Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Matyt labai nuo daug ko priklauso tas svoris. Bendradarbė nelabai seniai vaikų susilaukė, tai vienas 2,9, kitas 2,7 svėrė. O mano draugės brolis, kuris septyniasdešimt kažkelintais gimęs svėrė 5 kg. Bet ir užaugo labai didelis tvirtas vyras ir nebuvo kažkoks nutukęs vaikystėje, tik visada didesnis už bendraamžius
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 05 27, 23:20)

nomore: tu sau leidi vaisiu valgyt kiek nori, ar riboji?

stengiuos nepiktnaudžiauti smile.gif
vaiko svoris, aišku, priklauso nuo genetikos, bet tas padidėjimas bendras vaikų svorio, kai kas antras vaikas virš 4 kg, susijs su gestacinio diabeto paplitimu, ir su mityba - valgant daug anglių ir šokdinant insuliną, vaikas užauga tikrai didesnis. taigi, mityba - ne vienintelis faktorius, bet tikrai ne paskutinėj vietoj.
voresta, ar tikrai buvo toks svoris standartas? dabar, jei mažiau nei 2.5 kg, tai net iš ligoninės neišleidžia g.gif aš gimiau anksčiau laiko kone mėnesiu, svėriau 2.900, ir buvau laikoma nedidele g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 05 28, 07:54)

voresta, ar tikrai buvo toks svoris standartas? dabar, jei mažiau nei 2.5 kg, tai net iš ligoninės neišleidžia  g.gif aš gimiau anksčiau laiko kone mėnesiu, svėriau 2.900, ir buvau laikoma nedidele  g.gif


aš seniau gimdžiau, 1985-1992, tada 2,5-3 buvo normalu, ale mano visi nenormalūs, pirmasis 3,5, abi dukros ~4, blush2.gif , tai beveik iškart kelnes movėm, beveik vystyklų nereikėjo.

radau, kad ir statistikoje fiksuojamas didėjimas.
Lietuvos naujagimių registro duomenimis, 1999 m. 46,9 proc. gimusių kūdikių svoris buvo nuo 2500 g iki 3499 g, 2009 m. tokių kūdikių buvo jau 44,8 proc. Svorio grupė nuo 3500 iki 4499 g 1999 m. sudarė 46,7 proc. , o 2009 m. – jau 48,2 proc. Pačių didžiausių kūdikių, kurių svoris prasideda nuo 4500 g, per dešimtmetį padidėjo nežymiai – nuo 2 ir 2,3 proc.

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 28, 09:41)
aš seniau gimdžiau, 1985-1992,  tada 2,5-3 buvo normalu, ale mano visi nenormalūs, pirmasis 3,5, abi dukros ~4,  blush2.gif , tai  beveik iškart  kelnes movėm, beveik vystyklų nereikėjo.

radau, kad ir statistikoje fiksuojamas didėjimas.
Lietuvos naujagimių registro duomenimis, 1999 m. 46,9 proc. gimusių kūdikių svoris buvo nuo 2500 g iki 3499 g, 2009 m. tokių kūdikių buvo jau 44,8 proc. Svorio grupė nuo 3500 iki 4499 g 1999 m. sudarė 46,7 proc. , o 2009 m. – jau 48,2 proc. Pačių didžiausių kūdikių, kurių svoris prasideda nuo 4500 g, per dešimtmetį padidėjo nežymiai – nuo 2 ir 2,3 proc.


nu ne seniau, aš 80-ų gimimo sena tarka biggrin.gif

va, ir statistiniai duomenys thumbup.gif vadinasis, aš visai normali buvau g.gif jei būčiau iki galo išnešiota, tai ir visai milžinė gal būčiau lotuliukas.gif aišku, užaugus atsigriebiau su kaupu doh.gif

Kerpena, kaip savijauta su paleo?Ar daug negerumų?
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 05 28, 11:49)
nu ne seniau, aš 80-ų gimimo sena tarka  biggrin.gif

va, ir statistiniai duomenys  thumbup.gif  vadinasis, aš visai normali buvau  g.gif jei būčiau iki galo išnešiota, tai ir visai milžinė gal būčiau  lotuliukas.gif  aišku, užaugus atsigriebiau su kaupu  doh.gif

