Įkraunama...
Įkraunama...

Lyties nustatymas

Šiandien ieškodama informacijos apie placentos padėtį gimdoje aptikau įdomų mokslinį tyrimą atliktą Amerikoje, pagal ji daugiau kaip 90% tikslumu galima atspėti vaikelio lytį priklausomai nuo to, kurioje gimdos pusėje prisitvirtinusi placenta. Kairėje - mergaitė, dešinėje - berniukas. Kas skaitot angliškai - galit pasidometi. Kai pagimdysim - pasakysiu ar pasitvirtino. Placentos padėtis turėtu būti nurodyta med kortelėje arba galima paklausti tyrimo metu.

Ramzio metodas (anglų k.)

Ramzio metodas forume (anglų k.)

"Ramzi’s method is using placenta /chorionic villi location as a marker for fetal gender detection at 6 weeks gestation was found to be highly reliable. This method correctly predicts the fetus gender in 97.2% of males and 97.5% of females early in the first trimester. And it might be helpful to use as a genetic soft marker in relation with fetal pyelectasis."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LasiukeUK: 15 gegužės 2014 - 20:02
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 05 15, 20:58)
Šiandien ieškodama informacijos apie placentos padėtį gimdoje aptikau įdomų mokslinį tyrimą atliktą Amerikoje, pagal ji daugiau kaip 90% tikslumu galima atspėti vaikelio lytį priklausomai nuo to, kurioje gimdos pusėje prisitvirtinusi placenta. Kairėje - mergaitė, dešinėje - berniukas. Kas skaitot angliškai - galit pasidometi. Kai pagimdysim - pasakysiu ar pasitvirtino. Placentos padėtis turėtu būti nurodyta med kortelėje arba galima paklausti tyrimo metu.

Ramzio metodas (anglų k.)

Ramzio metodas forume (anglų k.)

"Ramzi’s method is using placenta /chorionic villi location as a marker for fetal gender detection at 6 weeks gestation was found to be highly reliable. This method correctly predicts the fetus gender in 97.2% of males and 97.5% of females early in the first trimester. And it might be helpful to use as a genetic soft marker in relation with fetal pyelectasis."

mano is desines, echo kai dare, bet tada buvo 20sav. daktare sake, kad mergaite smile.gif daugiau echo man nedare... jau tureciau gimdyt siom dienom, suzinosiu kaip cia yra su tom placentom biggrin.gif
Atsakyti
Oho, tas metodas turbūt tikslus. Mano placenta kairėje-laukiuosi mergaitės (patvirtinta vaisiaus vandenų tyrimais ir genetikės darytu echo 18.5 sav bei 3d echo). Tai mano atveju šis metodas pasiteisina smile.gif
Atsakyti
O mano placenta kažkur per vidurį, galinėje dalyje. Kai buvo 13 sav. sakė berniukas, o 34 sav. buvo nusisukęs, gerai nematė, bet jau sakė, kad 90 proc. mergaitė. Bliamba...trečias sijonas šeimoj doh.gif biggrin.gif tai va, viskas paaiškės jau išlindus biggrin.gif
Atsakyti
Na, cia tas "tyrimas" tai visas tyre apie 6 savaite, nes paskui ta placenta gali ir pakeisti pozicija. Bet idomu siaip kiek realiam gyvenime pasitvirtina, kiek - ne.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 05 18, 17:24)
Na, cia tas "tyrimas" tai visas tyre apie 6 savaite, nes paskui ta placenta gali ir pakeisti pozicija. Bet idomu siaip kiek realiam gyvenime pasitvirtina, kiek - ne.

Tai kad 6 savaitę placenta dar nesusiformavusi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 05 21, 07:18)
Tai kad 6 savaitę placenta dar nesusiformavusi mastau.gif


Vaikelis vistiek yra "priristas" prie gimdos sieneles, ta vieta ir buvo tiriama ultragarsu, ten nurodyta, kad tyre ir "chorionic vili" (sorry, nzn kaip lietuviskai) - tai yra ta vieta kurioje formuojasi placenta.
Atsakyti
Pirmas tikrai kaireje buvo prisitvirtines - berniukas, antras neatsimenu kur bet viskas buvo kazkaip vienodai, o trecias desineje dar ? kas
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 05 17, 08:57)
mano is desines, echo kai dare, bet tada buvo 20sav. daktare sake, kad mergaite smile.gif daugiau echo man nedare... jau tureciau gimdyt siom dienom, suzinosiu kaip cia yra su tom placentom biggrin.gif

placenta is desines buvo, gime mergaite tongue.gif
Atsakyti
Nu va, is komentaru ziuriu tas Ramzis nelabai pasitvirtina biggrin.gif Ziuresim kaip musu bus, placenta kaireje.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 05 17, 21:32)
O mano placenta kažkur per vidurį, galinėje dalyje. Kai buvo 13 sav. sakė berniukas, o 34 sav. buvo nusisukęs, gerai nematė, bet jau sakė, kad 90 proc. mergaitė. Bliamba...trečias sijonas šeimoj doh.gif  biggrin.gif tai va, viskas paaiškės jau išlindus  biggrin.gif

Tai sijonas ne trečias, o ketvirtas - mama juk irgi sijonuota 4u.gif bigsmile.gif
Žinot, kaip mes tokiais atvejais sakom - mūsų tėčio net trusikai labai gerbiami - tarp visų moteriškų džiūsta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti