Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Juratike, tas baltas fasadas gažus 4u.gif

o tas metalinis atspalvis tai tikrai nelabai dera; gal būtų galima kokį šaltesnį (sidabrišką, pilkšvą) metalinį atspalvį pasirinkti?..

Beje, vienoje vietoje užmačiau metalinius fasadus ir man jie baisiai patiko wub.gif tik pas save tai galvoju dėti fasadą ir stalviršį neutralesnį, o tą metalizuotą plokštę dėti tarp spintelių ant sienos. Nors nesu tikra, ar jai nekenks pastoviai būti prie kriauklės ar kaitlentės g.gif

beje, ar Jūs dėjote į virtuvę parketlentes? Aš ir visai norėčiau, bet daug kas gasdina, kad drėgmė pakenks, ir panašiai.
Atsakyti
[CODE]user posted image


virtuves planas, kriaukle, indaplove prie kaires sienos, desinej pusej 2 saldytuvai, spintele be duru ir minkstas kampas, kurio nzn ar reikia.......aisku atsigulti ir paziureti televizoriu visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 05 28, 21:59)

beje, ar Jūs dėjote į virtuvę parketlentes? Aš ir visai norėčiau, bet daug kas gasdina, kad drėgmė pakenks, ir panašiai.

Kokia drėgmė blink.gif ... juk virtuvė - ne vonia. Turiu ir anksčiau turėjau virtuvėje laminatą, tik dabar atsparų 34 klasės, o anksčiau visišką piguvą - jokia drėgmė nepakenkė schmoll.gif , nes jos paprasčiaisia nebuvo rolleyes.gif . Tik tas piguva apsitrynė prie plautuvės - nėr ko norėt...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 22:16)
Kokia drėgmė blink.gif ... juk virtuvė - ne vonia. Turiu ir anksčiau turėjau virtuvėje laminatą, tik dabar atsparų 34 klasės,  o anksčiau visišką piguvą - jokia drėgmė nepakenkė  schmoll.gif , nes jos paprasčiaisia nebuvo  rolleyes.gif . Tik tas piguva apsitrynė prie plautuvės - nėr ko norėt...



ne drėgmė virtuvėje gadina grindis, o dažnai krentantys peiliai, šakutės, lėkštutės biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2014 05 28, 22:19)
ne drėgmė virtuvėje gadina grindis, o dažnai krentantys peiliai, šakutės, lėkštutės  biggrin.gif  4u.gif

Tikra tiesa drinks_cheers.gif . Jau esu sugadinus savąsias, nes man ypatingai viskas krenta iš rankų , peiliai ant grindų pirmoj eilėj doh.gif . Stebiuosi, kaip plautuvė dar sveika unsure.gif ... kad tik neprisišnekėjus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 26, 12:56)
taigi taisom 2 variantą - nuo durų šaldytuvas, paskui nežinau kas ten - platus cargo turbūt teišeina, paskui prie kitos sienos I tipo kampinė spintelė su plautuve ~ 650+450mm, toliau indaplovė 450mm, ~870mm stalčiai ir 600mm kaitlentė su orkaite. Tokiu atveju turite didžiausią darbastalį, kokį tik galima išspausti - ~1320mm. Aišku, viryklė gaunas prie sienos, tačiau gal ją išeitų bent per 5cm atitraukti nuo jos... Bet kuriuo atveju tokioj padėty viryklė - mažesnis blogis, nei pirmąjam variante  smile.gif . Ir visur aukštos pakabinamos spintelės su įmonuotu gartraukiu. Vat.

