kaip totali šimtametė bobulytė biggrin.gif
kosminės- tos, kurios pagal nesezoną kainuoja kosmosą tongue.gif
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 29, 22:06)
As tai kazkokia nuvytusi, nes kai meciau rukyti, spaudimas pasidare 95/65, todel kaip sraige jauciuosi.

teks judėt, kitaip spaudimas sunkiai kyla mirksiukas.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 29, 22:55)
o gal ginkmedzio paryt, kad kraujotaka isjudintu? biggrin.gif

neveikia anas nieko. jei jau iš tokių, tai eleuterokokas dar dar kažką išjudina.
Atsakyti