Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

na taip, nes tokį svorį taip mėtyt yra tikriausiai nelengva
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2014 05 24, 14:11)
ne tik drasi, bet ir stipri biggrin.gif
kad stipri, tai faktas. as pries gerus kelis metus vaiksciojau i pole-dancing uzsiemimus, tai man ir be virsvorio buvo sunku tuos fintus padaryti biggrin.gif tiesa, buvau vienintele grupej, kuri istenge, nes tuomet dar vaiksciojau ir i sportklubi, kur dirbau su svoriais. stai ir pasigyriau biggrin.gif
Atsakyti
mjoo.. va tai talentai XXI amziuj.. mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 05 24, 19:48)
kad stipri, tai faktas. as pries gerus kelis metus vaiksciojau i pole-dancing uzsiemimus, tai man ir be virsvorio buvo sunku tuos fintus padaryti  biggrin.gif  tiesa, buvau vienintele grupej, kuri istenge, nes tuomet dar vaiksciojau ir i sportklubi, kur dirbau su svoriais. stai ir pasigyriau  biggrin.gif


Jautiena, tu čia pas mus, kaip supratau, moteris prie sporto - dviratukas, svoriai ir t.t., gal gali patarti, kokius pratimus ar šiaip mankštas namie geriausia daryti, kad būtų nauda (na aš čia vis su cholesteroliu kovoju). Vaikščiojau į baseiną, perbėgu kartais kokius 2 km., bet vasara, viskas užsidaro, lauke karšta be proto, o namie galėčiau ką nors nuveikti, o ir tamsiajam metų periodui tiktų, nes po darbo jau būna naktis. Pas mus čia provincija, yra gal ir koks sportklubis, bet man kažkaip nelabai, ypač kai kolegės papasakojo, kad trinasi ten krūva žmonių, o dar ir nužiūrinėja vieni kitus, gal su nebyliais vertinimais, nu, žodžiu, kaimas biggrin.gif Kažkada, prieš kokį 10 metelių, kai buvau jauna ir graži, kasdien su dviratuku numindavau po 20 km., galėčiau ir dabar gal vėl kažką pabandyti, bet dviratininkavimo sezonas gan trumpas, takelių trūksta.
Sakau gal kokių nuorodų į sportą namuose žinai, nes aš kai įlendu kur, tai ką man profanei ten suprast - kažkas sako vienas pratimas geras, kažkas kad anas geresnis ir t.t.
Dėkoju iš anksto pasisakiusioms (atleiskit, gal ir kitos tuo klausimu pasikaustę, tik aš nežinau blush2.gif ) padėkit baubą nugalėt 4u.gif

Beje, ką valgot per karščius, nes man tai tik šaldytų sutrintų vaisių norisi, bet nepiktnaudžiausi gi vien jais, o kitas maistas kažkaip nelabai biggrin.gif
Atsakyti
nors klausimas ne man, kyštelsiu savo trigrašį -
apie sportus

Dabar aš irgi nebeturiu apetito, tai su šeima įkritom į riebius šaltibarščius, su daug žolių. Gaivina.
Tik gaila, jei negalit pieno.

Dukra pranešė : IKI akcija avokadams- didelis avokadas, netoli 280 gr kainuoja tik 1 lt. Kieti, bet labai gerai sunoksta stovėdami- jau valgėm jų, tik pirkti buvo anksčiau, tada brangiau mokėjom.
Atsakyti
Dėkoju iš anksto pasisakiusioms (atleiskit, gal ir kitos tuo klausimu pasikaustę, tik aš nežinau blush2.gif ) padėkit baubą nugalėt 4u.gif