Pabandėm pataisyti. Kokios nuomonės? Kampinės plautuvės neįdėjom tik. Nu bet ji ten bus.
user posted image

user posted image

user posted image

Koks tarpas turi būti tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių? Apatinės yra 87 cm aukščio (normalios čia?), viršutinės iki lubų - 125 cm, tarpas tarp baldų, kur bus plytelės - 38 cm. Tai normalu, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 28 gegužės 2014 - 22:02
QUOTE(Agnnyte @ 2014 05 28, 22:59)
Pabandėm pataisyti. Kokios nuomonės? Kampinės plautuvės neįdėjom tik. Nu bet ji ten bus.
Koks tarpas turi būti tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių? Apatinės yra 87 cm aukščio (normalios čia?), viršutinės iki lubų - 125 cm, tarpas tarp baldų, kur bus plytelės - 38 cm. Tai normalu, ar ne?

Stalviršis įprastai šiais laikais (ir ne tik, jau kiek anksčiau toks "standartas" galioja pas mus) daromas 91cm aukštyje, nebent esate labai mažutė smile.gif . Aš esu 165cm ūgio, turėjau 91cm stalviršį - normaliai, dabar vienas 94cm, kitas 95cm (salos - nežinau, kodėl taip gavos) irgi gerai. Gal net geriau šitie, nei 91cm. Balsuočiau už 94cm mano ūgiui biggrin.gif .
Viršutinės pas Jus labai jau aukštos gavosi g.gif . Tarpas tarp pastatomų ir pakabinamų 38cm? Mažoka... Pas mane dabar 55cm - pats tas smile.gif. Persidarykit tą vietą, nes elementariai gartraukis nuo viryklės turi būti pakeltas turbūt minimum 60cm, vidurkis turbūt 70cm yra. Kiekvieno gartraukio montavimo instrukcijoj turi būti nurodyta kokiam aukštyje nuo kaitlentės jį montuoti.
Nedaryčiau tų siaurų pakabintų lentynų viryklės dešinėje, geriau praplatinčiau spintelė esančią virš viryklės. O tas siauras cargo šalia viryklės Jums reikalingas? rašydama 5 cm atitraukti viryklę mnuo sienos, turėjau omeny tiesiog uždengti tuos 5 cm siauru fasadu, pas mane dabar taip iš abiejų pusių virtuvė įrėminta dėl labai praktinių sumetimų - kad nebrūžintų stalčiai/orkaitė sienos, o vienoj pusėj kad neatsiremtų į durų staktą. Tiesiog paaukota tam po 5 cm abiejose pusėse. Bet jeigu Jums reikia siauro cargo šalia viryklės, tai ok - taip viryklė labiau nuo sienos atitraukiama. O gal ten rakšluostinę planuojate? Kadangi uždengta fasadu, apie ją nepagalvojau, bet ir nepatariu tokios darytis, nes kiek esu mačius, tai tamsi negraži skylė gaunas, o ir rankšluoščius jon kabinėt nuolat nelabai patogu unsure.gif - čia mano nuomonė, gal yra žmonių, kurie atsidžiaugti negali rolleyes.gif .
Dar man tos pakabinamos taip netvarkingai atrodo dėl durelių pločių... Aš skaičiuočiau taip:
kaip kampinės spintelės pagrindą imu IKEA kampinę spintelę, kurios plotis ir gylis yra 675mm, taigi 3020-375 lieka 2345mm, tada atimam 750mm spintelės (2x375mm durelės) plotį virš viryklės, lieka 1595mm, tada padalinu iš 4 - gaunas 4 viendurės spintelės su ~398mm (arba 2 dvidurės ~796mm) durelėmis. Žodžiu nuo kampinės spintelės matuojant gavau 6 praktiškai lygias dureles. Vaizdas turėtų būti geresnis ax.gif .
Aišku, dėl tos kampinės pakabinamos reikia išsiaiškinti - koks tikras jos matmuo yra.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 05 28, 21:59)

beje, ar Jūs dėjote į virtuvę parketlentes? Aš ir visai norėčiau, bet daug kas gasdina, kad drėgmė pakenks, ir panašiai.