Kerpena, kaip savijauta su paleo?Ar daug negerumų?


tu gimei 80-ais?
voresta jau pati gimde 85-ais:)
Atsakyti
80-u ir jau sena tarka? Nesupratau biggrin.gif as 85 gimiau, na bet jo, gimiau kazkur nepilnu menesiu anksciau, iskart po veliniu. Sugalvojo mamukas ant kapu autobusu vaziuot tai vargse suspaude pilnam autobuse. Kokio velnio su pilvu autobusais grustis.
Atsakyti
Jaučiuosi keistai. Galva svaigsta. Bet nežinau ar tai nuo paleo. Be cukraus buvau gyvenus ir anksčiau ir buvau įpratus jau. Tiesa, paskutiniu metu, prieš pasukdama į paleo jau kartais "nusidėdavau", tai kokį saldainį, tai ledų suvalgydavau. O dabar niekaip nepavyksta 100% laikytis, vis kas nors koją pakiša. Jau vakar visą dieną jokių nukrypimų nebuvo ir vakare netikėtai buvau pakviesta arbatos žmogaus, su kuriuo norėjau pasikalbėti, sutikau, galvoju arbata, nieko tokio, jei bus kokių sausainių, kaip nors išsisuksiu. Ir padarė man savo firminę arbatą, į kurią iš karto buvo įdėta cukraus doh.gif Tai iš mandagumo išgėriau.

Tai va, visą dieną buvau vos gyva, svaigstančia galva, bet jei tai būtų tas vadinamas angliavandenių gripas, tai išgėrus saldžios arbatos turėjau, atsigauti, bent trumpam, bet nieko tokio neįvyko. Gal čia nuo tų karščių.

O šiaip esu labai pavargus, ne fiziškai, o kažkaip vidumi. Jau ankstesnis mitybos pakeitimas pareikalavo daug jėgų, man sunkiausia kad viską reikia gamintis pačiai, o gaminti nemėgstu ir tas socialinis atskirtumas, kai nuolat esi kažkokia kitokia, pradedi bijoti žmonių, nesinori niekur eiti, nes nuolat iškils maisto problema. Be to tas svoris nenukrito taip, kaip turėjo.

Dabar nauji bandymai vėl nauji sunkumai, turi iš naujo persiorientuoti, ką galima, o ko ne, kaip išsisukti. O sunkiausia, tai didėjančios išlaidos maistui. Dėl to jaučiuosi bjauriausia, na kaip kokia išpaikus princesė.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 gegužės 2014 - 13:06
QUOTE(Kerpena @ 2014 05 28, 13:05)
Jaučiuosi keistai. Galva svaigsta. Bet nežinau ar tai nuo paleo. Be cukraus buvau gyvenus ir anksčiau ir buvau įpratus jau. Tiesa, paskutiniu metu, prieš pasukdama į paleo jau kartais "nusidėdavau", tai kokį saldainį, tai ledų suvalgydavau. O dabar niekaip nepavyksta 100% laikytis, vis kas nors koją pakiša. Jau vakar visą dieną jokių nukrypimų nebuvo ir vakare netikėtai buvau pakviesta arbatos žmogaus, su kuriuo norėjau pasikalbėti, sutikau, galvoju arbata, nieko tokio, jei bus kokių sausainių, kaip nors išsisuksiu. Ir padarė man savo firminę arbatą, į kurią iš karto buvo įdėta cukraus doh.gif  Tai iš mandagumo išgėriau.

Tai va, visą dieną buvau vos gyva, svaigstančia galva, bet jei tai būtų tas vadinamas angliavandenių gripas, tai išgėrus saldžios arbatos turėjau, atsigauti, bent trumpam, bet nieko tokio neįvyko. Gal čia nuo tų karščių.

O šiaip esu labai pavargus, ne fiziškai, o kažkaip vidumi. Jau ankstesnis mitybos pakeitimas pareikalavo daug jėgų, man sunkiausia kad viską reikia gamintis pačiai, o gaminti nemėgstu ir tas socialinis atskirtumas, kai nuolat esi kažkokia kitokia, pradedi bijoti žmonių, nesinori niekur eiti, nes nuolat iškils maisto problema. Be to tas svoris nenukrito taip, kaip turėjo.

