Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Sveikos,
ateina ir jau mano virtuves laikas, o as nieko neisivaizduoju unsure.gif

Man didelis klausimas, kur laikot virdulius? Pas mane visa virtuve vietoj sienoj. Dabartinej buvo spinteles is fanieruotos plokstes, jei as gerai suprantu. Ir nuo virdulio garu susigadino. Tai kur deti virduli? Nesumastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 28, 11:48)
Man didelis klausimas, kur laikot virdulius? Pas mane visa virtuve vietoj sienoj. Dabartinej buvo spinteles is fanieruotos plokstes, jei as gerai suprantu. Ir nuo virdulio garu susigadino. Tai kur deti virduli? Nesumastau g.gif

Ant stalviršio. Ankstesnė virtuvė irgi plokštinė buvo, virdulys stovėjo po spintele, bet snapelį stangdavaus atsukti į kitą pusę, link gartraukio. Niekas nesusigadino per 7 metus schmoll.gif . Dabar jis yra ant stalviršio krašto, tačiau vis ruošiuosi jį išmesti, bet prieš tai reikia įsigyti virdulį ant indukcinės viryklės.
Atsakyti
gundausi tokiu virtuviniu komplektu
user posted image
tik klausimas ar verta uz begini metra moket 2000-3000? g.gif labai jau daug .. ir ar neatrodys jis nekaip 38 kv,kambaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 11:19)

aciu oro_buckis.gif

siaip daug maz padori virtuve? ar geriau ta siena kur tos ukines spintos iki pat sienos ir nutesti? pvz kaip cia http://www.ievutakas...enge-brillante/

ar palikt ta nedideli stalciu bloka kokiai mikrobangei ar virduliui pastatyt. na ar tosteriui g.gif nes kazi ar verta elektrini virduli turet jei indukcine kaitlente uzviris greiciau vandeni g.gif rakandu ant stalvirsio maziau. ax.gif beje mano virdulys paskutines dienas skaiciuoja tai i nama nebesinesiu jo. ismesiu iskart. o ten jau nusipirksiu indukcinei skirta.

aisku dar kur stalciai kur spinteles spresim paskui. dabar elektros instaliacijai ir kanalizacijai reik aiskumo na ir sau jau turet projekteli pasipiesus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 28 gegužės 2014 - 11:17
Labas rytas, jungiuosi ir as ,ketiname remontuoti virtuve. Atejaupasissemti jus uideju smile.gif
Atsakyti
o kokie specialus virduliai indukcinei?
as kaip is medzio iskritus doh.gif baisiai laiko nebeturiu verysad.gif

o elektriniai, kur su reguliuojamais laipsniais, tai jie iki garu 'nedaverda' (90 laipsniu), pasirodo, cia jei pas ka ne indukcine. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 28, 12:34)
o kokie specialus virduliai indukcinei?
as kaip is medzio iskritus doh.gif baisiai laiko nebeturiu verysad.gif

o elektriniai, kur su reguliuojamais laipsniais, tai jie iki garu 'nedaverda' (90 laipsniu), pasirodo, cia jei pas ka ne indukcine. 4u.gif

mano supraciu paprasti virduliai su svilpuku bet tinkantys indukcinei. g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 05 28, 12:34)
o kokie specialus virduliai indukcinei?
as kaip is medzio iskritus doh.gif

Jų dugnas turi būti tinlamas indukcinei kaitlentei, kaip ir puodų. Turi traukti magnetą.
Papildyta:
QUOTE(Freke @ 2014 05 28, 12:14)
aciu oro_buckis.gif

siaip daug maz padori virtuve?

Man rodos, viskas ok su ja bigsmile.gif . Tas ievų tako variantas gražus, bet ten kaip suprantu kampas neišnaudojamas, arba jo paprasčiausiai nėra, o ūkinės spintos sumonuotos nišoje. Jūsų variante ant to stalviršio šalia šaldytuvo galima laikyti smulkią buitinę techniką - tai turbūt geriausia vieta jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 gegužės 2014 - 11:45
user posted image[CODE]
Papildyta:
o ka mergaites patartumete man daryti su siuo "caro laiku" isplanavimu? Sienos keisis, bus dazoma + stiklas arba plokste HPL, del plyteliu nzn, turbut nedesiu. Noriu sukeisti vietomis indaplove su dujine, ateinancius kelis metus jos tikrai nesikeis, nebus nauju. Is esamos situacijos reikia išpešti maksimalu varianta.........deja....
sios sienos ilgis kaip plane raso 2,06m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 28 gegužės 2014 - 12:53
cia taip baisu, kad bijot sakyt nuomone? smile.gif smile.gif baisu, pati ta suprantu, todel ir ryztuosi keisti kazka, aisku gaila, kad ne maksimaliai viska galiu keist
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 28, 14:40)
cia taip baisu, kad bijot sakyt nuomone? smile.gif smile.gif baisu, pati ta suprantu, todel ir ryztuosi keisti kazka, aisku gaila, kad ne maksimaliai viska galiu keist



Kriaukle traukciau prie pat kaires sienos. Nedeciau kriaukles su padekliuku, kad butu daugiau vietos. Ant sienu pakabinciau spinteliu eile. Gartraukis butu pasleptas po spintele.

Tik dabar pamaciau, kad nenorit atsisveikinti su tokia indaplove. Nesuprantu kam indaplove apkeisti su dujine, tada bus dar mazesnis darbastalis..
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 28, 14:40)
cia taip baisu, kad bijot sakyt nuomone? smile.gif

Niekas čia neišsigando biggrin.gif . O virtuvinis tik prie tos sienelės tegali būti?
Pritariu Amelitai, ir noriu pridurti, kad už sukeičiant indaplovę su virykle už indaplovės atsiduria vamzdžiai - kažin ar būtų patogu g.gif .
Visai pagalvočiau apie plautuvės spintelės paaukštinimą, kad stalviršį būtų galima pratęsti ir virš indaplovės - taip a'la įmontuoti indaplovę ax.gif . Tumet gal būtų galima viryklę šiek tiek kilstelti per stalviršio storį, kažką padedant po ja - nežinau ar tai įmanoma blush2.gif ... bet tada turėtumėt didesnį vientisą darbastalį ax.gif .
Viršuje per visą sieną gaminti spinteles, tas, kurios kabinsis ties vamzdžiais gal išeitų padaryti tokias išpjaustytas ir patolinta nuo sienos nugarėle... kažkaip va taip:

user posted image

čia iš nugaros spintelės brėžinukas grubus/preliminarus. Žodžiu, išmanantis meistras pagamins smile.gif .
Ir žinoma įmontuojamas gartraukis į panašią spintelę, tik išmatavimus reiktų susižiūrėt, kokio gylio spintelės jam reikia... gal šitas punktas - misija neįmanoma unsure.gif
Atsakyti