Laminata deda i virtuve, jis atsparesnis. O parketlentes yra jautresnes virtuves fokusams.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 23:53)

Ačiū už konsultacijas, tobulinam toliau smile.gif
Permąsčiau per naktį dėl tos rankšluostinės... Nereik man ten jos. Vis tiek rankšluostuko prie plautuvės dažniau reik. O per visą virtuvę netipensiu jo pakabint. O tai reiškia, kad numesiu bet kur biggrin.gif
Šiaip dėl matmenų, labai geras pastebėjimas - pačiai nedašuto.
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 28, 22:14)

virtuves planas, kriaukle, indaplove prie kaires sienos, desinej pusej 2 saldytuvai, spintele be duru ir minkstas kampas, kurio nzn ar reikia.......aisku atsigulti ir paziureti televizoriu visai nieko smile.gif

klausimas esminis ar tokioje mazoje virtuveje jums reik to kampo, kad tv paziuret? negi negalima svetainej ar kur ten pagulinet? mesciau lauk. siaip vietos trukumas matos. ir virtuve palikciau tik kaip darbine patalpa. nei stalo, nei kampo tik spinteles saldytuvai ir skalbykle ( lyg minejot kad desit) tai viska stengciaus apvaliai ir sutalpint.
Atsakyti
Vat aš irgi norėjau pas Pupyte_ klaust - ar tikrai visko tiek reikia toj mažoj virtuvėj? Du šaldytuvai, skalbyklė - dar dar (jei ne paslaptis, ką ten laikote tuose šaldytuvuose? g.gif blush2.gif ), bet minkštas kampas ir telikas - nu sorry blink.gif ... kur gaminti valgyt neturėsiu, bet užtai teliką patogiai pažiūrėt galėsiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 05 29, 05:55)
klausimas esminis ar tokioje mazoje virtuveje jums reik to kampo, kad tv paziuret? negi negalima svetainej ar kur ten pagulinet? mesciau lauk. siaip vietos trukumas matos. ir virtuve palikciau tik kaip darbine patalpa. nei stalo, nei kampo tik spinteles saldytuvai ir skalbykle ( lyg minejot kad desit) tai viska stengciaus apvaliai ir sutalpint.



Svetaine okupuota vaiku,ju mes turim 3,tiesa 1 dar maza. Virtuvej mes vakarojam,ramiai su vyru galim pasikalbet,o ir saldytuvas vietoj,jei ko reikia uzkrimst. Mums esme,kqd niekur kitur spunteliu neprikabinsik,nes prie kitos sienos kaip jau minejau 2 saldytuvai ir planuojama skalbenke. Tiesa vakar vyras pradejo jau kalba apie imontuojama technika,tai gali viskas kardinalei keistis,tik irgi neisivaizduoju kur viska sukist. Nakti suplanavau,kad jei montuot,tai prie lango daryt auksta spinta,jos apacioj imontuota indaplove,o ant indaplives orkaite,tik nzn ar taip galima. Taip susitaupytu vieta. Tuomet salia kazkoks stalvirsio tarpas,tarkim kavai pasidet,tada orkaites virsus,po juo irankiu stalcius ir puodu stalcius ir vel stalvirsis su kriaukle. Tik nzn ar cia nesigaus nesamone
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 06:34)
Vat aš irgi norėjau pas Pupyte_ klaust - ar tikrai visko tiek reikia toj mažoj virtuvėj? Du šaldytuvai, skalbyklė - dar dar (jei ne paslaptis, ką ten laikote tuose šaldytuvuose?  g.gif  blush2.gif ), bet minkštas kampas ir telikas - nu sorry blink.gif ... kur gaminti valgyt neturėsiu, bet užtai teliką patogiai pažiūrėt galėsiu... doh.gif




Saldytuvas ir saldiklis,o telikas virs ju pakabintas. Mano mb grysta velai po darbo,jam labai patogu zinias ziuret rolleyes.gif
Atsakyti