Va,kaip smagu kai kazkas sportu susidomi.As pati sportuoju per savaite 4 kartus,anksciau tai darydavau namuose,skirdavau apie valanda,kartais pora.
Siaip namie sportuoti sunkiau nei sporto klube,kadangi niekas nemato,galima ir "pafilolinti" ax.gif Jeigu neturiu laiko vaziuot i sporto sale,tai namie bent pritupimu padarau,ir siaip pasitampyt labai gerai.
Taigi,pagrindinis elementas butu pritupimai (zinoma ir kitkas svarbu),kadangi dirba ir slaunys ir sedmenys,ir pradzioj siulyciau nepersistengiti,pirmam kartui 50 itupstu pakanka,o paskui pridedi po 10-20 kol pasieksi 150.Neissigask,nereikia ju daryti vienu ikvepimu,daryk po 20 per kelis kartus,pailsejimui uztenka 1 min.
Beto yra ivairiu rusiu pritupimu,ir kiekvienas ju tobulina vis skirtingus raumenis.Svarbiausia salyga- tupdamasi stebek,kad keliai neislystu uz pedu (del sanariu).
Patarciau isigyti pripuciama kamuoli 65 cm. su juo daug gerio galima nuveikti,visoms raumenu grupems.
fitness4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinijax: 25 gegužės 2014 - 21:12
Nera lengva daryti pritupimus, taip leskos uzkaista, kad ojoi. Paziuresiu ryt, kiek as ju galiu padaryti:) Kaip tik rankos skauda po svarmenu, Roko pratimo ir pratimu is HS, tai laikas kojoms:)
Atsakyti
Kaip smagu, kad sportininkės pasisakė, įdomu įvairias nuomones išgirsti. Aš pritūpimus esu dariusi, atsilenkimus irgi, šokinejau per virvutę (ačiū dievui, kad pirmam aukšte gyvenu, tai tik peles rūsy gąsdinau), dar kažkokius tempimo pratimus dariau, pagal įvairią muziką šokau, nu žodžiu bandžiau kas tik į galvą šovė, net body flex pratimus pagal paveikslėlius bandžiau daryti, bet dviratis mane labiausiai "vežė", tik jis nusibaigė, o ir sezonas juo važinėtis gan trumpas. Dabar bandau savo sportine patirtį atgaivinti, gal ką naujo išbandyti biggrin.gif

Voresta, dėkui kad šaltibarščius priminei, aš pieno produktų nesibaidau, tad pasidariau bliūdą ir šiandien tiek to maisto tereikėjo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. As po savaitgalio, i trasa ejo saslykai ir saltibarsciai biggrin.gif siandien krusa buvo, ledo gabalais nulijo. Myniau dvirati, siandien gal kiek persistengiau. Ypac ikalnese, slaunu raumenys net dege. Dar Druskininkus aplankem, labai super. O ta mergicka video tai neblogai pavaro smile.gif
Atsakyti
Jolė*** del sporto, tai svarbiausia atrasti kas jums labiausiai patinka, per prievarta kazka darydama toli nenueisit.
jeigu zadat sportuoti namuose, tai yra visa tema SM, kur moterys/merginos tuo uzsiima, ideju joms tikrai netruksta: Sportas namuose
man taip pat geriau sportuojasi klube negu namuose. aplinka kita, visa iranga ir sportkluby daugiau nieko kita nera veikt, o tik sportuot. namie per daug pasaliniu trukdziu, pvz tv, internetas, saldytuvas biggrin.gif man pats mieliausias sportas yra svoriu kilnojimas ir tiek kiek pakeliu, o ne 1-2kg. sita seka vazinejimasis dviraciu.
o siuo metu, su mano ant ausu lipanciu pilvu, telieka tik eit pasivaiksciot, bet ir tai jauciu, kaip kerta per kojas tie ekstra 11kg doh.gif doh.gif

LumiLumi: gerai pasitusinai biggrin.gif pasiilgau as to jausmo, kai raumenys nuo kruvio "dega".
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 25, 13:18)
Dukra pranešė : IKI akcija avokadams- didelis avokadas, netoli 280 gr kainuoja tik 1 lt. Kieti, bet labai gerai sunoksta stovėdami- jau valgėm jų, tik pirkti buvo anksčiau, tada brangiau mokėjom.


Aciu, uzsipirkau smile.gif jau turetu ir kitose pardose panasia kaina atsirasti
Beja ar visada mirkote riesutus per nakti? ar lupate odele? ala joje daugiausia fitatu
Galvoju pabandyti sian uzssaldyti kubeliais kokoso krema kavai smile.gif Parasysiu kaip seksis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 26 gegužės 2014 - 08:31
Ačiū jautiena, bandysiu domėtis, kažką vis tiek prisitaikysiu 4u.gif

Mane tai Iki subiesino, pasiėmiau kelis avokadus, būtent tuos, kur po litą, dar visokių prekių, susimokėjau, o kai parėjau ir paskaičiavau, tai rupkės po 1, 49 Lt paskaičiavo. Jie ten gudriai daro - įmuša pradinę sumą, o čekio gale tik parodo nuolaidą, nu atminusavau nuo sumos tą nuolaida, padalinau iš avokadų skaičiaus ir susinervijau doh.gif Šiaip juk pirkdavau ir tokia kaina ir ne jinai man nepatiko, bet kad išdūrė smile.gif
Jei dar neskanūs bus, tai užmėtysiu jais pardę biggrin.gif
Atsakyti