Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

O pagal gabbi nenorit daryr? Pas ja panasiai maza
Atsakyti
QUOTE(Bridz @ 2014 05 28, 11:53)
tik klausimas ar verta uz begini metra moket 2000-3000?  g.gif labai jau daug .. ir ar neatrodys jis nekaip 38 kv,kambaryje  g.gif

O kodėl jis turėtų atrodyti nekaip? g.gif Jeigu patinka toks stilius tai pirmyn mirksiukas.gif . Aišku, nežinau, kaip tas kambarys atrodo, tad tiek ir tepasakyt galiu ax.gif
Be abejo, kaina kaip už tokį kiekį spintelių - nemaža. Tik iš kur ją tokią ištraukėt? Man rodos, pagal šitą nuotrauką geras meistras ne ką prasčiau pagamintų virtuvę rolleyes.gif .
Man asmeniškai tokia virtuvė yra ne gyvenimui, o parodai smile.gif . Arba moderniom asmenybėm, kurie joje nedaug laiko praleidžia smile.gif .

QUOTE(Freke @ 2014 05 28, 16:08)
O pagal gabbi nenorit daryr? Pas ja panasiai maza

Aš tai dar patalpos planą norėčiau matyt... nes tikrai nežinau pagal vieną sieną mintinai, kaip tie ankstesni butai atrodo, kokie ten standartai blush2.gif . Geriausia viso buto planą su svarstymais kur ką galima griaut, pastumt, perstatyt...
tada ir komentarų daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 gegužės 2014 - 15:14
sveikos,

gal rastumėt man laiko padėt su virtuvės dizainu?

planą lyg jau ir turim

user posted image

čia po dešine yra sienine spinta o jai statmenai baras su kriaukle ir kitoje pusėje kaitlentė su pakabinamom spintelėm...
ir aš susižavėjau pilka spalva...tad ar dera toks variantas

fasadas
fasadas

stalviršis
stalvirsis

nes nusižiūrėjau tokias plyteles
user posted image

o grindys bus šviesios
grindys


suprantu kad ant kompo spalvos gali skirtis, bet ar labai prašaučiau? g.gif
Atsakyti
Cia grindu plyteles? Kur desite kriaukle ant to bariuko? Koks tavo virtuves ilgis nuo sienos iki praejimo (kur yra kaitlente)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 gegužės 2014 - 15:29
QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 16:13)

Aš tai dar patalpos planą norėčiau matyt... nes tikrai nežinau pagal vieną sieną mintinai, kaip tie ankstesni butai atrodo, kokie ten standartai blush2.gif . Geriausia viso buto planą su svarstymais kur ką galima griaut, pastumt, perstatyt...
tada ir komentarų daugiau  mirksiukas.gif


as tai matau dabar pries akis ta plana blush2.gif keli metrai i viena puse keli i kita. abu su vyru sunkiai telpam.... doh.gif tai virtuve tik maisto ruosai valgom kitam kambaryje doh.gif

todel jei yra galimybe siulyciau jungti prie kambario. aisku jei turit finansu tokiam remontui ir galit leist sau ta kambari jungt prie virtuves
Atsakyti

Tiesiog apie nedideles virtuves.
O kokia virtuvė nedidelė?
O kokia didelė? smile.gif smile.gif smile.gif

http://www.addicted2...preference.html
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 05 28, 16:25)
Cia grindu plyteles? Kur desite kriaukle ant to bariuko? Koks tavo virtuves ilgis nuo sienos iki praejimo (kur yra kaitlente)?



nu va, rašiau rašiau ir visko nesurašiau biggrin.gif

ne, ten plytelės toje galinėje sienoje prie kaitlentės tarp viršutinių ir apatinių spintelių.

