Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Hippie @ 2014 05 21, 23:28)
Sotieji riebalai, tai lašiniai, grietinėlė, kiaulės taukai, kokoso aliejus, riebi mėsa, žuvis ir pan.? Avokadai jau ne?

Man irgi panašūs klausimai kyla: Kas yra FERMENTUOTI produktai?
Fermentiniai sūriai - aišku, o kt. sūriai (Feta), kur koks šliužo fermentas? Kefyras, rūgpienis, jogurtas - taip pat?
Visos raugintos daržovės - burokėliai, agurkai, kopūstai ir t.t. - taip pat skaitosi fermentuotos?
QUOTE
Kurį konrečiai perki kokiom dozėm, kaip dažnai ir kada vartoji?
O šio kur įsigyji?

Žiūriu sudėtį, nepraleidžiu pro akis nuolaidų ax.gif Naudoju ŠĮ
O juodgrūdės labai gerą latvišką buvau įsigijusi Jūros šventėje, deja, paskui jau neradau galimybės jo užsisakyt, tai siunčiausi iš internet. parduotuvės (nebepamenu, kokios) - žiūrėjau, kad būtų nerafinuotas ir nebūtų tik kosmetinės paskirties smile.gif
QUOTE
Greit atrasi, kad daržvės, tai ne tik salotos, pomidorai ir agurkai smile.gif Ypač dabar, kai tiek šviežių žalumynų, o kur dar šakninės, stiebinės, lapinės daržovės...

Kažkaip ir man striuka su tom daržovėm - ypač jei nightshadow nuėmus (pagal rekomendacijas autoimunininkams) ir turinčias daug krakmolo, sacharidų (pagal FODMAPs, nes nevirškina jų) - salotos, pekino kopūstai, ridikėliai... ir morkos, burokėliai, salierai, nors nelabai galima... O dar kai vien alyvuogių aliejum užpilu, mat pieno riebalų vengti (kaip anabolikei) doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 22 gegužės 2014 - 21:19
Rasa, o krakmolingu darzoviu negali valgyti? Burokeliai, morkos, zirneliai saldyti? O kur dar briuselio kopustai, ziediniai k., brokoliai ir t.t.
Nusipirkau baklazanu. Kaip skaniai pasitaisot baklazanus?
Maciau musu kavinukeje idarytus farsu. Gal jus kaip paprasciau, bet skaniai pasigminate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 22 gegužės 2014 - 21:42
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 22, 21:39)
Nusipirkau baklazanu. Kaip skaniai  pasitaisot baklazanus?


man labai skanu tokios karšto salotos (primenu, kad aš tik šalia paleo, tad jei kas netinka, pakoreguokit kūrybiškai):
na supjaustytus baklažanus palaikai apibertus druskoj, nuplauni;
keptuvėj įkaitini aliejų (kokosų), sumeti sukapoto česnako; meti baklažanus, meti pomidorus papjaustytus (žiemą dedu saulėj džiovintus, bet tada jau gale, išjungus kaitinimą); pakepini. Išjungus galima pagal norą užsidėti fetos ar/ir rukolos ar pn. druskos, pipirų pagal skonį. aš pašlakstau balzaminiu actu.
Atsakyti
aš tai iš baklažanų nieko gero nemoku gaminti, man jis tik riebalus sugeria ir psio jokio skonio nebejaučiu schmoll.gif
nebent kažką orkaitėj kepto ieškočiau
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 05 22, 22:39)
Rasa, o krakmolingu darzoviu negali valgyti? Burokeliai, morkos, zirneliai saldyti? O kur dar briuselio kopustai, ziediniai k., brokoliai ir t.t.

schmoll.gif ax.gif Pradedu baisingai raugėti doh.gif
FODMAP
Dar Fodmap
Ką galima ir ko negalima
QUOTE
Nusipirkau baklazanu. Kaip skaniai  pasitaisot baklazanus?

Baklažanai Paleo puslapyje - nebandžiau, gal kas išbandę pakomentuosit mirksiukas.gif
Idėjos baklažanams - irgi nebandžiau.
Atsakyti
Neparuostas baklazanas primena paralona,todel pries ka nors su juo darant reiktu ji ismirkyti suriam vandeny.
Nulupi baklazanui skura,supjaustai is ilgio plonai,sumerki i suru vandeni,po val,jau galima i ji kazka isukti prignybti dantu krapstuku ir kepti orkaitej.
As sukdavau varske su metom,farsa su morkytem...O Klaipedoj yra restoranas "Araratas",ten baklazano suktinukai su ozkos suriu ir zolelem thumbup.gif nerealaus skonio.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 05 22, 09:44)
Cia jusu organizmui (psichikai taip pat) stresas.
Papildyta:
Homeopatiniuose preparatuose beveik nera veikliosios medziagos smile.gif toks principas smile.gif . Ir kuom gali pakenkti 0,3 gr cukraus per diena biggrin.gif



na taip. ten grynas placebas. butent apie si preparata man isaiskino zmogus dirbantis Food&Drug Administration. Bet kas svarbiausia as i pries t ai geriau ir jis tikrai veike!!! biggrin.gif tai liepe ismest ir nebepirkt daugiau
Papildyta:
Na ka, pasiimu su savim lasiniu, burokeliu ir keliauju i pajuri. Gyvensim, valgysim saltibarscius, mesyte, zuvi ant lauzo kepta smile.gif
gero ir jum savaitgalio! 4u.gif
Atsakyti
Jaicy, wow koks savaitgalis nusimato, jega. Linksmai pasibuk wink.gif
Atsakyti


apie placebo
man atrodo, čia svarbu net ne tai, ką įmeti į burną, o tikėjimas- kad tu kažką darai, gydaisi- o išties, tavo organizmas pats susidoroja biggrin.gif todėl tokie vaistukai dažnai tikrai vertingesni, nes neturi jokio šalutinio poveikio-nebent palengvėja piniginė smile.gif

Kaip mes dabar jau matome mūsų organizmai tikrai geba patys save gydyti, svarbu duoti reikiamas medžiagas ir netrukdyti tikrais vaistais.
Nes juk mums neįprasta- sirgti ir...nieko nedaryti.
Atsakyti
Man uzteko dvieju tabletyciu ir vel kvepuoju thumbup.gif is karto nuotaika gera, apsishopinau, save palepinau ir leksiu kaimukan relaksintis cool.gif
Grazaus savaitgalio, mielosios 4u.gif
Atsakyti
smagus vaizdelis
thumbup.gif drąsi moteriškė.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 24, 07:22)
smagus vaizdelis
thumbup.gif  drąsi moteriškė.

ne tik drasi, bet ir stipri biggrin.gif
Atsakyti