Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Sveikos. pasiskaičiavau savo indeksą, 2 g.gif tai čia šarminis, lyg gerai turėtų būt, bet iš kitų komentarų suprantu kad didesnis geriau nei mažesnis g.gif nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 05 28, 20:03)
Nea, nesu pasiskaičiavus anksčiau  doh.gif
O tai dabar 5 - gerai ar blogai? Su Paleo aš 6-as mėnuo.

QUOTE(" voresta " @ 2014 05 28, 21:22)
na, toks indeksas rodytų, kad  šiuo metu  energiją gauni iš riebalo, taigi turėtų ir svoris tirpt. Gal pagaliau ir tu tirpsti? Nes, kiek prisimenu bėdojai kad tik priaugi..

O taip, aš su Paleo priaugau svorio. Vis dar tikiuosi, kad pradės svoris kristi ir man. Matyt, mano organizmas taip apsidžiaugė pradėjęs gauti riebalų (nes prieš Paleo aš maitinausi liesu maistu ir be cukraus, be miltų. Bet buvo daug vaisių, ypač obuolių. Ir taip maitinausi maždaug 1,5 metų), kad kaupė tuos riebalus tam atvejui, jei vėl jų nebeduosiu. Ką čia suprasi, ką aš čia darau: tai liesai, tai riebiai.
Jau atsivalgiau kokoso drožlių, kokoso aliejaus mažiau naudoju, nes vartoju jau ir grietinę. Lašinių (sūdytų) irgi mažiau suvalgau negu Paleo pradžioje. Ir džiaugiuosi už save, nes neužkandžiauju, atsilaikau prieš visokius pyragėlius ar saldainius.

Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 05 28, 22:02)
Nežinau, dėl brangumo-
prakeiktas datules (galėtų būti brangios ir neįperkamos, ale gi ne, kapeikos mad.gif

Jūs perkate džiovintas datules? Nes tos minkštos, storos ir laaabai skanios tai pas mus maximoje 49 Lt su centais už kilogramą doh.gif Man ranka nekyla dažnai jų pirkti, nebent kokia akcija pasitaiko ar ypatingai save palepinti noriu. Bet kad seniai jau taip buvo (čia apie akcijas).
Gal kokiam PC yra tokių datulių pigiau?
Nesu skaičiavusi, kiek maistui išleidžiu su Paleo, bet manau, kad tikrai ne daugiau nei be Paleo. Dažniausi pirkiniai: sūdyti lašiniai, mėsa (sprandinė, faršas, šoninė). Buvo etapas, kai labai norėjosi kiaulės galvos virtos, tai ir virdavau. Paskui atsivalgiau.
Dar kiaušiniai, varškė, grietinė. Daržoves dažniausiai perku, kai akcijos. Bet jau savos daržovės prasideda, tai nebereikės pirkti. Brangiausias malonumas yra gal Santa Marios kokosų grietinėlė. Bandžiau darytis pati kokosų pieną, bet kažkaip neįpratau. Rašydama pradėjau galvoti, kad reiks atgaivinti šitą reikalą.
Viską paskaičiavus, gal ir pigiau būtų valgyti makaronus, kruopų košes, bulves, bulvinius blynus ir pan. Bet gal jau kaip nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2014 05 29, 13:02)
o seborejos simptomu jums nesukelia grikiai?


su grikiais viskas man gerai, juose nera glitimo, tiesa dar nepastebejau ar glitimas man pasireiskia kazkaip neigiamai, nes tiesiog nevartoju nieko smile.gif Man laktoze seboreja sukelia
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2014 05 29, 09:17)
Tai ir pasiėmiau, -  o  ji matyt iš uogienės padaryta- vėl buvo saldi. Sakiau, kad 1,5 metų gyvenau be cukraus, niekada taip nebuvo.

nieko tokio nenutiko, toj arbatoj gal 5 gr cukraus, tikrai nieko ypatinga tau nepadarė, nebūtina labai baidytis ir į krūtinę muštis atgailaujant. Atgailaut reiktų, jei su ta arbata dar ir kokio krautuvinio torto nemažas šmotas būt pilvan įlipęs.
Pritariu visiem pasisakiusiems- jei esat sveiki- tai tokie menkniekiai nepakiš kojos. Miltų kepinių kąsnis gali pakenkt tik autoimunininkams. Bet, kai pradedi suvokti kad jų vertė nulinė, nė nesinori į burną dėt.
QUOTE
Suskaičiavau - išėjo 2,2. Čia gerai, ar blogai?