abi pusės gaunasi kažkur po 2.10m jei teisingai pamenu, o kriauklę dedam ne visai per vidury to baro - gaunasi nuo sienos kažkur 450 spintelė ir paskui kriauklė...echt tikiuos labai nenusisvaigom su tuo virtuvės planu...
Atsakyti
Ka dedat virs darbastalio po stiklu (tarp spinteliu).. Koki nors tapeta? Nes pasak meistro, atsiranda taskiukai, kai dazyta siena unsure.gif
Atsakyti
Laba, virtuves projektas jau atiduotas gamybai, issirinkom spalvas, ir vis dar labai blaskausi del stalvirsio.
Fasadas bus toks
http://www.raumprobe...t18/datenblatt/
Stalvirsis sis
http://www.stalvirsi...spalvos-metalas

Is radziu labai norejau pilkos spalvos, bet nutariau,kad saules virtuve gauna ne tiek ir daug, tai issirinkau sviesesne, balta grubleta, viliuosi,kad ji nebus tokia tepli kaip blizgi. Grindys kronospano sviesios azuolo sp.
Saldytuvas neimontuojamas-pilkas, kaitlente juoda, orkaite juoda, kriaukle turbut irgi juoda bus.
Padekit apsispresti del stalvirsio, ar nebus per daug marga(del fasado bangeliu rasto) ir tamsu?
Hole stoves stalas, zinau tik tiek,kad kedes bus baltos. o del tapetu isvis galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2014 05 28, 19:07)
Laba, virtuves projektas jau atiduotas gamybai, issirinkom spalvas, ir vis dar labai blaskausi del stalvirsio.


Man tai nedera sitas stalvirsis. Kazka rinkciaus is granito atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 28, 19:18)
Man tai nedera sitas stalvirsis. Kazka rinkciaus is granito atspalviu.

Gal galima pavyzdziais?Buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 05 28, 12:19)
Kriaukle traukciau prie pat kaires sienos. Nedeciau kriaukles su padekliuku, kad butu daugiau vietos. Ant sienu pakabinciau spinteliu eile. Gartraukis butu pasleptas po spintele.

Tik dabar pamaciau, kad nenorit atsisveikinti su tokia indaplove. Nesuprantu kam indaplove apkeisti su dujine, tada bus dar mazesnis darbastalis..


nes nusibodo plaut siena salia dujines virykles, plius ten likes toks kokiu 10cm tarpas, kuri nzn kuo uzpildyt ir gartraukis eitu tiesiai zemyn..

QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 12:43)
Niekas čia neišsigando  biggrin.gif . O virtuvinis tik prie tos sienelės tegali būti?
Pritariu Amelitai, ir noriu pridurti, kad už sukeičiant indaplovę su virykle už indaplovės atsiduria vamzdžiai - kažin ar būtų patogu g.gif .
Visai pagalvočiau apie plautuvės spintelės paaukštinimą, kad stalviršį būtų galima pratęsti ir virš indaplovės - taip a'la įmontuoti indaplovę ax.gif . Tumet gal būtų galima viryklę šiek tiek kilstelti per stalviršio storį, kažką padedant po ja - nežinau ar tai įmanoma blush2.gif ... bet tada turėtumėt didesnį vientisą darbastalį  ax.gif .
Viršuje per visą sieną gaminti spinteles, tas, kurios kabinsis ties vamzdžiais gal išeitų padaryti tokias išpjaustytas ir patolinta nuo sienos nugarėle... kažkaip va taip:

user posted image

čia iš nugaros spintelės brėžinukas grubus/preliminarus. Žodžiu, išmanantis meistras pagamins  smile.gif .
Ir žinoma įmontuojamas gartraukis į panašią spintelę, tik išmatavimus reiktų susižiūrėt, kokio gylio spintelės jam reikia... gal šitas punktas - misija neįmanoma  unsure.gif


virtuvinis tik cia gali but, nes kitoj puses stalas ir 2 saldytuvai, plius desim skalbenke..........vietos mizernai, daiktu dafiga......
Atsakyti