Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

http://www.naturalfo...ed-cereals-blog
apie ekstrudintu duoniuku, ryziu, kukuruzu, popcorn zala
Papildyta:
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 19:52)
Buvo laikas,kai gerdavau zaliuosius kokteilius nuo kuriu nebeuzsegiau dzinsu sagos ir svorio pririnkau per 4 menesius +7 kg.  doh.gif per diena isgerdavau po 0,5 l.
primaldavau visokias dilgeles,pienes,ivairias zoles,darzoves ir vaisius.Energijos turejau labai daug


nes nuo darzoviu niekaip neturetum prieaugti net ir nuo 1 kg per diena smile.gif gal dziovintu vaisiu daug, juose daugoka kaloriju
Atsakyti

nes nuo darzoviu niekaip neturetum prieaugti net ir nuo 1 kg per diena smile.gif gal dziovintu vaisiu daug, juose daugoka kaloriju
[/quote]

Gal todel,kad i kokteilius vaisius dejau (skoniui pagerinti)..matyt per daug cukraus is viso to gavau..ir dar kiek zinau,tai vaisius su darzovem geriau nemaisyt.
Atsakyti
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 19:52)
experimentus.esu pabuvus zaliavalge,esu pabandzius kuri laika nevalgyti mesos,kazkada sedejau tik ant kosiu,o visai nesenai (pries paleo) sedejau ant vaisiu.
Jauciu,kad organizmas yra issiderines,

A, nu tai tiek eksperimentu ant saves, aisku, kad nusilpai. Svoris tikrai ne raumenu saskaita krito, per greitai cia jau butu esti raumeni:)
Laikykis paleo, nesiblaskyk ir viskas susireguliuos, tik gal ne taip greitai, kaip noretum. o ka, mityba soti ir skani, ko dar noreti? As va, iki siol vis dar derinuosi, jau devintas menuo, bet as ir issiderinusi ziauriai buvau:)
21g. angliu - mazai. Tu su savo neapetitu nenusivaziuok kaip as, kad po to nereiketu verkti, kaip cia svorio uzsiauginti:)
Panos, kaip laikas lekia greitai doh.gif Rodos ka tik verkiau del savo nieztincio skalpo, kitu problemu, visko klausinejau jusu o jau 9-as menuo as su jumi:)
Atsakyti
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 12:42)
As antsvorio visai neturiu,bet buvau priaugus 7 kg.nes kazkada pradejus buvau gerti zaliuosius kokteilius doh.gif  dabar mano svoris galetu buti gal koks 63 kg.ugis 169cm.
Pagrindine svorio dali sudaro raumenys,nes nemazai sportuoju.Sitoj vietoj man kaip ir gerai.Bet taip maitintis pradejau tik del sveikatos,nes yra visokiu blogumu.
Skydliaukej pora mazgu (vartoju L-tiroksina)
Daznai uzkieteja viduriai,daznai tustinaus su krauju.
Berimai ant krutines nugaros ir peciu ir pazastyse.
Skausmas pazastyse ir vienoj kruty (butent tai mane privede prie paleo,nes nejuokais issigandau).
Turiu dideliu vilciu,kad su paleo sitos bedos dings.
..................................


gal pas gydytojus pirmiausia apsilankyk, o po to tik paleo g.gif
nera paleo panaceja nuo visu ligu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 20:52)
Buvo laikas,kai gerdavau zaliuosius kokteilius nuo kuriu nebeuzsegiau dzinsu sagos ir svorio pririnkau per 4 menesius +7 kg.  doh.gif per diena isgerdavau po 0,5 l.
primaldavau visokias dilgeles,pienes,ivairias zoles,darzoves ir vaisius.


Nu netikiu, kad nuo tų kokteilių įmanoma priaugt 7 kg, kažko nedasakot. Gal bulkas ir saldumynus prie viso to valgėt?