šituo atveju, taip maitinantis- gerai, reiškia tu greičiausiai neturi tų problemų su per žemai nukrentančiu cukrumi, nes tada indeksas būna virš 7.
Tas indeksas yra kintantis dalykas ir priklauso nuo to kokia šarmų-rūgščių pusiausvyra, koks maistas dominuoja. Blogai, kai žmogus maitinasi angliavandeniais, o tas indeksas rodo, jog jo energija gaminama iš riebalų arba atvirkščiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 29 gegužės 2014 - 16:21
QUOTE(Kerpena @ 2014 05 29, 09:17)

Šelma, labai žaviuosi, kad viskas taip puikiai einasi. Iš vis žaviuosi tavimi, tavo rankdarbiais ir tavo požiūriu į vaikus ir gyvenimą...

Ačiū ax.gif

QUOTE(san @ 2014 05 29, 09:54)
Kitais atvejais, mano galva, jei šiaip pagrindinį maistą prisižiūri, kad būtų tinkamas, tai gal nereikėtų savęs graužti dėl situacijų, kurių norint išvengti vėl gi reiktų save stresinti (kai tenka suvalgyti kažką netinkamo dėl mandagumo ar dėl to, kad kažkas pakišo po nosim kažką labai labai skanaus). Siūlau atsipalaiduoti

drinks_cheers.gif

QUOTE(Gricė @ 2014 05 29, 16:03)
Jūs perkate džiovintas datules? Nes tos minkštos, storos ir laaabai skanios tai pas mus maximoje 49 Lt su centais už kilogramą  :

Džiovintas po 7 už kilogramą, kitokių mūsų prerijose nėra (nežinau ar ačiū Die, ar- o, kaip gaila! ) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 05 29, 14:03)
<...>Viską paskaičiavus, gal ir pigiau būtų valgyti makaronus, kruopų košes, bulves, bulvinius blynus ir pan.
Tokie taupytojai labai graziai ispucia akeles, kai as ju paklausiu, ar atideda tuos sutaupytus pinigelius daktarams ir vaistams, kuriu beveik garantuotai prireiks netolimoj ateity. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 05 29, 16:43)
su grikiais viskas man gerai, juose nera glitimo, tiesa dar nepastebejau ar glitimas man pasireiskia kazkaip neigiamai, nes tiesiog nevartoju nieko smile.gif Man laktoze seboreja sukelia


nuo pienisku ima galva niezteti?

QUOTE(jautiena @ 2014 05 29, 18:22)
Tokie taupytojai labai graziai ispucia akeles, kai as ju paklausiu, ar atideda tuos sutaupytus pinigelius daktarams ir vaistams, kuriu beveik garantuotai prireiks netolimoj ateity.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif 100% Anksciau saltuoju sezonu budavo bent 2 kartus stiprus bronchitas ir antibiotokai, papildai ir t.t. o kur dar ingaliatoriai astmai. Dabar metus laiko niekuom nesirgau ir vaistineje nebuvau, tik buteliukas arbatmedzio aliejaus ir vit D, nes per zemas rodmuo.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 05 29, 16:03)
Jūs perkate džiovintas datules? Nes tos minkštos, storos ir laaabai skanios tai pas mus maximoje 49 Lt su centais už kilogramą  doh.gif Man ranka nekyla dažnai jų pirkti, nebent kokia akcija pasitaiko ar ypatingai save palepinti noriu. Bet kad seniai jau taip buvo (čia apie akcijas).
Gal kokiam PC yra tokių datulių pigiau?


Kiek pamenu, Jūs klaipėdietė, tai BIG'e yra Grin Grin parduotuvėlė, ten labai skanios šviežios datulės, man jos labiau patinka, ne maksiminės. Kaina yra 18Lt už 650g dėžutę. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InJe*kcija: 29 gegužės 2014 - 18:29
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 29, 19:26)

drinks_cheers.gif 100% Anksciau saltuoju sezonu budavo bent 2 kartus stiprus bronchitas ir antibiotokai, papildai ir t.t. o kur dar ingaliatoriai astmai. Dabar metus laiko niekuom nesirgau ir vaistineje nebuvau, tik buteliukas arbatmedzio aliejaus ir vit D, nes per zemas rodmuo.

nu nedyvai, kai kandidą saldiuškom šėrei, ji tau ir atsilygindavo, nes neretai ir astma ir bronchitai- jos pasireiškimas.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 05 29, 18:27)
Kiek pamenu, Jūs klaipėdietė, tai BIG'e yra Grin Grin parduotuvėlė, ten labai skanios šviežios datulės, man jos labiau patinka, ne maksiminės. Kaina yra 18Lt už 650g dėžutę. smile.gif
user posted image


Tokias Kauno urmo bazes turgelyje pas viena moteriske darzovem prekiaujancia uz 10 lt pirkau, tik dezute ciut skiriasi ax.gif cia ir Hippie apie jas manes klause.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 29, 20:31)
Tokias Kauno urmo bazes turgelyje pas viena moteriske darzovem prekiaujancia uz 10 lt pirkau, tik dezute ciut skiriasi  ax.gif  cia ir Hippie apie jas manes klause.

Tai vadinas Kaune gyventi geriau biggrin.gif
Atsakyti