Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Na, leliukas jau nemažas, pienas nebe pagrindinis jo maistas, dienos metu maitinu vos porą kartų, čia tik vakare ir naktį jis dar keliasi pagerti pienuko. O antra, juk paleo skaitosi sveika mityba, kuo ji gali kenkti? ir vandens daug geriu..
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 22, 07:23)
Rytas, šiandien vėl atsikėliau su besidaužančia širdim, pylė prakaitas, o dar nugaros skausmas,, atrodė, kad mano vaikas sveria ne 9, o kokius 20 kg  unsure.gif
Aš nuo vakarienės (17 val) iki pusryčių (apie 8) maitinu MP kokius 6 kartus. Gal čia dėl to ta širdis daužosi ir karštis muša? g.gif  praeitą kartą kai taip buvo rašėt, kad netipiniai pojūčiai, tai nurašiau per sunkiai vakarienei, bet vakar vakarienė nebuvo sunki..



O tu kartais neturi skydliaukes problemu ? nes,man taip darydavos,kai dar nezinojau.
Sirdies permusimas,sirdies plakimas gerklej,prakaitavimas,odos sausumas-siurkstumas,nuotaikos svyravimai (5 kart,dienoj).Pirmiausia aisku ant sirdies pasijaucia.
.....................................
Arba labai staigiai nutraukei greitai skylancius anglis vartot,organizmas nespejo persijungt,todel energijos truksta.turi laiko praeit,kol ismoks ta energija is riebalu pasiimt.Man taip buvo apie pora savaiciu.Dabar jau gerai. biggrin.gif
Atsakyti
skydliaukę tyriausi prieš kokius 3 ar 4 metus, nieko blogo nerodė (kraujo tyrimas). Ir šiaip iki šiol nebūdavo man tokių širdies dundėjimų ir prakaito mušimo.


Susurašinėju su TV daktaru biggrin.gif parašiau į FB, paklausiau ką jis mano apie Paleo. Manenu jūs kažkada rašėt, kad jis lyg ir prie Paleo. bet čia kurią dieną žiūrėjau jo laidą apie sveiką lieknėjimą (ne specialiai, taip išėjo kad TV įjungtas buvo), tai pastebėjau, kad jis pataria atsisakyti tik baltų miltų (juos valgyti ne dažniau kaip kartą per savaitę), o kitais atvejais juos keisti pilno grūdo/rupiais miltais, taip pat valgyti košes. Nors šiaip, visa kita, neužkandžiavimas, dideli tarpai tarp valgymų, insulino, leptino ir kt hormonų veikla ir svarba - kaip iš ISWF knygos.
štai ką gavau: "Laba diena, mes nerekomenduojame dietų kurios iš maisto raciono iš braukia tam tikrus produktus, viską vertėtų valgyti, tik su saiku."

Taigi, jis ne Paleo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 22 gegužės 2014 - 08:55
QUOTE(Rasa:) @ 2014 05 21, 14:02)
arba, vėlgi, homeopatija - Oscillococcinum ax.gif



cia tie zirneliai, kuriuose 99% cukraus??
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 22 gegužės 2014 - 09:25
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 22, 09:02)
Na, leliukas jau nemažas, pienas nebe pagrindinis jo maistas, dienos metu maitinu vos porą kartų, čia tik vakare ir naktį jis dar keliasi pagerti pienuko. O antra, juk paleo skaitosi sveika mityba, kuo ji gali kenkti? ir vandens daug geriu..


Cia jusu organizmui (psichikai taip pat) stresas.
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 05 22, 10:24)
cia tie zirneliai, kuriuose 99% cukraus??
unsure.gif


Homeopatiniuose preparatuose beveik nera veikliosios medziagos smile.gif toks principas smile.gif . Ir kuom gali pakenkti 0,3 gr cukraus per diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 22, 09:34)

štai ką gavau: "Laba diena, mes nerekomenduojame dietų kurios iš maisto raciono iš braukia tam tikrus produktus, viską vertėtų valgyti, tik su saiku."

paklausk jo, ką tokio vertingo prarandam atsisakydami grūdų, kokių medžiagų nėra kitame maiste.
QUOTE
Taigi, jis ne Paleo  biggrin.gif

o ko tikiesi- kad medicinkę baigęs ir TV sėdintis, viešai parašytų, kad yra paleo? Nespės nė mirktelt- suės jo vietą užimt norintys.

Dėl tavo pojūčių- padidink angliavandenių iki 70-100 gr parai, suvalgyk kokią morką daugiau, gal kokios begliutenės košės šaukštą- jei daugiau to nebepatirsi- viskas aišku- angliavandenių gripas, nulipant nuo gliukozės .
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 05 22, 10:03)


o ko tikiesi- kad  medicinkę baigęs ir TV sėdintis, viešai parašytų, kad  yra paleo? Nespės nė mirktelt- suės jo vietą užimt norintys.



Ne viešai, asmeninėmis žinutėmis rašinėjamės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 22, 11:15)
Ne viešai, asmeninėmis žinutėmis rašinėjamės smile.gif

Pas tave tiksliai bus angliavandeniu gripas, juk staigiai nuemei cukraus bomba, organizmas nesupranta kame bajeris:)
http://www.marksdail.../#axzz2em75Km1O
Atsakyti
Sveikos grazuoles, pasidalinsiu ispudziais apie tas eteriniu alieju kapsules nuo slogos, vakar tik viena isgeriau (nors rekomenduoja 3 per diena), zymiai lengviau kvepuoju, apsiejau be purskalu. Bet bajeris toks, nakti pabudau nuo nezmonisko skausmo vienam sinuse, o ten pas mane cista sedi, zodziu, turbut sujudino visa bruda. Bet siandien vel normaliai. Ikaliau dar viena is ryto, uzteks visai dienai.
Nerandu sau vietos, jauciu eisiu siurbliuotis kambariu biggrin.gif Katinas issikalineja, okupuotas balkonas, turiu dabar duris laikyti i kambari atidarytas del ponaicio, o tas karstis is lauko man visai nepatinka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 22, 11:38)
Sveikos grazuoles, pasidalinsiu ispudziais apie tas eteriniu alieju kapsules nuo slogos, vakar tik viena isgeriau (nors rekomenduoja 3 per diena), zymiai lengviau kvepuoju, apsiejau be purskalu. Bet bajeris toks, nakti pabudau nuo nezmonisko skausmo vienam sinuse, o ten pas mane cista sedi, zodziu, turbut sujudino visa bruda. Bet siandien vel normaliai. Ikaliau dar viena is ryto, uzteks visai dienai.
Nerandu sau vietos, jauciu eisiu siurbliuotis kambariu biggrin.gif Katinas issikalineja, okupuotas balkonas, turiu dabar duris laikyti i kambari atidarytas del ponaicio, o tas karstis is lauko man visai nepatinka. biggrin.gif


kokios čia kapsulės?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 05 22, 13:24)
kokios čia kapsulės?


SINUMOSS, lietuviu gamybos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 22 gegužės 2014 - 13:36
QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 22, 14:34)
SINUMOSS, lietuviu gamybos.


negirdėtos... g.gif eisiu paskaitinėti ką apie jas rašo... mirksiukas.gif
Atsakyti