Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(ativas @ 2014 05 21, 19:47)
Hippie gelezi trukdo isisavinti pieno produktai, kava, arbata. turejau ir as maza hemoglobina ir maza koncentracija (atsargas) kraujyje. geriau gelezi su vit c vakarai pries miega. 2-3 val nevalgius. pakilo. bandyk, gal pades.



Negalima gelezies kartu su vit.C
Taip raso HS.
Atsakyti
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 21, 19:10)
Negalima gelezies kartu su vit.C
Taip raso HS.
o cia tai naujiena! g.gif
Atsakyti
ką gi, prisiduodu smile.gif
Paleo keturios dienos. Jau radau su naujus spuogus ant veido biggrin.gif o šiaip tai cukraus drakonas nugalėtas tik rytui. Po pietų jis gyvas, po vakarienės dar gyvesnis, sužvėrėjęs doh.gif jau nebemielas gyvenimas darosi, eina sau, visokie maisto produktai žiūri į mane ir kalba lotuliukas.gif
Ar jums praėjo noras valgyti? nesisapnuoja skanėstai (ne šaukštas aliejaus biggrin.gif )? ir tiesų galiu turėti vilties, kad nebenorėsiu užkandžiauti ir valgyti kažką saldaus (ir miltinio mmm, apseiliojau ekraną...)?
Nes kai pagalvoju, jei taip kankinantis tai tikrai ilgai netempsiu.. unsure.gif verysad.gif surrender.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 21 gegužės 2014 - 20:59
visoms pradzia buvo sunki:) Ir as seilejausi apie bandeles pagalvojusi. Jei iskentesi ir atsilaikysi, viskas praeis ir ramiai ziuresi I skanumynus. O jei dar turi stipru motyva maitintis sia mityba, tai viskas bus gerai. As kai pajauciau pagerejimus sveikatoje ir odos problemu atzvilgiu, tai motyvas dar labiau sustiprejo ir visai nenorejau cukru ir kito slamsto.
Atsakyti
Taigis, taigis, skaitau VorasTinkle apie W30 ir guodžiuosi, kad tas kančios jausmas praeinantis.
Šiaip valios turiu, bet kiek gi galima gyventi tas valios vadžias įtempus biggrin.gif gyvenimas juk nebemielas pasidaro.. mėnesį, manau, iškentėsiu, bet jei noras nedings tai manau "atkrisiu" greitai ir vėl "apsiženysiu" su miltais ir cukrum unsure.gif
Atsakyti
Matai koks stiprus narkotikas yra cukrus. Balti milteliai biggrin.gif
Jokia cia kancia, nepasiduok, veliau nereiks nei miltu nei cukraus, keptas obuolys bus kaip puikus saldainis wink.gif
Atsakyti
Gal motyvo jokio neturi, kad sitaip jau dabar pasiduodi?
Atsakyti
Oi ne, dar nepasiduodu bigsmile.gif tik atejau pasisakyti/pasiguosti kad pradzia tikrai nelengva.. dar siand ne viena namie buvau (tiksliau ne tik su 7men vaikuciu), bet ir su vyresnele, kuriai ir ryziu kose viroau, ir super skanius blynus kepiau.. ne i nauda tokie maisto gaminimai ne sau.. ir dar torta kepiau.. irgi ne sau.. ir nuo zaliu salotu lapu jau kazkaip fe darosi..
Bet laikausi, nusiteikus rimtai susikauti su savo demonais :angry

O motyvai mano tai energijos,, upo nebuvimas, ir dar oda siek tiek.. nu ir sveikas protas sako, kad tas maitinimasis vien pieno produktais ir miltais, dar cukrum prie gero neveda..
Atsakyti
Sotieji riebalai, tai lašiniai, grietinėlė, kiaulės taukai, kokoso aliejus, riebi mėsa, žuvis ir pan.? Avokadai jau ne?