QUOTE(sapniukass @ 2014 05 16, 23:39)
gal pas gydytojus pirmiausia apsilankyk, o po to tik paleo g.gif
nera paleo panaceja nuo visu ligu ax.gif


drinks_cheers.gif Aš tą patį rašiau, tik mano klausimą apie gydytojus praignoravo.
Vėl su savim eksperimentuos
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sveikinu visas jautukes su gimtadieniu 4u.gif thumbup.gif 4u.gif As irgi viena is jubiliaciu cool.gif
Atitolus nuo temos, o ne nuo paleo smile.gif Sportuot pradejau, buvau pas trenery programos susidaryt sokiai.gif Siandien dar gimtadieny pasvesiu, o nuo ryt jau grieztai sesim svory mest cool.gif Pagaliau atrodo, kad atsitaikiau papildus skydliaukei, siek tiek geriau jauciuos thumbup.gif
Atsakyti
Egliukasz, sveikinimai 4u.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 05 17, 07:57)
Nu netikiu, kad nuo tų kokteilių įmanoma priaugt 7 kg, kažko nedasakot. Gal bulkas ir saldumynus prie viso to valgėt?
drinks_cheers.gif  Aš tą patį rašiau, tik mano klausimą apie gydytojus praignoravo.
Vėl su savim eksperimentuos



Del gyditoju.pas juos nesilankau,nebetikiu jais.Is ju be recepto neiseisi.Kai man skaudejo desini sona ties kirksnim,ejau per gyditojus issiaiskinti kas man yra,istyre per per visus galus,nieko nerado.israse antibiotiku "del viso ko". doh.gif
Lankausi ti pas endokrinologa,dabar eisiu prasyt,kad nutrauktu man ta L-tiroksina ir stebetu.
Ir siaip mano simptomai kai kurie visai praejo,kai kurie zymiai sumazejo.


Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 17, 10:13)
Labas rytas 4u.gif

Sveikinu visas jautukes su gimtadieniu 4u.gif  thumbup.gif  4u.gif As irgi viena is jubiliaciu cool.gif
Atitolus nuo temos, o ne nuo paleo smile.gif Sportuot pradejau, buvau pas trenery programos susidaryt sokiai.gif Siandien dar gimtadieny pasvesiu, o nuo ryt jau grieztai sesim svory mest cool.gif Pagaliau atrodo, kad atsitaikiau papildus skydliaukei, siek tiek geriau jauciuos thumbup.gif



Va,ir man labai idomi ta skydliaukes tema.kokius papildus geri ? ar yra mazgu ?

Su gimtadieniu ! happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 17, 10:13)
Sveikinu visas jautukes su gimtadieniu 4u.gif  thumbup.gif  4u.gif As irgi viena is jubiliaciu cool.gif
Siandien dar gimtadieny pasvesiu, o nuo ryt jau grieztai sesim svory mest


SU GIMIMO DIENA!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 17 gegužės 2014 - 12:44
Egliukasz- su Gimimo diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 05 16, 17:51)
Pirma pastraipa keistai nuskambėjo. Priaugot 7 kg nuo žaliųjų kokteilių???


drinks_cheers.gif netikiu... schmoll.gif


QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 19:52)
Buvo laikas,kai gerdavau zaliuosius kokteilius nuo kuriu nebeuzsegiau dzinsu sagos ir svorio pririnkau per 4 menesius +7 kg.  doh.gif per diena isgerdavau po 0,5 l.
primaldavau visokias dilgeles,pienes,ivairias zoles,darzoves ir vaisius.Energijos turejau labai daug,galejau kalnus versti  thumbup.gif  bet..vaizdas veidrodyje man labai nepatiko.Tuo laiku dar mazai judejau,nes tik prie kompo sedejau istisai.


nekaltinkit žalių kokteilių, tikrai ne jie kalti dėl svorio augimo... schmoll.gif Kasdien geriu žaliuosius kokteilius po 0,5l, per mėnesį nepriaugau nei gramo. O mano organizmas nėra iš tų, kurie gali valgyti bet ką ir bet kiek, nes tuoj svoris auga. Fizinis krūvis - minimalus. Svorio didėjimo priežastis kažkur kitur... rolleyes.gif



Sveikinu visas jubiliates su gimtadieniais... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 000552.gif birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 gegužės 2014 - 16:14
Laba diena mazules smile.gif valgau viska, dazniau paleo aisku, bet jei ner galimybes - kas yra ta... Lasiaku, kokosu neuzmeciau... Tik va turiu da viena nauja beda kraujospudy, pirma kart taip nutiko gyvenime 180-120 ... Maniau iki gyd. Nedaeisiu... Ty prigrase, jokiu riebalu, drusku... Aukstyn batai vel, kun daryt ????
Atsakyti