Dabar nauji bandymai vėl nauji sunkumai, turi iš naujo persiorientuoti, ką galima, o ko ne, kaip išsisukti. O sunkiausia, tai didėjančios išlaidos maistui. Dėl to jaučiuosi bjauriausia, na kaip kokia išpaikus princesė.smile.gif



Primink kiek laiko tu paleo ?
Man irgi svaigo galva,pradzioj labai,dabar pastebejau svaigsta mazdaug vidurdieni ir kai pavalgau.Manau tai susije.ir dar manau,kad organizmui visgi reikia laiko persijungti i kita rezima.
Man svoris nukrito,aplinkiniai jau pastebejo,kad sukudau,bet man jo nereikejo mesti,normali buvau,o dabar jau sikna kazkur dingo doh.gif
As labai lengvai atsisakiau cukraus i kava,bet sunku buvo su vaisiais,nes juos labai megau,per visa laika kiek esu paleo (apie 20 dienu) esu suvalgius 1 maza banana ir isgeriau taure vyno (balto sauso).
Kad butu man lengviau moraliskai,as sau esu pasakius,kad viena diena per menesi galesiu valgyti beleka,tortus,vaisius,sampana,zodziu nesamoniu diena,ir ka...kai tai zinau kad galiu tai ir visai nesinori,tiesiog po tiek pastangu nebesinori slamsto i save kisti.o labiausiai piktina aplinkiniai,kurie paklause apie mano mityba numoja ranka ir sako "jeigu organizmas reikalauja,tada galima" g.gif
Dabar aplinkiniams nieko nesakau,o sveciuose paprasau kavos be cukraus,jeigu kisa koki torto gabala,pasakau,kad mane nuo saldumynu beria..ir visi labai supratingai i tai atsizvelgia..tai daug paprasciau nei aiskinti kas ir kodel.
manau,kad tau labai norisi saldeskiu todel,kad pavalgai ne sociai...pamegink pavalgyti labai sociai,tai nebutinai didele porcija,svarbiausiai,kad butu sotu.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2014 05 28, 14:05)
Jaučiuosi keistai. Galva svaigsta. Bet nežinau ar tai nuo paleo. Be cukraus buvau gyvenus ir anksčiau ir buvau įpratus jau.
cukrus ne tik cukrinėje, pvz. gūdų produktuose 100 gr yra 50-60 gr "cukraus". jei valgei tai, tai reiškia, negyvenai be cukraus.



QUOTE
Tai va, visą dieną buvau vos gyva, svaigstančia galva, bet jei tai būtų tas vadinamas angliavandenių gripas, tai išgėrus saldžios arbatos turėjau, atsigauti, bent trumpam, bet nieko tokio neįvyko.

koks tavo pH indeksas- gal turi bėdų su per žemu cukrumi? paskaičiuok:
QUOTE
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas/5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60/5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis. Ketogeninis asmuo dažnai turės indeksą žemesnį už nulį . Tai priešingai pH parametrui - indeksui didėjant, organizmas rūgštėja.
Atsakyti
Sveikos ir besveikstančios,

turiu visų atsiprašyti, bet, deja, aerometrų Kijeve su žiburiu neradau. Vieną dar lyšną perdaviau kas pirmoji prašė ir viskas.... gal dar teks Kijeve gyventi, o situacija ten stabilizuosis....

Paskutiniu metu kai pavalgau viskas stoja, nevirškina. Tada suvalgau gabaliuką juodo šokolado ir prasideda virškinimas visas žarnynas tarsi užsiveda. Nu bet nesinori piktnaudžiauti šokoladu, o ir nemanau kad taip normalu. Kas čia per organizmo reakcija?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 28, 15:16)
koks tavo pH indeksas- gal turi bėdų su per žemu cukrumi? paskaičiuok:

Ne mane čia klausėt, bet pasiskaičiavau ir aš savo pH. 5 pas mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 28 gegužės 2014 - 18:34
QUOTE(Gricė @ 2014 05 28, 19:31)
Ne mane čia klausėt, bet pasiskaičiavau ir aš savo pH. 5 pas mane.

nepamenu, ar anksčiau esi skaičiavus tą indeksą ir jei taip, primink, koks jis buvo.
Atsakyti