Dar pamąsčiau, kad kai kurie požymiai kataboliko man tinka, bet kai kurie tai nelabai-kadangi nemažai geriu, tai sysiu lakstau dažnai, niekad nebuvau anoreksišai kūda ar liulai stora g.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 05 21, 09:28)
Hippie, tik nesugalvok maitintis neslifuotais grudais uzgeriant alkoholiu biggrin.gif


Raudonas sausas rūšinis vynas toks ten ir alkoholis irnesakyk.gif biggrin.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 05 21, 14:02)
O nuo kitų nemalonumų - man geriausiai padeda laukinio raudonėlio aliejus (iHerb perku kapsulėmis).

O jei pasiseka pačioje pradžioje virusą prigriebt - tai efektingai veikia juodųjų kmynų (juodgrūdės) aliejus


Kurį konrečiai perki kokiom dozėm, kaip dažnai ir kada vartoji?

O šio kur įsigyji?

QUOTE(ativas @ 2014 05 21, 19:47)
Hippie gelezi trukdo isisavinti pieno produktai, kava, arbata. turejau ir as maza hemoglobina ir maza koncentracija (atsargas) kraujyje. geriau gelezi su vit c vakarai pries miega. 2-3 val nevalgius. pakilo. bandyk, gal pades.


Blyn, o aš vakarienei naminės varškės prikapojau...Pieno produktus tik naminius, raugintus (rūgpienis, varškė (pati pasidarau), baltas sūris) valgau. Arbatų veik negeriu, kava irgi jau retenybė pasidarė (išskyrus skrudintų cikorijų).

O kodėl geležies preparatus reikia vakare, kai ypač baltymų (varškės) norisi?

QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 21, 20:58)
Paleo keturios dienos. Jau radau su naujus spuogus ant veido  biggrin.gif  o šiaip tai cukraus drakonas nugalėtas tik rytui.


Ooo, pati pradžia, svarbu nenuleisti rankų, pralaukti pirmą mėnesiuką, tada organizmas pradeda suprast, kad gal jau kitaip ir nebus ir pradeda jaustis savijautos gerumas, dingsta desperatiškas saldumynų norėjimas, žvėriškas alkis ir pan. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 21, 22:10)
ir nuo zaliu salotu lapu jau kazkaip fe darosi..


Greit atrasi, kad daržvės, tai ne tik salotos, pomidorai ir agurkai smile.gif Ypač dabar, kai tiek šviežių žalumynų, o kur dar šakninės, stiebinės, lapinės daržovės, be to ne vienas gi jas valgom, tai mėsos šmotas, tai kiaušiniai, tai žuvis wink.gif
Atsakyti
tai gali ta varske valgyt vakare, tik gelezi gerk tada po geru 3 val.
visi saltiniai kuriuos skaiciau, teigia, pieno produktai trukdo isisavinti gelezi. dar kazko ten maisyt negali. dabar jau nepamenu, pries metus pati krauja atstatinejau. nes pas mane "saturation" serume buvo mazas visai.
Atsakyti
Rytas, šiandien vėl atsikėliau su besidaužančia širdim, pylė prakaitas, o dar nugaros skausmas,, atrodė, kad mano vaikas sveria ne 9, o kokius 20 kg unsure.gif
Aš nuo vakarienės (17 val) iki pusryčių (apie 8) maitinu MP kokius 6 kartus. Gal čia dėl to ta širdis daužosi ir karštis muša? g.gif praeitą kartą kai taip buvo rašėt, kad netipiniai pojūčiai, tai nurašiau per sunkiai vakarienei, bet vakar vakarienė nebuvo sunki..
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 22, 08:23)
Rytas, šiandien vėl atsikėliau su besidaužančia širdim, pylė prakaitas, o dar nugaros skausmas,, atrodė, kad mano vaikas sveria ne 9, o kokius 20 kg  unsure.gif
Aš nuo vakarienės (17 val) iki pusryčių (apie 8) maitinu MP kokius 6 kartus. Gal čia dėl to ta širdis daužosi ir karštis muša? g.gif  praeitą kartą kai taip buvo rašėt, kad netipiniai pojūčiai, tai nurašiau per sunkiai vakarienei, bet vakar vakarienė nebuvo sunki..

O kodel tu nori drastiskai keist mityba jei dar maitini? Kazin ar bus kas gero? Kad apmazint angliu ir padidint darzoviu -gerai, bet drastiskai keist...
Atsakyti